škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

turbo arızası giderdim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı umut_as

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar baktım bunlardan hayır yok aldım elime takımları arızayı zaten biliyordum servisede söyledim anlamak istemediler turbo vesgate arızasından aşırı basınç algılayıp araç kendini korumaya alıyordu şimdi 20 km red line denedim sıkıntı veya gaz kesme olmadı   Araçtan sabahları soğukken gelen seside %90 buldum sanıyorum gaz kelebeğiyle alakalı ordaki motor yapıo sesi  YÜCE GROUP ÇOK AYIB ETTİN ARIZAYI SİZİN ÇÖZEBİLMENİZİ BEKLERDİM :ban:

Alıntı yapılan: umut_as;419723
arkadaşlar baktım bunlardan hayır yok aldım elime takımları arızayı zaten biliyordum servisede söyledim anlamak istemediler turbo vesgate arızasından aşırı basınç algılayıp araç kendini korumaya alıyordu şimdi 20 km red line denedim sıkıntı veya gaz kesme olmadı   araçtan sabahları soğukken gelen seside %90 buldum sanıyorum gaz kelebeğiyle alakalı ordaki motor yapıo sesi  yüce group çok ayıb ettin arızayı sizin çözebilmenizi beklerdim :ban:

arkadaşlar umarım verdiğim bilgiler bazı arkadaşlarada yardımcı olur sanırım benim sıkıntılardan bir kaç arkadaşta daha var okuduğum kadarıyla değerlendirin derim

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: umut_as;419723
arkadaşlar baktım bunlardan hayır yok aldım elime takımları arızayı zaten biliyordum servisede söyledim anlamak istemediler turbo vesgate arızasından aşırı basınç algılayıp araç kendini korumaya alıyordu şimdi 20 km red line denedim sıkıntı veya gaz kesme olmadı Araçtan sabahları soğukken gelen seside %90 buldum sanıyorum gaz kelebeğiyle alakalı ordaki motor yapıo sesi

Bu şekliyle yardımcı olmaz :)

Takımlardan bahsetmişsin, hangi takımları kullandın, neyi sıktın, neyi söktün, foto çok daha yardımcı olur ;) Turboya yanlış bir müdahale ocağına incir ağacı diker adamın

Çevrimdışı umut_as

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;419736
Bu şekliyle yardımcı olmaz :)

Takımlardan bahsetmişsin, hangi takımları kullandın, neyi sıktın, neyi söktün, foto çok daha yardımcı olur ;) Turboya yanlış bir müdahale ocağına incir ağacı diker adamın

İRFAN BEY yanlış anlaşılmasın ama benimde bu konularda ustalığım var düz motora turbo takıp drag yarışlarına katılıyorum 80 bg lik bir aracı 220 bg çıkardım turbodan ve araçtan az çok anlarım tork alien lerle turbodaki muhafaza sacını söküp vd 40 ile yaglama yaptım ve vesgate i bi çok kez manuel olarak hareket ettirdim kendine geldi arada bi spor yaptırmak gerekio :)

Çevrimdışı vospar34

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://vospar.com/

Çevrimdışı umut_as

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
burda şunuda söyleyim dışardan aldığım fikirlerde çok yardımcı oldu bana

Alıntı yapılan: vospar34;419743
Helal olsun kendi işini yapabilenlere.:D

teşekkürler vospar biraz öncede yüceden aradılar %70 ini biz karşılıycagız  diye

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
SkodaTurkey.com atasözü; ''resimsiz paylaşım, balkonsuz eve benzer..''
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı pharmacist

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
helal olsun ne diyim ben tekerimi bile kendim zor değiştiriyorum :)

Çevrimdışı umut_as

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: pharmacist;419777
helal olsun ne diyim ben tekerimi bile kendim zor değiştiriyorum :)

arkadaşlar en güzeli anlamak bilgili olmak TÜRKİYEDE BİR İLK MODİFİYELİ SUPERB YAPACAKTIM SPOİLER BİLE GETİTTİRDM JANTLARI AYARLANDI AMA SOĞUTTULAR YİNEDE BELKİ YAPABİLİRİM

Çevrimdışı mhelvacılar

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
tamam ben bi deneyim üst muhafaza sacını söküp yaglayıp elle alıştıracam inş