škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Antalya'da kiralamak amaçlı daire tavsiyeleriniz.

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: YEKE;422400
muhammet kesinlikle kaçırma derim. yer olarak bilmem ama o fiyata çok ucuz. sadece mutfağı bugün yaptırsan 5000 tl'den aşağı olmaz. kaldıki bugün o parayı bankaya koysan faizi aylık 300 tl getirmez. üstelik binanın değerlenme payıda var extradan alacağın kira yanında. yalnız gidip bir bak muhit nasıl. kötüyse ona göre kiracı bulursun. oda evi haşat eder. benim kardeşin kepez masadağında evi var kirası 450 tl 3+1 en üst kat antalya manzaralı ona rağmen fiyat/kira oranlaması yaptığında bu daha avantajlı.
yukardaki verdiğim linkte ki site içerisinde değilmiş farkedememişim şu binadan düşünüyoruz hangisi daha makul sizce,siz olsanız hangisini tercih ederdiniz?
http://www.sahibinden.com/ilan/emlak-konut-satilik-bin-yapi-dan-ada-park-konutlarindan-1-plus1-2-plus1-residence-daireler-114436758/detay
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
güzel binalar ve siteler bizimki biraz yavan yalnız böyle birşey düşünürsen. havuzlu olmasın. masrafı çok, aidata iyi yansıyor. bunları gördükten sonra kepezin geleceği parlak iyi yatırım olur. 1+1 değilde 2+1 uygun olur. ilerde olmadı kendinizde yazlık niyetine gidersiniz.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: YEKE;422578
güzel binalar ve siteler bizimki biraz yavan yalnız böyle birşey düşünürsen. havuzlu olmasın. masrafı çok, aidata iyi yansıyor. bunları gördükten sonra kepezin geleceği parlak iyi yatırım olur. 1+1 değilde 2+1 uygun olur. ilerde olmadı kendinizde yazlık niyetine gidersiniz.
aıdat olarak 2 yıl boyunca 100 tl sabit dedi.içinde her tür konforu mevcut dedi.bakalım yakında bir antalya yolu görünüyor bana.kısmetse olur.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: YEKE;422578
evet aynen bodrum'dan daire alan arkadaş anlattı,sitedeki aıdat yüzünden dairesini satılğa çıkaran çok kişi var dedi.500 aidat ödeyenler varmış.ohhaaaaaaa dedim çuşşş dedim başka bişi demedim.artık müstakıl düşünmek gerekiyor.