škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Artık aile değil miyiz?!

mygokhan · 188 · 37153

0 Üye ve 11 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı DuMaN38

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Forumun eski halini pek bilmiyorum ancak şu anda cidden hareketlilik sıkıntısı var... Ben son 1 yıldır aranızdayım ancak olabildiğince foruma girmeye çalışıyorum... bir tanışma düzenlerseniz seve seve katılırım, ankaradan ciddi bi üye sayısı var gibi. Bence forumun hareketlenmesi için eski üyelerin olaya bi el atması lazım çünkü olaylar genelde onların etrafında dönüyor... dediğim gibi bi buluşma ayarlanırsa katılmak isterim...

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Mesele buluşma değil hocam ;) forum aktivitesi düşük.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Fazlası hiç olmadı, hep böyleydi 2005 yılından beri içlerindeyim  :)

Çevrimdışı c@n77

• Mean vRS...
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Forumların genel sıkıntısı, belli bir zamandan sonra aktiflik düşmeye başlıyor, modellerde paylaşacak bilgi kalmıyor, çünkü artık herkes her bilgiyi biliyor...

Ancak yeni model çıkınca, eğer o model tutulursa o zaman belli bir süre hareketlenip tekrar eski haline dönüyor...

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Eskiden biraz daha iyiydi.. Eski haraketlilik olması için uğraştık ama olmadı.. ,inşallah yine beklediğimiz gibi olur..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
2-3 sene önce dediğiniz gibi forum daha canlıydı sürekli aramızdan birisi ortaya birşey sunuyordu ve merak uyandırıyordu bu sefer herkes internete gömülüp aaa bu neymiş diyerekten araştırmaya başlıyordu bilgisi olanda koca koca paragraflar yazıyordu ve insan zevk alıyordu.Sürekli ne yazılmış diye konu takip ettiğim çok olmuştur.

Son zamanlarda bu durum iyice azaldı bi ara detay olayı başladı ve skoda geri planda kaldı ayrılınca kendine gelir dedim ama bi baktım ki kimse kalmadı herkes çekip gitti ıssız bir ortam oldu.

Dediğiniz gibi bende 1 mesaj atıp gidenlere,yeni üye olup kendini tanıtmadan acil diye konu açan insanlara artık cevap yazmamaya başladım çoğu zamanda uzun uzun paragraflar yazıp boşver dedim sildim.

İnşallah kısa sürede o yoğun teknik yada merak uyandıran konular geri gelir :)

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;447094
2-3 sene önce dediğiniz gibi forum daha canlıydı sürekli aramızdan birisi ortaya birşey sunuyordu ve merak uyandırıyordu bu sefer herkes internete gömülüp aaa bu neymiş diyerekten araştırmaya başlıyordu bilgisi olanda koca koca paragraflar yazıyordu ve insan zevk alıyordu.Sürekli ne yazılmış diye konu takip ettiğim çok olmuştur.

Son zamanlarda bu durum iyice azaldı bi ara detay olayı başladı ve skoda geri planda kaldı ayrılınca kendine gelir dedim ama bi baktım ki kimse kalmadı herkes çekip gitti ıssız bir ortam oldu.

Dediğiniz gibi bende 1 mesaj atıp gidenlere,yeni üye olup kendini tanıtmadan acil diye konu açan insanlara artık cevap yazmamaya başladım çoğu zamanda uzun uzun paragraflar yazıp boşver dedim sildim.

İnşallah kısa sürede o yoğun teknik yada merak uyandıran konular geri gelir :)

:+1: :+1:

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Skoda marka değeri olarak yükselişte, bu durumun foruma katkısı muhakkak olacaktır..

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Hiç bir forum aynı seviyede uzun süre gitmiyor, inişler çıkışlar olması çok normal

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hep aynı hızda gitmesi zaten zor...bir ara senede 2 defa bile şehir buluşması yapılıyordu...sonra kemik kadrolar kaldı.., şimdi o da yok...ama tekrar başlar mutlaka...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı c@n77

• Mean vRS...
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kemik kadro kesin şart ama yeni üyelerinde aktif ve katılımcı olması şart... ama benim gördüğüm bu forum öyle çok sakin bir forum değil, orta halli... Ama özellikle 2014 yılında yeni modellerin gelmesi ile, Rapid Space back, yeni yeti ve yeni fabia forum canlanacaktır...

Bende şahsen yeni modeller geldikçe gidip bayide inceleyip yorumlarımı buraya yazacağım.. herkes biraz katkıda bulunsa forum aktifleşir... :)

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
eski hareketliligin bi sebebi de şu olabilir, fabia yeni bi arabaydı ve konuşacak çok şey vardı. Octi de öyle ama fabia daha ulaşılır olduğu için forumun lokomotifiydi. Şimdi pek öyle değil ama yeni modellerle çıkış başlar diye ümit edenlerdenim ben de.

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bence asıl sorun zaman.Artık kimsenin eskisi gibi boş vakti yok diye düşünüyorum.Evlenenler, yeni bir işe başlayanlar,sınava hazırlanan vb.Buda forumu etkiliyor doğal olarak.En basitinden ben bile hafta içleri bazı gün pcyi bile açamıyorum.

Çevrimdışı LeChiffre

• Weatherman
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yogunluk kismina ben de katiliyorum. Yoksa kis zamani ise gitmeden sabah 4 te buyuk keyifle hava raporlarini guncelliyordum. Bir de kim ne derse desin gectigimiz sene ve 2012 pek iyi gecmedi genel olarak. Bu da aslinda insanlarda bir isteksizlik, bir keyifsizlik uyandiriyor. E buraya da haliyle yansiyor. Skoda konusuna gelince, ben babama ilk skodayi aldiktan sonra, kendim de alirsam mutlaka skoda alirim demistim. Ancak hem araclarin sifir fiyatlarinin cok yukselmesi ve yasadigimiz servis v.s sorunlar, ne kadar seversem seveyim aractan uzaklastirdi. Su satirlari bile benim canavari temizlerken verdigim arada ve cep telefonundan yaziyorum. Dusunun sizlerle birseyler paylasmanin verdigi mutlulugu.

Çevrimdışı muallim45

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;447107
Hiç bir forum aynı seviyede uzun süre gitmiyor, inişler çıkışlar olması çok normal
çok doğru ancak doğal olanda bu zaten diğer sayfalarda uzun uzun nedenler sayılmış. onun için bırakın faydalanan faydalansın sohbete eden etsin şahsen ben yeni skodacı olmama rağmen forumunuzdan ama artık forumumdan zevk alıyorum her aldım araç markası için bu böyle oldu sadece FXXX fXXXXXX formunda sıkıntı oldu benim için çünkü orada ciddi bir ticari düşünce vardı forum sahibinde, ben de oldum olası sevmem forumların ticarileşmesini
kısaca bura zevkli ve yararlı
2020 Karoq 1.6 TDI