škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Kaskoda çok önemli iki değişiklik

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 06navy;421265
Sigorta da bu kadar fark normal değil, araçların marka modeli, plakası, kaza geçmişi vs. hususlar etki ediyor fiyata. Mesela benim araç manisa plaka, kocaeli plaka olsa üçte bir daha fazla çıkıyordu sigortası. Kasko da farklı yerlerden fiyat almanın faydası olur ama sigorta da pek fazla fark çıkmaz en fazla 10-15 TL.
bu benim bahsettiğim yer aynı yer,bu bahsettiğim arkadaş buradan yaptırdı bende sigortam.netten.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar yaklaşık 1 aydan beri yedek anahtarım kayıp,kasko poliçemi yaptırdığım sompo japan sigorta klozunda 1000 tl anahtar kaybı yazıyor.Ama anahtarı yaptırdığımda kasko delinir mi sizce?
Şimdi sigortam.neti aradım size yarın haber edeceğiz dedi.şu ana kadar başına gelir mi?

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: fenomen;425385
Arkadaşlar yaklaşık 1 aydan beri yedek anahtarım kayıp,kasko poliçemi yaptırdığım sompo japan sigorta klozunda 1000 tl anahtar kaybı yazıyor.Ama anahtarı yaptırdığımda kasko delinir mi sizce?
Şimdi sigortam.neti aradım size yarın haber edeceğiz dedi.şu ana kadar başına gelir mi?

Sompo?

İlginç, bence sen anahtarı unut  :++:

İsimden kaybettin firmayı

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;425397
Sompo?

İlginç, bence sen anahtarı unut  :++:

İsimden kaybettin firmayı
Yahu hocam gülüyorsunda allah ağlatmasın.Gerçekten bunu sig.ödermİ? sompojapan sağlam bir firma her yerde acenteliği var ama bende sen gibi ilk defa duymuştum.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: fenomen;425399
Yahu hocam gülüyorsunda allah ağlatmasın.Gerçekten bunu sig.ödermİ? sompojapan sağlam bir firma her yerde acenteliği var ama bende sen gibi ilk defa duymuştum.

Kasko klozunu iyice oku, yazmayan bir şeyi vermezler

Çevrimdışı atonal

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;425385

Hocam kasko poliçenizde eğer kasko koruma varsa 1 defaya mahsus kaskonuz delinmeden yaptırabiliyorsunuz. Yoksa bildiğim kadarıyla bozluyor kasko

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: atonal;426368
Hocam kasko poliçenizde eğer kasko koruma varsa 1 defaya mahsus kaskonuz delinmeden yaptırabiliyorsunuz. Yoksa bildiğim kadarıyla bozluyor kasko
delinecek bisi kalmadi olan oldu bunu da yaptiracagim.