škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

superb arıza ve yüce oto yaklaşımı

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı umut_as

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
ARKADAŞLAR GİDİN ALBEA ALIN BUNDAN İYİ SÜPERB ALDIM ARIZASINI ANCAK GARANTİ BİTTİKTEN SONRA BULABİLDİLER GARANTİ BOYUNCA 3 KEZ AYNI ARIZADAN GİTTİĞİM HALDE KUSURLARINI DA KABUL ETMİYORLAR YÜCE SKODA BİTERSE SENİN VE SERVİSLERİN YÜZÜNDEN BİTER BİR DAHA SKODA ASLA:( arkadaşlar aynı dertden müzdarip arkadaşlarda varmı yüce otoda ulaş diye biri var adam resmen başından atıyo

Çevrimdışı umut_as

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Servislerede güvenim yok artık birde araç sabahları çalışınca ısınıncaya kadar aracın içinden kesik kesik bir motor sesi geliyor bu konudada bilgisi olan varmı       bu arıza ve sıkıntı durumu için yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Sizden rica etsek bize detay verseniz, aracın derdi neydi, hangi serviste oldu bunlar, detaylıca neler oldu, neler yapıldı/yapılmadı yazar mısınız? Aracınızın motor-yakıt tipi, km'si nedir, onu bilmeden ses konusuna yardımcı olmak afaki. Aracınızın da fotosunu görmek isteriz, nihayetinde amiral gemimiz :)

Garanti bitmeden yaptığınız tüm başvurular ve iş emri kayırları sistemde görünür, bir sıkınıt garanti bitmeden önce tarafınızca bildirilimiş, önemli olan tarih budur.

Forum kurallarını da bir gözden geçirin lütfen, büyük harf yazmadan tutun da foruma girer girmez şikayet gibi durumlar mesela ;)

Burası bir hobi forumu, ilk mesajınızı o yüzden sildim, şikayetvar sitesi gibi olmuş zira yazınız, buradaki ilk mesajınız da onun aynısı. Burada bu konulara muhatap bulamazsınız.

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.schumici.simplesite.com
Bizim araç daha 1 aylık olduğundan bişey diyemiycem, sorun neydi aracınızda?

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
irfan hocanında dediği gibi bazı üyeler daha tanışmadan balıklama atlayarak hemen şikayet ve çare aramalara başlıyorlar sonra bir daha arada bulasın o üyeyi.aslında direk şikayetvar.com a durumu bildirseler daha iyi olur.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı umut_as

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
evet haklısınız arkadaşlar beni mazur görün bıraz canım sıkıldı konuya umarım iyi bi dostluk kurarım sizinle

Çevrimdışı umut_as

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;419555
Sizden rica etsek bize detay verseniz, aracın derdi neydi, hangi serviste oldu bunlar, detaylıca neler oldu, neler yapıldı/yapılmadı yazar mısınız? Aracınızın motor-yakıt tipi, km'si nedir, onu bilmeden ses konusuna yardımcı olmak afaki. Aracınızın da fotosunu görmek isteriz, nihayetinde amiral gemimiz :)

Garanti bitmeden yaptığınız tüm başvurular ve iş emri kayırları sistemde görünür, bir sıkınıt garanti bitmeden önce tarafınızca bildirilimiş, önemli olan tarih budur.

Forum kurallarını da bir gözden geçirin lütfen, büyük harf yazmadan tutun da foruma girer girmez şikayet gibi durumlar mesela ;)

Burası bir hobi forumu, ilk mesajınızı o yüzden sildim, şikayetvar sitesi gibi olmuş zira yazınız, buradaki ilk mesajınız da onun aynısı. Burada bu konulara muhatap bulamazsınız.

irfan bey aracım 2011 model superb tsi 21000 km  gaz kesme olayı vardı çekişte aşırı düşüklük şikayetiyle 3 kez gittim kayıtlar var ama yinede bi çözüm yok

