škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

skoda favorit led stop var :d

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı hak-an

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
http://img232.imageshack.us/content.php?page=done&l=img232/287/080620091420.jpg&via=mupload

kendi üretimimdir her arabaya uygulanır merceklı far zenon angel her türlü performans ve gosrunum konusnunda yardımcı olurm

hakanerdogan

• Ziyaretçi
hoş olmuş elinize sağlık.

ben değil LED döşemek, stoplara LED ampul takınca arıza lambası yanıyor :(

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;34892
hoş olmuş elinize sağlık.

ben değil LED döşemek, stoplara LED ampul takınca arıza lambası yanıyor :(

.eğer güzel emek harcanırsa bu tür şeylerde o sorun olmuyor ama standart led ampülde malesef..

Hoş duruyor gerçekten:ok:

Çevrimdışı by wodoo

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.wjktuning.com
Emeğine sağlık Hakan, öncedende biliyorum, güzel olmuş gerçekten...

İşine taş koymak gibi olmasın ama, şu an benim araba satıldı gibi ve elimde bi takım sadece 3 hafta kullanılmış orj. far var favorit için, burdan söylüyorum, ister orjinal şekilde, ister far modifiyesi yapıp isteyene satabilirim.. Seninki gibi devamlı bi iş değil, elimde olan 1 takım far için sadece..
Çok bildimlik yaparsan, çok düşmüşlük yaşarsan.. Yok derdimlik yaparsan, dert görünce saparsın..

Çevrimdışı ero__

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Burası forum. Zaten buranın amacı bilgi paylaşmak olmalı. Bilgiyi paraya çevirmek olmamalı. Hiç kimse para kazanmak amacıyla başlık açtığında altına gelip başkasının nasıl yapıldığını anlatmasına kızmaya hakkı falan da yok.

Bu lede stop işi çok kolay :) Çinden alıyorsunuz ledli hazır ampul yuvalı ürünü çakıyorsunuz stoplara. Ya da iç aydınlatma. Ya da pasta-cila-boya koruma. Her ne olursa olsun burda amaç paylaşmak.

Bu led stop içinde gördüğüm kadarıyla favoritin stopları kolay açılır cinsten. Hazır 12 v ile yanan bir çok led var blok halinde çin sitelerinde. Onlardan 2-3 tane alıp stop içine çaktıkmı işlem tamamdır :D :kiki:

Çevrimdışı hak-an

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
ampul hazır değil kardşim ben ledlerı tek tek diziyorum istedgm şeklı de verrrım ledlere emre sen deddin de sorn olmaz tabı kı :d

Çevrimdışı ero__

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hak-an kardeşim merak etme zamanında led dizme işini ben de çok yaptım.

Stoplarımda toplamda 196 tane led vardı. stop+sinyaller için.

Gösterge panelimin için 132 tane smd led vardı. Ben diyorum ki bunlarla uğraşmaya gerek bile yok. Hazırı var. 3 kuruş daha pahalı ama kaybedilecek zamana değmez.

Çevrimdışı by wodoo

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.wjktuning.com
Herkesin kendi düşüncesi tabi, yapabilen var, yapamayan var..
Çok bildimlik yaparsan, çok düşmüşlük yaşarsan.. Yok derdimlik yaparsan, dert görünce saparsın..