škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yedek lastik stepne

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı bdilek

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Aracıma simit tanklı LPG taktırdım. Dolayısı ile stepne dışarı çıktı. Yedek lastiği bagaj da taşımak istemiyorum zaten bagaja o lastiği koayrsak yer kalmıyor kimse bunu istemez. Aksi olsa idi simit tank takmazdık :)

Neyse sorum şu tavana takılan aparatlar var. Böyle bir şeyler yapıp kapalı falan şık görünmesi kaydı ile stepneyi taşıyabilirmiyiz. Böyle bir imkan var mı?

Çevrimdışı emrsln

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
arkadasım ministepne diye 1 sey var ben satısını yapıyorum normal stepnenin yarı kalınlıgında. istersen fiyatta konusuruz.

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı bdilek

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
kilitli de adamlara dayanmaz. şehir içinde pek gerek yok. her adımını attığın yerde lastikçi var zaten. çok ciddi bir şey nadir olur. patlasa bile yavaşta gitsen tamirciye götürür seni. şehir dışına çıkmadığın sürece at evde bir kenara dursun.

Çevrimdışı bdilek

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
İşte aradığım bu arkadaşlar sonunda buldum:
http://www.bagajmarket.com/bgm/SKODA/FABIA%20II.htm

aradım görüştüm hırsızlık falan çok zor diyo. Açamaz dedi.

Çevrimdışı fabia_tr

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bu tarz tavan uzerindeki portbagajlar yaptigi ruzgar direnci sebebiyle yakit tuketimini de artirabiliyor haberiniz olsun

Çevrimdışı vospar34

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://vospar.com/
Bizim komşunun port bagajını patlatmışlardı.Tabi yinede karar sizin.:D

Çevrimdışı bdilek

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Yaptığım araştırmada işin uzmanlarından aldığım bilgiye göre uzun yolda falan yanından kamyon, otobüs v.s. geçtiğinde sağlam bir rüzgar yağtığında yelkenli gibi fırlatır ya da sürüşünü zora sokar diyolar. Pür dikkat kullanmak gerekiyormuş.

Patlatma mesajından sonra da iyice soğudum açıkcası. :)

Çevrimdışı B.fabia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ince stepne veya patlamış lastiğe sıkılan tüpler işinizi görür bence. ben stepne taşımıyorum mesela

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
En temizi ince stepne...ya da lastik tamir kiti.
Tavanda devamlı böyle bir yük arabanın karizmasını bozar bence.Seçim sizin.
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı biHEmta

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
10 liraya satılan kaliteli lastik tamir kiti işinizi görür. ben şahsen lastik tamir kiti ile ufak hava kompresörü taşıyorum bagajımda .eğer lastikte yırtılma yoksa işiinzi halleder ama büyük kesikler varsa işe yaramaz. sıfır araç satışlarında en baz modellerde stepne yerine lastik tamir kiti veriliyor. küçük bir şehirde yaşıyorsanız stepne taşımaya bile gerek yok.

Çevrimdışı bora-feat

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
bagajım yok :D  lastik bagajda üstünde  38 cm bas  yanında  oto lastikçilerinin  tekerlekli krıkosundan var   bagajım yok onun için sıkıntımda yok:D

Bu işin çözümü port bagaj değilde mini stepnedir

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Çakmaklıktan çalışan kompresör ve mini stepne işi halleder.Lastik yarılmadığı sürece kompresörle havayı basarsan seni lastikçiye rahat götürür hemde zahmetsiz.
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı fmaka

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
çakmaklıktan çalışan kompresör ve lastik tamir kitim var.bugüne kadar sıkıntı olmadı.ama yedek lastiğimde bagajda