škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Lpg taktırdım

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ufy1905

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ahmetmeski;427302
gazı kestikten sonra anormal bir yığılma  :hmm: düşündürücü ama bu gün deneyeceğim benzinle ve lpg ile arasında farka varmı ? denemenin sonunucunu yazarım.

ahmet bey bugun arabanın gazı bıttı e malum ay sonu oldugu ıcın 20 lıralık gaz attırdım ve bostancı sanayıye dogru yola koyuldum. hanı hastalar doktora gıdeceklerı zaman hıcbırsey kalmaz ya bızım araba sanayıye gıderken gazdan ayagımı cekınce yaptıgı yıgılma ısını yapmaz oldu. :D

Çevrimdışı antihacker

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Benin arıza lambası yanıyor. . Bıktım ben ya atiker obd takarsam duzelirmi sizce 10 tl 45 km şehir içi gidiyorum

Çevrimdışı ZaHiR

• No! Gıybet
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • @pump_upp - best crypto pumps on telegram !
Konu takipte... Lpg'yi ciddi ciddi düşünürken son yazılanlardan dolayı  biraz ürkmüş vaziyetteyim. Arıza lambasının yanması, sanayi'ye iki gün  de bir götürülmesi vs. çok üzücü :(
Ayrıca paylaşımdaki bilgiler için hepinize teşekkürler...

Çevrimdışı sahintan

• Fabia II Hastasıyız DeDe
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ZaHiR;427354
Konu takipte... Lpg'yi ciddi ciddi düşünürken son yazılanlardan dolayı  biraz ürkmüş vaziyetteyim. Arıza lambasının yanması, sanayi'ye iki gün  de bir götürülmesi vs. çok üzücü :(
Ayrıca paylaşımdaki bilgiler için hepinize teşekkürler...

kardeşim her zaman cıkartmıyor arıza lambasını niye cıkıyor ince ayar yapıyorlar
cok az yaksın diye :D ondan arıza veriyor :D normal olsa arıza vermez cok kullanan arkadaslar var 5 yıldır biniyor tık yok arıza lambasının yandıgını hiç görülmemiştir.

Çevrimdışı antihacker

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Evet ama ariza lamabasi zengin karışımı ile cozuluyor o zmnda lpg ile benzin arasinda fark kalmıyor  :)

Çevrimdışı antihacker

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Şahin. Valla helal olsun aracında lpg yok hani gormesem yiyeceğim :p

Çevrimdışı sahintan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
eywallah mahfuz usta :D 20 tl benzinle ben 50km gidiyom yetiyor gidip geldiğim yer yakın ama ilerde arabayı satmazsam lpg taktırıcam brc veya lovato.
bizim kurumda müdür yardımcısında 2004 model megan2 sedan var 1600tl brc taktırdı 3 yıl once bir kere olsun arıza lambası yanmamıs.

Çevrimdışı ufy1905

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar benim lpg sistemi landi renzo, sistemi 2 ay önce taktılar, ama şöyle bir sıkıntı var ki depo ve samandıra olarak atiker kullandılar, tamam dedim sıkıntı çıkarmadım, gelelim asıl soruna 45lt lık depoya 41 lt gaz sıgdırabılıdık normalde 36 lt falan alması gerekıyordu ustaya sorunu anlattım gaz aldıgın istastonun basıncı yuksektır ondan cok almıstı aman o kadar cok gaz bastırma dedı tamam dedım bu hafta tam 36 lt ye den gelecek sekılde gaz aldım ama bu seferde ıkı diş yandı guya full olması gereken depomuz yarım depo gosterdı. ben dıyorum kı samandırada sıkıntı var am ustamız yok dıyor. sizce sıkıntı nerde :D

Çevrimdışı ufy1905

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
bu arada akşamın bu saati aklıma takıldı inip deponun kaç lt olduğuna baktım ki ne göreyim depomuz 42 lt cıktı cok guvenılır ustamız 45 lt depo taktık demıştı burada attı golunu yanı olayın ozu su kı 42 lt depoya 41 lt gaz aldırdık hemde hıc zorlamadan oldu bu olay. sızce sımdı ne yapmalıyım
1- montajı yapan yere gıdıp herseyı anlatıp cıkısayım mı?
2- memlekete gittiğimde kayserıyede gececegım landı renzonun Türkiye dağıtıcısı orada ona ugrayıp sistemı gösterip olayı anlatayım mı?
 sizce ne yapmalıyım

Çevrimdışı sahintan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ufy1905;427568
bu arada akşamın bu saati aklıma takıldı inip deponun kaç lt olduğuna baktım ki ne göreyim depomuz 42 lt cıktı cok guvenılır ustamız 45 lt depo taktık demıştı burada attı golunu yanı olayın ozu su kı 42 lt depoya 41 lt gaz aldırdık hemde hıc zorlamadan oldu bu olay. sızce sımdı ne yapmalıyım
1- montajı yapan yere gıdıp herseyı anlatıp cıkısayım mı?
2- memlekete gittiğimde kayserıyede gececegım landı renzonun Türkiye dağıtıcısı orada ona ugrayıp sistemı gösterip olayı anlatayım mı?
 sizce ne yapmalıyım

2. seceğini uygulayın daha mantıklı bence landirenzo kötü imaj almamak için bişiler yapacaktır. depo 42 lt 36 lt koyuyorsunuz değilmi 4 ısık değilde 3 ısık yansa normaldir ama 2 ısık biraz garip :D şamandırada arıza olabilir yinede pek emin değilim gözler şamandıra cevriliyor baska bişi de olabilir landirenzo ya ugrayın yolunuzun ustunde zaten bişi kaybetsiniz. :eyv.:

Çevrimdışı antihacker

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam benim depo 30lt 27litre den fazla almiyor zorlasam bagriyor

Çevrimdışı antihacker

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam sizin yakit nasıl. Ben 10 tl ile 45.50km gidiyor

Çevrimdışı ufy1905

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: antihacker;427580
Hocam sizin yakit nasıl. Ben 10 tl ile 45.50km gidiyor

istanbulda ev ile iş arası genelde sıkısık trafık oluyor 3.ve 4. vitesi zor goruyorum o sekılde 2.69 dan gaz alınca 50 lıra ıle 180 km yol yapabılıyorum. bakalım hafta sonu kısmet olursa ızıne cıkacagım uzun yolda ve memlekette ne kadar yakacak  :D

Çevrimdışı antihacker

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bende sıkışık trafik ve kisa mesafe. Durkalk 50tl 250 gidiyorum senin ayar fazla acik:)