škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2013 Skoda Octavia Lansman Faro Portekiz - 8. ETAP

osiiso · 66 · 20367

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı msami

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Şimdi Allah aşkına bu aracın superb'den farkı nedir?Boyut dışında?  Öyle zannediyorum eğer Türkiye'ye sağlam donanımlarla gelirse superb satışları düşebilir... Araç harika :rm:

Çevrimdışı ugurdemirel

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Artık araç bir gelse bir canlı canlı görsek fiyatları açıklansa nedir ne değildir biraz detaylı incelesek yaza araç değişeceğiz büyük ihtimal Octavia alırız :)

Çevrimdışı octaviaman

• Skystar SSS
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Satış müdürü arkadaşımız araç nisan da gelecek dedi ama hangi nisan onu söylemedi:)

Bana göre fiyat şu an ki indirimsiz olan liste fiyatlarından aşağı olmayacaktır.Yani dizel otomatik elegance düşünen  70 bini hazırlaması lazım.

Çevrimdışı ugurdemirel

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
DSG almayı düşünmüyoruz da Düz Vites Elegance iyidir :) 60-64 falan olsa ve xenon farlar + sunroof falan olursa verilir :)

Çevrimdışı octaviaman

• Skystar SSS
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Diğer modeller de olduğu gibi, 4-5 bin indirimli özel lansman fiyatı olursa iyi olur.

Çevrimdışı Yücel Er

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: octaviaman;427581
Satış müdürü arkadaşımız araç nisan da gelecek dedi ama hangi nisan onu söylemedi:)

Bana göre fiyat şu an ki indirimsiz olan liste fiyatlarından aşağı olmayacaktır.Yani dizel otomatik elegance düşünen 70 bini hazırlaması lazım.

superb veya pasata yönlendirir

Çevrimdışı msami

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: octaviaman;427610
Diğer modeller de olduğu gibi, 4-5 bin indirimli özel lansman fiyatı olursa iyi olur.
Rapid gibi :hanz:

Çevrimdışı ertugrul61ts

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
skoda iletişim e mail yazdığımızda geri dönüş veriorlar.. acaba bir mail atsak en azından ne zaman satışa sunulacağı ve fiyatların ne zaman duyurulacağı konusunda bir bilgi verirler mi?

Çevrimdışı LeChiffre

• Weatherman
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tekbamatbaa.com
Skoda 2013  e çok hızlı giriyor,yakında octiyle birlikte yeni superb de gün yüzüne çıkıyor,rakiplerin işi bu sefer gerçekten çok zor..

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Nisan'ın ilk haftası denmişti. Nisan geldi, 1 hafta doğrudur.

Çevrimdışı HasanK

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Dün Adana bayisi bugüne fiyatların açıklanacağını söylemişti. Açıkcası heyecanla bekliyorum.

Birde en merak ettiğim husus Arkada bağımsız süspansiyon yok da, DCC Adaptif Şasi ile arka süspansiyonlar bağımsız gelebilir mi? DCC opsiyonu da var sanırsam?

Çevrimdışı ugurdemirel

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı palandoken

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Az önce skoda Erzurum bayisini aradım. Araç fiyatlarının 10-15 nisan gibi belli olacağını, aracın ise 20 nisandan sonra geleceğini söyledi. Bekleyip göreceğiz.

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bayiler arasında her işte tutarsızlık olduğu gibi bu işte de tam bir tutarsızlık var :) Herkes farklı bir şey diyor baksanıza :)