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: umut_as;419579
evet haklısınız arkadaşlar beni mazur görün bıraz canım sıkıldı konuya umarım iyi bi dostluk kurarım sizinle
neyse hadi seni affedelim:lol: şaka bir yana umut anlaşıldı senin canını yüceoto yakmış.ama inanın umut bu forumda daha merhaba demeden direkt konuya dalıyor cevap aldıysa aldı alamadıysada bir daha arada bulasın.umarım kalıcı olursun.keyifli forumlar.tekrar:hsg:
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı skoda2

• Skoda Pilotu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.otomobilucargider.com/
Umut bey servis sizin probleminize nededi sonra yüce Auto daki Ulaş dediğiniz adam nededi detaylı bir mesaj alabilirmiyiz şuanda herkes ne olduğunu merak ediyor.

Çevrimdışı skoda2

• Skoda Pilotu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı umut_as

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skoda2;419587
Bide olay ne zaman gerçekleşti.

arkadaşlar araba 8 aylıkken birden araç çekişten sallantı yapmaya başladı ata skodaya gittim baktılar bişey görünmüyo dediler benzin filtresinide kendim isteğimle bi ihtimal diyerek değiştirdim 2 3 ay sonra yine böyle bi sıkıntı oldu and otomotive gittim aracı bıraktım baktılar yine bi sonuç yok yine 1 2 ay sonra aynı arızadan yine and otoya gittim araç 5 6 saat kaldı almaya gittiğimde tamam dediler sorun ne diye sorduğumda hallettik biz sen ne yapacan dediler aracı aldım fazla sürat yapan biri değilim bi yere yetişmem gerekti araca bastım 120 km sürate gelince yine aynı gaz gitti ayağımın altında 50 km üstüne çıkamadım servise gittim turbob arızalı değişecek dediler garanti biteli 4 ay oldu ve 25 gündür adam gibi bi yanıt gelmedi ve bu gün ulaş diye biri arayıp olumsuz yanıt verdi ben bu kayıtta var desemde toplantım var deyip kapattı hiç iyi bi yaklaşım değildi

Çevrimdışı skoda2

• Skoda Pilotu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yanlış hatırlamıyorsam birsenede bir sayı kadar servise girdiği zaman arabayı değiştiriyorlar yada üstüne az bir para vererek sıfır ınmi almanız gerekiyor diye biliyorum.Bunu bir araştırın siteden bu konu hakkında bilgisi olanlar cevap yazar.

Çevrimdışı umut_as

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skoda2;419596
Yanlış hatırlamıyorsam birsenede bir sayı kadar servise girdiği zaman arabayı değiştiriyorlar yada üstüne az bir para vererek sıfır ınmi almanız gerekiyor diye biliyorum.Bunu bir araştırın siteden bu konu hakkında bilgisi olanlar cevap yazar.

yenisini istemem sıkıntımı çözseler yeterdi bana ama bulamıyorlar arızayı daha sonrasın dada vurun garibin sırtına olan tüketiciye oluyo    Birde sizden fikir alayım ben bu şikayetimi ve ilgisizliklerini pankart yaptırıp arabama asıp kızılayda canlı bi yere park etsem herkez görse diyorum ne dersiniz [bu arada esime dostuma 5 adet skoda aldırdım bizzat fiyat pazarlıklarını ben yaptım kendimi kötü hissediyorum ]:uuu:

Çevrimdışı skoda2

• Skoda Pilotu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kardeş madem bukadar  dertlisin gel istanbula Yüce Auto ya gir genel müdürleri ile  görüş, görüşebilrisen seni aşağıdaki Servisi'ne arabanı bıraktırırlar zaten orda problemini çözerler çözemezlersede sorun çıkart mutlaka çözüm bulurlar. Benim tavsiyem budur.

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Benim anladığım, turbonuz arızalı..
Daha önce servis e başvurmuşsunuz, servis kayıtlarını çıkarttırın.
Kayıtlarda durum gözüküyordur. Yapılmasını talep edin olumsuz yanıt alırsanız iyi niyet garantisinden yararlanmak istediğinizi söyleyin. Olumsuz cevap alırsanız turboyu dışarıda bu işten anlayan bir yerde tamir ya da değişim yoluna gidin..