škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Radar dedektörü

Ziyaretçi · 24 · 4876

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

gogo969

• Ziyaretçi
arkadaşlar elimde cobra esd 7000 marka radar dedktörü vardır.ilgilenen arkadaşlara satılıktır.fiyat 200Tl'dir.ben 2 abim 7 senedir kullanmaktadır.ürün amerikada newyork'taki arkadaşımdan 3 adet gelmiş olup elimde 1 adet kalmıştır...

teknik özellik isteyen arkadaşlara site:http://cobra.com/products/sales/esd-7000-6-band-extra-sensory-radar-laser-detector-with-ultrabright-data-display
« Son Düzenleme: 10 Eylül 2009, 16:55:47 Gönderen: gogo969 »

hakanerdogan

• Ziyaretçi

gogo969

• Ziyaretçi
haklısında biraderim yollayan 175Tl istedi.bende 25 tl hak parası aldım.200 dedim sende 175'e al senin olsun...

hakanerdogan

• Ziyaretçi
yollayan arkadaşlıkla işi ayırmış biraz :D

Çevrimdışı Real81

• ROOMSTER COMFORTSPORT 1.4 TDI 105 HP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

gogo969

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Real81;34617
hemen teslim ve nakliye dahil :) 200 tl...
aynen öyle ahmet abi hemen kargo herşey dahil 200TL:D

Çevrimdışı emrtkn

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.etaelektromarket.com.tr
Hayırlı satışlar.
İşe yarıyor ama :ok:
[SIGPIC][/SIGPIC]

hakanerdogan

• Ziyaretçi
ben o kadar yaran bi adam olmama rağmen 3 yıllık/44.500 kmlik (sadece fabiada) şöferlik sürecimde heç radara girmedim, ama kimisi var paso ceza yer durur, bi cezalık fiyatı var vallahi, mantıklı aslında.

Çevrimdışı emrtkn

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.etaelektromarket.com.tr
Uzun yolda çok işe yarıyor :ok:
[SIGPIC][/SIGPIC]

gogo969

• Ziyaretçi
kaç tane radardan kurtardı beni.redlinee allah ne verdiyse bastığımı herkes biliyor.1 günde 2 tane radara girince:D kullanmak durumunda kaldım artık maaşı devletin kasasına bağlamanın manası yok:D:D:D...
« Son Düzenleme: 10 Eylül 2009, 17:38:25 Gönderen: gogo969 »

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
pm attım bakalım :)

Cihaz yarıyor uzun süredir bizde arıyoruz ama üst modelleri pek yok TR ye getirmiyorlar bunlarda ne kadar iyi bilmiyorum..

fabialife

• Ziyaretçi
bu modelleri radar cihazı tespit ediyor yalnız dikkatli olun. sinyal verir vermez anında devreden çıkarın.

gogo969

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: fabialife;34769
bu modelleri radar cihazı tespit ediyor yalnız dikkatli olun. sinyal verir vermez anında devreden çıkarın.
bu model aktif değil pasif hocam

Çevrimdışı ero__

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Radar tespit cihazlarını radarların genelde tespit etmesi olanaksızdır. Özellikle cobra vb. iyi markaların. Bunlar sadece yayın alırlar. Bir yayın vermezler geriye.

gogo969

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: ero__;34800
Radar tespit cihazlarını radarların genelde tespit etmesi olanaksızdır. Özellikle cobra vb. iyi markaların. Bunlar sadece yayın alırlar. Bir yayın vermezler geriye.
:+1::ok: