škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Rapid Fiyatları Açıklandı

babbak · 108 · 28762

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

karatekamil

• Ziyaretçi
mail ime hızlı bir geri dönüş oldu. az önce skoda yüce oto müşteri temsilcisi aradı. ambition donanım seviyesinde ESP (ABS + MSR + ASR + EDS + HBA) ve Hill Hold fonksiyonu (yokuş kalkış destek sistemi) standart olarak sunuluyormuş. ayrıca ambition için arka park sensörü, hız sabitleyici ve ön kol dayama opsiyonları da yaklaşık 2000 tl gibi bir fark ediyormuş.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
O güvenlik sistemleri hayat kurtarır, çok da işe yarar, alınsa iyi olur

Çevrimdışı anamarina

• az kaldı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Yücel Er

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Hafta sonu elegance tdi test sürüşü yaptım,performans hariç beğenmedim kötü araba değil ancak fiyatı 50 bin değilde 45 bin olsa alınabilir 50 bini kesinlikle haketmiyor.50 bini hakeden başka arabalar var ancak skodacı olunca kararsız kalınıyor.Octaviayı bekleyeceğim umarım fiyatı şuanki fiyatı geçmez.

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Cumartesi bende Rapid e baktım. İç malzeme kalitesi gitmemiş.
Bu fiyatlara da pazar da söz sahibi olması zor görünüyor..

Çevrimdışı harunhoca

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
e malzeme kalitesi de iyi değilse bu aracın nesine 50 bin istiyorlar anlamadım. bir iki donanım fazlası var ve 2-3 cm uzun diye 6-7 bin fazla verilmez bu araca. 50 bin az para değil.

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tekbamatbaa.com
Alıntı yapılan: anamarina;424708
Toledoda güzelmiş

Toledo Audıe nin muadili,Skoda da Wv nin..bunlardan esinlenerek üretiliyorlar..Son çıkan Rapid Jettanın kopyası gibi,Toledoda Audı A4 ün..

Çevrimdışı harunhoca

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
arkadaşım neye benzediği önemli değil sana ne verdiği önemli. aldığı parayı hak edip etmediği önemli. ben aracı otoshowda inceledim, o zaman c elysee 301 gibi araçlara da bakmıştım, malzeme kalitesi olarak onlardan iyi gibi gelmişti. ancak yorumları okuyunca sanki benim düşündüğüm gibi olmadığını düşünmeye başladım. alman araçlarının malzeme kalitesinin her zaman iyi olduğu bilinir. şimdi bu aracın malzeme kalitesi de sınırlı ise 50 bin tl çok para. zaten ön konsol son derece sıradan, basit ve klasik, en azından işlevsel olsaydı. araçta yokuş kalkış destek sisteminin olması ve lastik basınç ölçme sisteminin olması güzel. ama neden yağmur ve far sensörü ve bluetooth desteği yok.. ben mi kaçırdım ayrıntılardan hakkaten yok mu? hiç yakışmamış yoksa.

karatekamil

• Ziyaretçi
benim de kafama şu takıldı. rapid ve toledo da kullanılan 1.4 tsi 122 hp dsg motor şanzuman seçeneği var. ama teknik özelliklere bakınca aynı motor için tork değerleri rapid de 200 Nm (1500-4000) toledo da ise 175 Nm (1550-4100) olarak görünüyor. bu farkın sebebi nedir acaba? fikirleriniz merak ediyorum?

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Şimdi baktım, 122 hp lik olanın tork değerini 105 lik gibi yazmışlar. yanlışlık var..

Çevrimdışı ender_atakan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: harunhoca;424969
arkadaşım neye benzediği önemli değil sana ne verdiği önemli. aldığı parayı hak edip etmediği önemli. ben aracı otoshowda inceledim, o zaman c elysee 301 gibi araçlara da bakmıştım, malzeme kalitesi olarak onlardan iyi gibi gelmişti. ancak yorumları okuyunca sanki benim düşündüğüm gibi olmadığını düşünmeye başladım. alman araçlarının malzeme kalitesinin her zaman iyi olduğu bilinir. şimdi bu aracın malzeme kalitesi de sınırlı ise 50 bin tl çok para. zaten ön konsol son derece sıradan, basit ve klasik, en azından işlevsel olsaydı. araçta yokuş kalkış destek sisteminin olması ve lastik basınç ölçme sisteminin olması güzel. ama neden yağmur ve far sensörü ve bluetooth desteği yok.. ben mi kaçırdım ayrıntılardan hakkaten yok mu? hiç yakışmamış yoksa.

301 de varmı bu özellikler

Çevrimdışı 6ahmet1

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Selamlar,
2012 model (metalik siyah) 1.4 tsi DSG elegance Rapid için 46.500 fiyat nasıl sizce? 2013 kampanyalı fiyatı 49.900tl.

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Rapid için genel kanı 49.900 TL nin pahalı olduğu yönünde.
46.500 TL mevcut şartlarda iyi görünebilir.
Ben olsam bu  paraya c segmentinden araba alırım..

Çevrimdışı 6ahmet1

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Akif Hoca;425455
Rapid için genel kanı 49.900 TL nin pahalı olduğu yönünde.
46.500 TL mevcut şartlarda iyi görünebilir.
Ben olsam bu  paraya c segmentinden araba alırım..

C segmentinde bu motora ve donanıma sahip araclar 60bin civarında. Malzeme kalitesi tartışılır. Mesela 45.000 tl civarında seçiminiz ne olurdu?

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 6ahmet1;425456
C segmentinde bu motora ve donanıma sahip araclar 60bin civarında. Malzeme kalitesi tartışılır. Mesela 45.000 tl civarında seçiminiz ne olurdu?

Hyundai-Kia grubunun dizelleri, TSI Leon düşünülebir..