škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Antalya'da kiralamak amaçlı daire tavsiyeleriniz.

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar öncelikle Antalya'da ki arkadaşlara sonra de genele sormak istiyorum.Antalya lara'da kayın biraderim 50 bin tl ye 1,5 yıl önce 50 m2 daire aldı şu an 450 tl ye kiraya veriyor.Bu dikkatimi çekti.Acaba diyorum ufaklık henüz 5.sınıftayken masraflar küçükken bir küçük yatırım yaparak ufakda olsa bütçeye ek gelir yapsak diyorum.bu hangi semtte ve kaça olabilir?
2014 ylında teslim edilecek şöyle bir daire var araçla da takas kabul ediliyormuş,
http://www.sahibinden.com/ilan/emlak-konut-satilik-caliskan-etiler-subesinden-2-plus1-sifir-lux-40-000-tl-daire-113374671/detay/
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;422239
Arkadaşlar öncelikle Antalya'da ki arkadaşlara sonra de genele sormak istiyorum.Antalya lara'da kayın biraderim 50 bin tl ye 1,5 yıl önce 50 m2 daire aldı şu an 450 tl ye kiraya veriyor.Bu dikkatimi çekti.Acaba diyorum ufaklık henüz 5.sınıftayken masraflar küçükken bir küçük yatırım yaparak ufakda olsa bütçeye ek gelir yapsak diyorum.bu hangi semtte ve kaça olabilir?
2014 ylında teslim edilecek şöyle bir daire var araçla da takas kabul ediliyormuş,
http://www.sahibinden.com/ilan/emlak-konut-satilik-caliskan-etiler-subesinden-2-plus1-sifir-lux-40-000-tl-daire-113374671/detay/
güncellllllll

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Muhammet Hocam yer Antalya Mevlana kavşağına yakın bir yer. Kiraya vermek sorun olmaz, 300 civarında bir getirisi olur.
Fiyat metrekare ve konum için cazip görünüyor, değerlendirilebilir..

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Antalya da ev fiyatları bu kadar uygun mu? Şaşırdım yav..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Giriş kat ve küçük daireler için fiyatlar uygun denilebilir. Geçen yıl Babam 45.000 TL ye yatırım amaçlı 50mt bir giriş kat aldı. 300 TL ye kiraya verdi..
İlandaki dairenin metresini ya da semtini yanlış yazmış olabilir. Ya da farklı bir durumu olabilir (iskan v.s.) yoksa değeri 60-65 gibi olması gerekir..

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Enteresan yahu.. 300 TL kira vermezsin 500 TL taksitler kredi çekersin alırsın bu evlerden..Biraz peşinatın varsa kiralarda sürünmek yersiz..İmkanı olan için güzel..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Akif ben bir kaç emlakçıyı aradım genelde 2014 yarısı veya sonu olarak teslim olacak olanlar var dedi.Bana gayet makul geldi.fethiye'de 48 m2 site içi daire aynı özelliklerde 2013 sonu teslimi 70 bin tl den aşağı yok.Bana antalya bu konuda çok cazip geldi.

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Muhammet Hocam, aynı şekilde ben de düşünmüştüm, 120 metre bir daireye 120.000 TL  verip, 500 TL ye kiraya vermektense, 3 tane giriş alıp 250-300 TL den kiraya vermek yatırımcı için daha mantıklı..

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Akif Hoca;422393
Muhammet Hocam, aynı şekilde ben de düşünmüştüm, 120 metre bir daireye 120.000 TL  verip, 500 TL ye kiraya vermektense, 3 tane giriş alıp 250-300 TL den kiraya vermek yatırımcı için daha mantıklı..
Düşünmüştüm diyorsun da gerisi gelmedi mi,vazgeçtin mi,birde kızılarık mevkii mi daha iyi bir yer dokuma-fabrika mevkii mi,ayrıca gebiz kızılarık cıvarları pek rağbet görmüyormuş diye duydum doğruluk payı nedir acaba?

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
muhammet kesinlikle kaçırma derim. yer olarak bilmem ama o fiyata çok ucuz. sadece mutfağı bugün yaptırsan 5000 tl'den aşağı olmaz. kaldıki bugün o parayı bankaya koysan faizi aylık 300 tl getirmez. üstelik binanın değerlenme payıda var extradan alacağın kira yanında. yalnız gidip bir bak muhit nasıl. kötüyse ona göre kiracı bulursun. oda evi haşat eder. benim kardeşin kepez masadağında evi var kirası 450 tl 3+1 en üst kat antalya manzaralı ona rağmen fiyat/kira oranlaması yaptığında bu daha avantajlı.

