škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Radar dedektörü

Ziyaretçi · 24 · 4873

0 Üye ve 9 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ero__

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Tabii anca çok aşırı gelişmiş bir cihaz olacak poliste, gönderdiği sinyallerin daha önce nasıl geri döndüğünü hafızasında tutabilecek, absürt bir geri dönme ya da hiç sinyal geri dönmediğinde uyarı verecek ve diyecek ki gelen araçta tespit cihazı OLABİLİR. :kiki:

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Abi bizden ses çıkmadı sana hayırlı satışlar bilgilendirme içinde sağol :)

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
arkadasım Amerikadan böyle bi cihaz getirmişti, görüntüsü birebir aynı, modelini hatırlamıyorum, 3 yıl önce kullanarak Eskişehire gitmiştik, radarları, trafik ışıklarını vs uyarıyor, fakat uyarı sesini duyar duymaz cihazı saklıyorduk, sehirlerarası Otoban dışı çok yol yapanlara şart,

Çevrimdışı Real81

• ROOMSTER COMFORTSPORT 1.4 TDI 105 HP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

gogo969

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Real81;35163
kağıt mendil kutusuna saklayın....
:D:+1:

Çevrimdışı kokopelli

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Yasak olan bir ürünü alenen pazarlamaktan başınız belaya girmesin? Hani suç duyurusu sayılır vs. Ha, sadece kullanmak (bulundurmak) yasaktır da satışı serbesttir, anlarım (onu da anlamam ya kanunu yazan öyle yazarsa) :)

Sadece garajlı bir ev için çalışıyorum.

Beni Twitter\'dan takip edin.:ok:

hakanerdogan

• Ziyaretçi
yok be abi kim ne der ya dükkanda ticaretini esnaflığını yapmıyor ya, yoksa millet bilgisayarındaki 500 film ve 4500 mp3 ten müebbet yerdi :D:D:D

kullanırken yakalanmadığın müddetçe bişi olmaz.

kaldı ki bu cihazlar TR de  pek yaygın değil polisimiz alışık değil bu tür durumlara, çevirmede sakladın mıydı bişicikler olmaz :D :D :D

gogo969

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: hakanerdogan;35956
yok be abi kim ne der ya dükkanda ticaretini esnaflığını yapmıyor ya, yoksa millet bilgisayarındaki 500 film ve 4500 mp3 ten müebbet yerdi :D:D:D

kullanırken yakalanmadığın müddetçe bişi olmaz.

kaldı ki bu cihazlar TR de pek yaygın değil polisimiz alışık değil bu tür durumlara, çevirmede sakladın mıydı bişicikler olmaz :D :D :D

:+1::ok::+1:

Çevrimdışı selchuk

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bendede var bi tane.amerikadan kuzenim getirmişti.whistler diye bir marka.275 dolardı sanırım.yer radarları hariç hava radarınıda tespit ediyor:D polise gelmeden 3 km önce ötüyor ve çıkarıyorum:D
« Son Düzenleme: 22 Eylül 2009, 17:06:17 Gönderen: selchuk »
2010 SKODA SUPERB 2.0 TDI 170 HP CR DSG ELEGANCE SİYAH
2011 SKODA YETI EXPERIENCE 140 HP DSG GUMUS