škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

kalkışta kütür kütür ses

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı rmzn42

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
slm arkadaşlar forman arabamda ilk kalkışta kütür kütür diye ses geliyor  sonra gidiyor

Çevrimdışı skodaizm

• Ormareşal
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Salıncak burçları sertleşmiş olabilir. Yada  bağlantılarda gevşeklik veya şaside çürüme olabilir.

Ugur A.

• Ziyaretçi
Akslar da titizlikle kontrol edilmeli bana kalırsa.

Çevrimdışı madlover2

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Hemşo bir rot balansçıya git ön düzeni komple bir kontrol ettir. Akslardan, salıncaklardan veya rotilllerden yapma ihtimali var. Rot balansçı sana değişmesi ve yapılması gereken yerleri söyler.

Çevrimdışı rmzn42

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
yani hemşo tamirciden önce rot balanscıya mı gideyim önce deoldu meram sanayide ustaya usta demeyede deymez ama götürdüm bilya dağıtmış dedi körük filan değiştirdi 3 aysonra tekrar başladı rottandır dedi birdahada gitmedim .

Çevrimdışı madlover2

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ben öyle yaptım şahsen. Tamirciden önce rot balansçıya gittim. Arabadan kütür kütür ses geliyor bi bakabilirmisiniz dedim. Çektiler arabayı kanala iyice baktılar sağına soluna. Rotbaşları,rotiller, amortisör üst takozları ve aks körükleri değişecek dediler. Üstelik bir ücretde almadılar. Aynen dedikleri şekilde aldım değiştirdim hepsini ses felan kalmadı.

Çevrimdışı rmzn42

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
bu aldığın parçaların fiyatları ne kadar kazık yemeyim

Çevrimdışı madlover2

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rmzn42;421825
bu aldığın parçaların fiyatları ne kadar kazık yemeyim

Eski sanayide Demet Skoda var ordan alırsan parça fiyatları uygun orda. Benim o malzemeler 90 Tl tutmuştu. Marka olarakda genelde Vikaydı. Bu 90 Tl nin içinde 15 TL likte debriyaj halatı var. Aksların ve salıncak burçların sağlamsa malzeme çok fazla tutmaz. Salıncak tanesi 45 TL, Aksta yanılmıyorsam 100-120 arası.

Çevrimdışı alwaysloser

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı rmzn42

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
evet motor takozu varmış onu değiştirmem gerekiyormuş önce değişmişti çin malın olunca patlamış tamirci alman malı gelecek dedi onu bekliyorum o ses takozdan geliyormuş