škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Kazanında böylesi.....

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı jodgin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ankarada ikinci kez bir münibüs arkadan geldi bana çarptı... cuma akşamı moralimiz yerle bir, araçta bir çiziği dahi çok görürken elin gebeşleri yüzünden aracın vurulmadık yeri kalmayacak yakında...

Arkadaşlar sizden ricam bana Ankarada tavsiye edebileceğiniz boya ustası var mı... sadece tambon bölümünün boyası kalktı birazda çarpan arabanan tampon izi var....tutanakla falan uğraşmadım, işinden anlayan, azıcık boyaya arabayı hacze kalkmayan bir usta tavsiye ederseniz seviniri. teşekkürler....

Çevrimdışı Emre Y.

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
geçmiş olsun aracın rengi nedir. birde pasta ile diğer aracın boyasını alabilirsiniz

Çevrimdışı jodgin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
arabanın rengi bej, avuç içi kadar bi boyayı kaldırdı

Çevrimdışı Emre Y.

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
opak bir renk olsaydı(siyah beyaz) kendınız boyaya bılırdınız.nerden baksanız 150 tl para ısteyeceklerdır çok itici bir görüntü oluşmuyorsa nazarlık kalsın belkı daha vurmazlar

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
öz yılmaz oto kaporta, otosanayi sitesi 1.cad. 9 sk. no:64 şaşmaz. tel: 278 19 19.  buna bir bak bayram işçilikleri güzel ama ne fiyat isterler bilmiyorum. şimdi cadde ve sokak nosu değişmiş olabilir ama bilirler eskileri. denizbankın oradan yukarı çıkarken sol kanattaki sokaklardan biri, sokağın en sonunda. sağ kanatta karşısında ergenç oto var. geçmiş olsun. hani derler ya taksicinin arkasından dolmuşun önünden gitmeyeceksin diye. ben hep bunlardan uzak duruyorum.

Çevrimdışı jodgin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
abiciğim araba hergün elimizin altında bela bi yerde seni gelip buluyor, işin ilginci minübüsler sana çarptığında olan hep sana oluyor, onların arabasına olan hiçbirşey yok, bigün bi tank alıp cümlesinin üzerinden geçmeyi hayal ediyorum, hanım bile arabadan iner inmez öyle bir öküzzzzzzzz diye bağırdı ki adama, adam (öküz) şaşarıp kaldı, pardon abi falan...

Kesinlikle kanunlarda bi değişikliğe gidilmeli, haklı olduğun yerde sırf tramer kaydında gözükecek diye tutanak tutamıyorsun, tutsan bile üç kuruşluk yeri servis çıkartıyor on kuruşa... hayırlısı bakalım

Çevrimdışı ytas11

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun. Allah hepimizi büyüğünden korusun

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
çok geçmiş olsun a5'ci olarak üzüldüm ama elden ne gelir ki.ALLAH öküzlere fikir gırıntısı vede  göz nasip atsin.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı jodgin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar hepinize çok teşekkür ediyorum.... şu kaportacı-boyacı hususunda ankarada yaşayın başka fikirleri olan arkadaşlar var mı acaba...

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bayram kaskon varsa mini onarımdan halledebilirsiniz görmedik resimleri ama resim olsa daha iyi yorum yapma şansımız olurdu.Ankara'da zeki ünaldı yetkili servisi vardı sanırsam.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Ugur A.

• Ziyaretçi
Geçmiş olsun ve en büyüğü bu olsun İnşaallah.
Alıntı yapılan: jodgin;423910
...işin ilginci minübüsler sana çarptığında olan hep sana oluyor, onların arabasına olan hiçbirşey yok...
Minibüs şeklindeki ulaşım dünyada sadece Türkiye' de, Pakistan' da ve Bangladeş' te kaldı. Pakistanve Bangladeş iptal etme hazırlığındalar ama bizde tık yok. Yollarda katil gibi gezmeye devam ediyorlar. Üstelik adam etme yolunda bir hareket de kesinlikle yok.

Çevrimdışı adil

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
başkentte bi kaportacı var fikir sahibi olmak adına bile olsa bi git görüş istersen en azından ne yapılacağı konusunda sana yardımcı olcaktır. Burdan no vermek normal olurmu bılmem ılgılenırsen msj at ozelden sana msj la vereyım noyu ben kaportalık bı durum oldugunda ondan bı on bılgı alırım kendisi yapmasa bile sana güzel bi fikir verecektir...

Allah daha buyuk kazalardan korusun bu arada cana gelmesın büyük geçmiş olsun.....

Çevrimdışı jodgin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: adil;424072
başkentte bi kaportacı var fikir sahibi olmak adına bile olsa bi git görüş istersen en azından ne yapılacağı konusunda sana yardımcı olcaktır. Burdan no vermek normal olurmu bılmem ılgılenırsen msj at ozelden sana msj la vereyım noyu ben kaportalık bı durum oldugunda ondan bı on bılgı alırım kendisi yapmasa bile sana güzel bi fikir verecektir...

Allah daha buyuk kazalardan korusun bu arada cana gelmesın büyük geçmiş olsun.....
Bilgileri burada paylaşmanızda bir sakınca olacağını düşünmüyorum.. sonuçta bu paylaşımlar hepimiz için gerekli, teşekkür ediyorum...

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geçen cuma benim de arka kapıyı biraz göçürdü minibüsçü bunağın biri...bana da düzgün bir usta lazım...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)