škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeni VW POLO fiyatları!!!!

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hakanerdogan

• Ziyaretçi
bu Doğuş Hisseleri aldı başını gidiyor, kâr basıp duruyor bilançolar, EFG, BGC Partners gibi yabancı yatırımcıların gözbebeği oldu çıktı, aha bunlar yüzünden...

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sonucta aracın markası VW, cogunlugun markaya para verdigini biliyorsunuz,

Çevrimdışı emrtkn

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.etaelektromarket.com.tr
Alıntı yapılan: Real81;35167
1.6 tdı polo fiyatları buysa octi 1.6 tdı fiyatları nasıl olur acep?

55.000 TL'den başlaması lazım en az :kiki::kiki:
[SIGPIC][/SIGPIC]

fabialife

• Ziyaretçi
bir sony ye gıcığım bir de volkswagene, ikiside mal değil marka satıyor. bence ucuz bile satıyorlar. nasıl olsa kaç para yazsalar satılıyor.

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: fabialife;35275
bir sony ye gıcığım bir de volkswagene, ikiside mal değil marka satıyor. bence ucuz bile satıyorlar. nasıl olsa kaç para yazsalar satılıyor.

aynen, VW yerine Skoda al aynı kalite ama ''arma satmıyor'' ne aynısı be! Skoda daha kaliteli. :hanz:

Sony iyi tabi ama gerçekten iyiler, bir dönemler video kamera ve televizyonda kırallıklarını ilan ettiler ve tecno artık çok gelişmiş, her marka aynı düzeyi tutabiliyor olsa bile geçmişte saldığın kök, bugün meyveleri veriyor.

Volkswagen'da o şekilde, Hitler döneminden 90 lara kadar çok şey yaptılar, dünyaya nam saldılar, kaliteleri tescillendi. Ama Skoda fabrikası için Hitler Çekoslovakya'yı dağıtırken askerlerine, şehre zarar verebilirsiniz ama fabrikaya zarar gelmesin diyordu, yani VW nin altında ezileceği o tarihte belli idi.

hakanerdogan

• Ziyaretçi
aynı mesaj 2 kez gitti bu ileti silinebilir.
« Son Düzenleme: 15 Eylül 2009, 16:34:17 Gönderen: hakanerdogan »

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;35195
bu Doğuş Hisseleri aldı başını gidiyor, kâr basıp duruyor bilançolar, EFG, BGC Partners gibi yabancı yatırımcıların gözbebeği oldu çıktı, aha bunlar yüzünden...

Sende borsacı oldun çıktın hakan abi:D

Sitede seni yatırımcı danışman yapsınlar birde:kiki:

Bi gün uğrada gezdirelim seni borsada:ok:

Çevrimdışı ero__

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sonynin teknolojide eline su dökebilecek hiç bir marka ben bilmiyorum. Şusu iyi diyebileceğiniz 1 tane marka gösterin bana plz...

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: kadir_;35286
Sende borsacı oldun çıktın hakan abi:D

Sitede seni yatırımcı danışman yapsınlar birde:kiki:

Bi gün uğrada gezdirelim seni borsada:ok:

biliyom baban maslakta konuştum kendisiyle bi aralar :)

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Madem VW' ye sövüyosunuz Skoda' yada sövün fiyatlardan ötürü :D Polo' nun fiyatları çok değil biraz pahalı derken tam olarak kastettiğim şey buydu.Fabia ile kıyasladığında pahalı olmuyor ama diğer markalarla kıyasladığında evet çok pahalı.Polo 1.4 85 comfortline 30.800 TL.Fabia 1.4 85 ambiante 30.000 TL.Donanım olarak farklılıkları yazıyorum.Fabia' da ek olarak; lastik basınç kontrol sistemi, yol bilgisayarı ve alüminyum alaşım jant var.Polo' da ise fazladan ön kol dayama mevcut ve ayrıca 5 yıldızlı.Arada 800 TL fark var.Bu farkta bana makul gibi geliyor.Ama tekrar söylüyorum Fabia ile kıyasladığımızda bu böyle.Diğer markalarla kıyasladığımızda oldukça pahalı.Burdan tek bi sonuç çıkıyor.Fabia' nın fiyatlarıda pahalı...
« Son Düzenleme: 15 Eylül 2009, 20:27:23 Gönderen: crash »
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı SEAHAWK

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
1.4 benzinlinin gücünü 80 hp'den 85 hp'ye çıkarmışlar; buna da şükür.:hanz:

Şaka bir yana, gene 1.6 TDI göremeyeceğiz ortalıkta... 1.4 benzinli satar ama.:ok:
SEAT CORDOBA 1.4 TDI 80HP
[SIGPIC][/SIGPIC]

ahmettatlı

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: crash;35311
Madem VW' ye sövüyosunuz Skoda' yada sövün fiyatlardan ötürü :D Polo' nun fiyatları çok değil biraz pahalı derken tam olarak kastettiğim şey buydu.Fabia ile kıyasladığında pahalı olmuyor ama diğer markalarla kıyasladığında evet çok pahalı.Polo 1.4 85 comfortline 30.800 TL.Fabia 1.4 85 ambiante 30.000 TL.Donanım olarak farklılıkları yazıyorum.Fabia' da ek olarak; lastik basınç kontrol sistemi, yol bilgisayarı ve alüminyum alaşım jant var.Polo' da ise fazladan ön kol dayama mevcut ve ayrıca 5 yıldızlı.Arada 800 TL fark var.Bu farkta bana makul gibi geliyor.Ama tekrar söylüyorum Fabia ile kıyasladığımızda bu böyle.Diğer markalarla kıyasladığımızda oldukça pahalı.Burdan tek bi sonuç çıkıyor.Fabia' nın fiyatlarıda pahalı...
bu demek oluyor ki fabia da, rağbet gören itibarlı bi araç konumuna gelmiştir vatana millete hayırlı olsun :D

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
şimdiden 2. elde 11 tane polo var.Bide yol pcsi hoşuma gitti:Dekleyeyim dedim

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bugün polo baktım..:D

İçi dışı güzel duruyordu showroom'da..Heleki içi baz modelde bile fabiadan daha kaliteli görünüyor.Fark burdan ileri geliyor sanırım..İşçilik bariz iyi.Örneğin benim roomide plastik kusurları bolca var.Halbuki eski maviş'te 10 numara işçilik vardı..Üzülerek söylüyorum ..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI