škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Artık aile değil miyiz?!

mygokhan · 188 · 37149

0 Üye ve 8 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı vedat

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
yüksek bir katılımla bir aile olduğumuzu gösterelim.
Opel forum bu konuda çok aktif, hatta 12 mayısta İzmit'te buluşma yapıp rafting yapacaklar. Arkadaşımın yoğun ısrarları yüzünden bende katılabilirim. Şayet 12 mayısta biz toplanacaksak her türlü işimi planımı iptal edebilirim Skoda ailem için :)

Çevrimdışı Sina

• 2007-bugün, 120000km+
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
ben şimdi kimseyi tanımıyorum falan böyle kimseyle bir muhabbetim yok ya, çıkıp gelsem melabaaaa diye nasıl olur? Bir köşede oturup gitmeyeyim sonra? üzülürüm vallahi

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: Sina;432050
ben şimdi kimseyi tanımıyorum falan böyle kimseyle bir muhabbetim yok ya, çıkıp gelsem melabaaaa diye nasıl olur? Bir köşede oturup gitmeyeyim sonra? üzülürüm vallahi

Muhabbet boldur buluşmada, merak etme

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Sina;432050
Muhabbete mecburen katılırsın zaten. Sıkılmaya vaktin olmaz. Dönüşte de "bir dahaki buluşma ne zaman" diye ilk yazan sen olursun.:wnk:

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.schumici.simplesite.com
12 mayıs bana daha uygun olacak, 26'sında iş için yüksek ihtimal Ankara'da olucam. Tabi çoğunluk ne derse o :)

Çevrimdışı c@n77

• Mean vRS...
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
12 Mayıs benim için de daha uygun... :) bu sefer büyük ihtimal ile geleceğim...

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
yalnız bir diğer konuda da belirttiğim gibi eğer Bursa'da birilerinin yolu otogar üstünden geçecek olursa ve aracı müsait olup beni alabilirse çok memnun kalırım, çünkü Bursa'ya toplamda 3-4 kez gittiysem bunların hepsinde beni gezdiren birileri vardı hiç tek başıma bi yerlere gitmedim :)

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
12 olmasın hacılar,

Futsal turnuvasında maçımız var, ekemem.

26'sı olsun bence.

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben herkesi görmek isterim. Biraz zora sokun hep birlikte olalım 12 desek gelemeyenler var 26 desek gelemeyenler var ne olcak bu iş :)

Benim için hiçbir sıkıntı yok. Size uyarım kemik tayfa zaten olucak her türlü orda muhabbetin kralı dönücek. Kaçıranlar cok şey kaçırıcak.
-------------------------------------------------

Çevrimdışı vedat

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bugün Gökhan'la buluştuk, en kısa süre içinde Bursa'da organizasyonun yapılacağı yeri belirleyip buradaki organizasyon ayağını çözeceğiz. Ama yapılacağı tarihi iyi netleştirmek gerek. Kimisi için 12 kimisi için 26 daya uygun. Hangi tarihte organizasyon yapılırsa yapılsın mutlaka gelemeyen olacaktır ama burada önemli olan planını değiştirme şansı ekme şansı olanlar şartları iyice zorlayıp bu buluşmaya katılsınlar. Biz bir aileysek geniş katılımlı güzel bir organizasyonuda yapabilmeliyiz :)

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Ben de geniş katılımlı olması taraftarıyım. 12'si dersek zaten şu andan itibaren yeterli katılım sağlanamayabilir.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
12'si veya 26 'sı kim hangi tarihte gelebiliyor ise belirtirse iyi olur.Çoğunluğa göre bir yol çizeriz..Bana kalırsa 26 mayıs uygun gibi..Direk o tarihe göre çalışma yapalım mı?
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;432240
12'si veya 26 'sı kim hangi tarihte gelebiliyor ise belirtirse iyi olur.Çoğunluğa göre bir yol çizeriz..Bana kalırsa 26 mayıs uygun gibi..Direk o tarihe göre çalışma yapalım mı?

Ben o tarihte %95 ihtimalle Ankara'dayım, ama kalan %5'lik ihtimal gerçekleşirse atlar yanınıza gelirim :)

Çevrimdışı dynia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
26 mayıs konusunda uzlaşalım :) Türkiye AB sürecine dönecek dıye korkuyorum nbu iş :)

Çevrimdışı umtdrn

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bu foruma yaklaşık 8-9 ay önce üye oldum. 2007 yılından beri üye olup binlerce mesajım bulunan başka bir forumu bıraktım ve bir daha tek bir mesaj bile yazmadım oraya.

Bunun sebebi, oranın artık bilgi paylaşım alanı olmaktan çıkması ve bir "bilgi kirliliği " alanına dönüşmesiydi. Bütün markaların konuşulduğu bir forum zamanla kirleniyor.

Öyle ki son zamanlarda , eskiden saatlerce vakit geçirdiğimiz , çayımızı kahvemizi alıp eğlendiğimiz forumda kendini bilmezler topluluğu yüzünden kavga eder , sinirlerimizi bozar hale gelmiştik.
Onun için bende bu foruma üye oldum , daha lokal ve diğerine göre daha tenha olacağını biliyordum , zaten istediğimde öyle olmasıydı.

Ancak , bu forum gerçekten çok ıssız arkadaşlar. Katılım çok düşük , paylaşım çok düşük. Burada açıkcası açılan bir konuya günler sonra belki iki , belki üç kişi ancak cevap veriyor. Açılan konularda paylaşıma , fikir üretimine imkan veren konular değil çoğu zaman. Adam üye olmuş , bir mesajı var ,onunla da " arabanın önünden ses geliyo sizce ney olabilir " diye konu açmış.Sonrada bir daha ne bakmış ne bir şey yazmış. İşte buda gereksiz bir durgunluğa yol açıyor.

Bu forum içerik bakımından gerçekten zengin , eskiye dönüldüğünde , arama butonu kullanıldığında , sağlam bilgi paylaşımlarının yapıldığı görülüyor .

Benimde bu zamana kadar çok aktif olamadığım forumumuzun daha dolu ve sağlam bir hale gelmesini temenni ederim..