škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Müslüm Gürses

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı turgutktu

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Orhan babadan müslüm gürses anısı

ORHAN BABA'YA AYIP OLUR DİYE ANJİYO OLMUŞ

Yıllar önce için hastandene randevu aldığını söyleyen Orhan Gencebay, Müslüm Gürses ile ilgili anısını şöyle anlattı: "10 yıl evvel Müslüm kardeşimin yine bu şikayetleri olduğunda Muhterem Nur hanımefendi beni aradı. Anjiyo olması gerekiyordu. Fakat Müslüm kardeşim kaçıyormuş. Biraz çekiniyordu herhalde. Ben bu hastaneden randevu aldım. Sonra öyle bir espri oldu ki! Muhterem Hanım anlattı. Anjiyo gününü, saatini aldık. Müslüm kardeşime söylemiş, 'Anjiyo olman gerekiyor' diye. O da 'gitmem' demiş. 'Mutlaka gitmen gerekiyor' demiş. Gitmem dediğinde, 'ama bu randevuyu kim aldı biliyor musun?' diye sormuş. 'Kim aldı?' dediğinde 'Orhan Baba' diye cevap vermiş. 'Yok ya, ayıp olur, gitmek lazım' diye bana olan saygısından dolayı 10 yıl önce gelip stent takıldı. Yani Müslüm Baba, böyle son derece duyarlı, saygılı, duygu dolu bir insan. O zaman ben de hastanede ziyaret ettim. Orada gülüp, bunu anlatmıştım. İnşallah yine böyle olur ümidini taşıyorum."

müslüm gürses yaşıyor ölmedi kendisini yorumlayın desem neler yazmak isterdiniz?

Çevrimdışı LeChiffre

• Weatherman
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Müslüm baba, bu sefer.......adini sen koy....

Çevrimdışı Emre Y.

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Müslüm baba sen kalk ben yatam.... şaka bir yana önceden hiç sevmezdim şarkıları garip anlasız gelirdi cengiz dinlerdim hep büyüdükçe anlamlandı şarkıları benim için.Müslüm baba polemiğe girmeyen medyayla reklamla işi olmayan ve yukarıda verdiğiniz örneğe göre çok kral bir sanatçı.Benım için ve ülkemiz için ciddi bir kayıp

Çevrimdışı GÖKHAN06

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Müslüm baba benim hayatımın her alanında var, her konuda onu örnek aldım şu yaşıma kadar. Yeri bende kelimelerle anlatamayacağım kadar büyük. Dualarımızı esirgemeyelim Allah'ın izniyle yine kalkacak ayağa aksini düşünmek bile istemiyorum :(

Ugur A.

• Ziyaretçi

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Allah taksiratını affetsin.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
sevdiklerinin başı sağolsun. mazlum kendi halinde insandı. burda çekmiş Allah orda güldürsün.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Allah rahmet eylesin  :(

Adana'lı takım arkadaşlarım sayesinde kamplarda çok dinlemiştim  :)

Çevrimdışı demirhan

• Elegance Hastası
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
yeri dolmayacak en değerli sanatçılarımız birer birer gidiyor allah rahmet eylesin bir zamanlarımız müslüm baba dinlemekle gecti :(

Çevrimdışı 06navy

• Black Eagle
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Allah rahmet eylesin, genelde dinlemesem de beğendiğim parçaları vardı. Karakteri ile örnek bir sanatçıydı.

Çevrimdışı GÖKHAN06

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Her zaman sesiyle yakardı içimizi ama bu sefer gitti de yaktı. Onu her zaman o hüzünlü gülümsemesiyle hatırlayacağız.
Sadece arabeskin değil garibanında babasıydı. Sevmeyi sevilmeyi ayrılık acısı çekmeyi o öğretti sesiyle yüreğiyle hep yanımızda oldu ama bu ayrılığın acısını tek başımıza çekeceğiz. Benim için yeri çok farklıydı ne yalan söyleyim sabahtan beri tutamıyorum kendimi yıktı resmen ama ölüm Allah'ın emri. Mekanı cennet olsun.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Allah rahmet eylesin.  Düzgün bir sanatciydi. Özel bir dinleyici kitlesi vardi.
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
rahmetli şımarık ve kustah olmadı ama ben söylediklerinden bişi anlamazdım sanki öylesine çıkıp zorla söylettiriyorlar ımajı uyandırdı bende.mekanı cennet olsun.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı umtdrn

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Allah rahmet eylesin, eskiler bu yıl bizi üzüyor. 2013 yılının daha başında çok değerli insanlar kaybettik.

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Dünya tersine dönse vazgeçmem,
Gökteki güneş sönse vazgeçmem,
Sensizlik inan ki ölümden beter,
Canımdan geçerim, senden vazgeçmem....
demişti...
İlk defa askerde, arkadaşların sayesinde dinlemiştim 19 ay boyunca..., şu an çaldığında o günlerimi hatırlıyorum, özellikle yeni nesil pop parçaların yorumunu kendine özgü ama belki de parça sahibinden daha güzel yapmıştı...(kenan doğulu-tutamıyorum zamanı, teoman-bu gün benim doğum günüm , vs..)
Allah Rahmet Eylesin.
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)