škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Octavia'm ile ilk mini kazam

0 Üye ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Özgür Şahin

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.mesutozil.com
bir süredir araba ile ilgili canım sıkkın olduğu için yazmak içimden gelmiyordu. Aracımın ilk mesajdaki sorununu hallettim. Sadece kasko hala kaza sonrası lastik parçalanmasından kaynaklı ödemeyi yapmadı. Onu da yapacaktır biraz zaman alsada. Arabama sol arka yan taraftan tahminim bir kamyon bir miktar çizik yapmış ve az da kaportayı içeri göçürüp kaçmış.
Şimdi bir de bununla uğraşacağım. Sanırım sakınılan göze çöp batıyor.

Çevrimdışı uyarsukru

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ozghcttpli;425732
bir süredir araba ile ilgili canım sıkkın olduğu için yazmak içimden gelmiyordu. Aracımın ilk mesajdaki sorununu hallettim. Sadece kasko hala kaza sonrası lastik parçalanmasından kaynaklı ödemeyi yapmadı. Onu da yapacaktır biraz zaman alsada. Arabama sol arka yan taraftan tahminim bir kamyon bir miktar çizik yapmış ve az da kaportayı içeri göçürüp kaçmış.
Şimdi bir de bununla uğraşacağım. Sanırım sakınılan göze çöp batıyor.

hocam tekrar çok geçmiş olsun, üzüldüm sizin adınıza

Çevrimdışı kreynci

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı jodgin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun kardeş, sakınan göze çöp batıyor, birde kaza olacaksa oluyor inan kazanın olduğu an insanda bir anlık bilinç kaybı oluyor yapmayacağı hatayı yapıyorsun insan...benin adet haline getirdim marşa basmadan her sabah yanımda bulunan sadaka kutusuna bir lira atarım, kaza olmuyor mu oluyor ama Allah büyüğünden saklasın cana gelmeinde ufak tefek kazalar birkaç gün mozal bozmaktan öteye birşey değil...

Sağlıcakla kalın....