Çevrimdışı GÖKHAN06

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Al hocam al. Yıl sonu Antalya, Muğla veya Aydın'a yerleşeceğim büyük ihtimal, Antalya olursa kiracın ben olurum :D Yalnız 400 falan çok söyleyeyim :D:D

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;422398
Düşünmüştüm diyorsun da gerisi gelmedi mi,vazgeçtin mi,birde kızılarık mevkii mi daha iyi bir yer dokuma-fabrika mevkii mi,ayrıca gebiz kızılarık cıvarları pek rağbet görmüyormuş diye duydum doğruluk payı nedir acaba?

Evi satılığa çıkarıp, kiracıyı çıkarmak, yeni ev aramak v.s. uğraşmak istemedim. onun için şimdilik askıda.

Dokuma fabrika bölgesi tramvaya daha yakın toplu taşıma alış-veriş merkezleri v.s. iyi, kiracı bulunur bulunmaz, bu bölgede kiralar ne kadar bilmem. Ben olsam burayı tercih ederim.

Kızılarık (kızılırmak) denilen yer şehir merkezine daha yakın, ancak geniş ve yerleşimin yeni olduğu bir alan. Gebizli mah. diye geçen yer kızılarık ın iç kısımları buralar kiracı yönünden de sıkıntı olabilir.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: YEKE;422400
muhammet kesinlikle kaçırma derim. yer olarak bilmem ama o fiyata çok ucuz. sadece mutfağı bugün yaptırsan 5000 tl'den aşağı olmaz. kaldıki bugün o parayı bankaya koysan faizi aylık 300 tl getirmez. üstelik binanın değerlenme payıda var extradan alacağın kira yanında. yalnız gidip bir bak muhit nasıl. kötüyse ona göre kiracı bulursun. oda evi haşat eder. benim kardeşin kepez masadağında evi var kirası 450 tl 3+1 en üst kat antalya manzaralı ona rağmen fiyat/kira oranlaması yaptığında bu daha avantajlı.
kasteddiğin yer kepez mevkiinden bahsediyorsun değil mi?bu yukardaki verdiğim linkteki yer 3.kat veya 4 katlar boşmuş gerisi dolmuş müşterisi varmış.emlakçıyla konuştum 25 bin tl peşin gerisi 2014 yılı ilk ayında teslim edilirken alacaklarmış.ben kızılarık muratpaşa mevkiinden değilde kepez bölgesinden düşünüyorum.

Alıntı yapılan: GÖKHAN06;422401
Al hocam al. Yıl sonu Antalya, Muğla veya Aydın'a yerleşeceğim büyük ihtimal, Antalya olursa kiracın ben olurum :D Yalnız 400 falan çok söyleyeyim :D:D
sana octi indirimi yaparız merak etme:p:adm:

Alıntı yapılan: Akif Hoca;422419
Evi satılığa çıkarıp, kiracıyı çıkarmak, yeni ev aramak v.s. uğraşmak istemedim. onun için şimdilik askıda.

Dokuma fabrika bölgesi tramvaya daha yakın toplu taşıma alış-veriş merkezleri v.s. iyi, kiracı bulunur bulunmaz, bu bölgede kiralar ne kadar bilmem. Ben olsam burayı tercih ederim.

Kızılarık (kızılırmak) denilen yer şehir merkezine daha yakın, ancak geniş ve yerleşimin yeni olduğu bir alan. Gebizli mah. diye geçen yer kızılarık ın iç kısımları buralar kiracı yönünden de sıkıntı olabilir.
dokuma fabrika bölgesi verimli olduğunu polis olarak görev yapan dayıoğlu söyledi.kendisi de oradan yer aldı 90 bin tl ye 2 yıl önce şimdi 20 bin tl koydu üzerine diyor.ben kepez mevkiinden bakayım o zaman.

Çevrimdışı GÖKHAN06

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;
sana octi indirimi yaparız merak etme:p:adm:
:eyv.::syg:

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;422453
kasteddiğin yer kepez mevkiinden bahsediyorsun değil mi?bu yukardaki verdiğim linkteki yer 3.kat veya 4 katlar boşmuş gerisi dolmuş müşterisi varmış.emlakçıyla konuştum 25 bin tl peşin gerisi 2014 yılı ilk ayında teslim edilirken alacaklarmış.ben kızılarık muratpaşa mevkiinden değilde kepez bölgesinden düşünüyorum.

dokuma fabrika bölgesi verimli olduğunu polis olarak görev yapan dayıoğlu söyledi.kendisi de oradan yer aldı 90 bin tl ye 2 yıl önce şimdi 20 bin tl koydu üzerine diyor.ben kepez mevkiinden bakayım o zaman.

masadağı dediğim yer kepezin üst tarafı  yollarını çok güzel yapmışlar. orada hala yapılan yerler var. çevreye hakim. manzara harici antalya içine göre havadar ve serin arabayla 10 dakikaya kipaya gidiyorsun. denize gideyim desen 30 km civarı. pazarı, camisi falan var. ben eksiklikleri yaptırmak için gitmiştim. 100 bin civarlarında gidiyor. giderkende alanya yolu üzeri dünya göz hastanesinden yukarı doğru çıkıyorsun.