škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

fabia 1 ime yapilan uygulamalar

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı anamarina

• az kaldı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar sizden aracima değer bicmenizi isteyeceğim ben piyasasını takip edemiyorum hani satsam kaça gider elimde mi patlar
 Araç 2005 model 1.2 HTP fabia classic Suan 38000 km oldu bu akşam
 Öncelikle aracimla çok barisigiz ve çok seviyorum aracim Suan hiçbir fabiaya benzemiyor:)

Aracimin donanımında olmayan orjinal sis farları eklendi  önlere h&r marka coilover kit arkalara spor yay uygulamam oldu ayrıca amerikan park uygulamasida gerçekleşti  jantlar alman malı keskin kt4 serisi 16 inç jant ve yine performans lastikleriyle donatıldı  aracima sadece kaliteli ses için pioneer teyp kicker ve sony xplod mid takımları ayrıca sierra ve jbl anfi ve sierra subwoofer eklendi. Aracima ayrıca yetkili servisinde arka park sensorleride eklendi koltuklar deri ve kumaş karışımı krem renk kaplandı içeride küllükler rs yeşili boyandı ön panjur ve içerideki havalandırmalar karbonfiber kaplandı aracimin hiçbir kazası yoktu yılbaşından bi hafta küçük bir kazada ön tampon yirtildi ve o da değişmedi tamir edildi aracimin otoparkta başka bir aracın surtmesi sonucu sağ ön çamurluk çizilmişti soldada ufak bi çizik vardı iki camurluguda boyattim birde cumartesi günleri evimin önüne pazar kuruluyor o gün kafam dalgindi aracı unutmuşum sol marspiyelde pazarci şemsiyesi devrilince bi gocme olmuştu onuda yaptırdım aracimi sanayiden çıkardım ve  otoparka parkettim bu kez arka sağ camurluga tahminimce motosiklet surtmus onuda gidip lokal boyattim aracimin kazası yok ben şimdi bu araca ne kadar isteyeyim yaptığım masraflar nerdeyse 10000 tl oldu bu arada

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com

Çevrimdışı anamarina

• az kaldı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
profosyonel çekimlerim yok şuan ama tüm detaylatı çekip koyacağım bu başlığa :)

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Pro çekim şart değil  :)

Endamını görsek yeter  ;)

Çevrimdışı anamarina

• az kaldı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Piyasasını bilmiyorum ama bu tür uygulamalar değerini çok arttırmıyor :( Meraklısı olur arabayı cok sever,anca o zaman. Ben satmamanı öneririm o yüzden :)
-------------------------------------------------

Çevrimdışı anamarina

• az kaldı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Gökçen haklı, sonradan eklenenleri yok say. Aracın değerini pek etkilemez meraklısını bulmadıkça

Çevrimdışı anamarina

• az kaldı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Orjinal parçalar duruyor satmaya kalktığımda bunları söküp onları takmak en mantiklisi.

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Fabia I başkadır. :)
-------------------------------------------------

Çevrimdışı Fabia919

• Skoda\'sına bağlı yaşayan.
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
arkaşm öncelkle fabian cok güzel aracta suan coilover mı var? yoksa normal sanayide mi düşürdünz yoksa arac düşürülmedmi? janttan dolayımı ole görnüyor

Çevrimdışı Fabia919

• Skoda\'sına bağlı yaşayan.
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı anamarina

• az kaldı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Araçta h&r marka coilover var arada köye gitmem gerektiği için tam dusuremiyorum