škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Lpg taktırdım

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı zaferhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
düz yolda 5.viteste 60 la gidersem 3.5 lt gösteriyor yol bilgisayarı....80 le gidersem 5.1 lt.. 100 ü geçtiğimde anlık yakıt tüketimine bakamıyorum..içim daralıyor..:)

şehir içinde ölçmenin mantığı yok onu anladım... 100 km yi 6 lt ortalama ile bitirdiğimde oldu..9 lt ortalamayla da.. olay 1. ve 2. vitesteki sabırla alakalı bir durum....az basayım yakmasın diyorum bazen..1.2 htp de maşallah ferrari.. 50 km hıza gelecek de..işimize gidecez.. çekilecek dert değil..mecburen yüklen gaza..

Çevrimdışı sahintan

• Fabia II Hastasıyız DeDe
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: zaferhan;428921
düz yolda 5.viteste 60 la gidersem 3.5 lt gösteriyor yol bilgisayarı....80 le gidersem 5.1 lt.. 100 ü geçtiğimde anlık yakıt tüketimine bakamıyorum..içim daralıyor..:)

şehir içinde ölçmenin mantığı yok onu anladım... 100 km yi 6 lt ortalama ile bitirdiğimde oldu..9 lt ortalamayla da.. olay 1. ve 2. vitesteki sabırla alakalı bir durum....az basayım yakmasın diyorum bazen..1.2 htp de maşallah ferrari.. 50 km hıza gelecek de..işimize gidecez.. çekilecek dert değil..mecburen yüklen gaza..

:D aynen insanı fıtık ediyor atik olsa ne güzel :d olucak yuklenmesen olmuyor :D

:cnv:

Çevrimdışı zaferhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
fabia 2 ler 51 kw yine iyidir..fabia 1 de hele yanıma biri oturmasın...rahmet okutturur...aracı almadan önce kime sorsan çok seri abi 5. viteste pati çekiyor...aldık 1.viteste pati çekmesi için yol kumlu olaması lazım.. :)

Çevrimdışı sahintan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: zaferhan;428925
fabia 2 ler 51 kw yine iyidir..fabia 1 de hele yanıma biri oturmasın...rahmet okutturur...aracı almadan önce kime sorsan çok seri abi 5. viteste pati çekiyor...aldık 1.viteste pati çekmesi için yol kumlu olaması lazım.. :)

senin aracta bişi olmasın benimkisi 1 viteste patinas cekiyor :D arac 50 binde benimkisi yakıt filtresini değiştirmeye gerek varmı ? güçünden düşmüşmü düşmemişmi anlamyorum pek. ama seninkisi öyle sanki yakıt filtresini değiştirdin mi hiç

Çevrimdışı dynia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bende fazla km yapmayacagımı tahmın ederek ( nasıl bı kafa ıle tahmın ettıysem ) 1.2 benzınlı arac aldım :) suan 3 ayı dolmak uzere 5000 km oldu :) 1500 tl den fazla benzın parası vermısım. Lpg taktırmak beni düşündürmuyo değil.Bu ayar devam edersem sanırım mecburen taktırıcam lpg yi . Öle bi düşüncem olursada mustafanın yakasına yapısırım (bora-Feat ):lklk:

Çevrimdışı sahintan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
abi ben ayda 100 tl yakın benzin koyuyorum lpg koysam  iyi olacak sanırım :S ama cok pahalı ya brc :(

Çevrimdışı dynia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: sahintan;428972
abi ben ayda 100 tl yakın benzin koyuyorum lpg koysam  iyi olacak sanırım :S ama cok pahalı ya brc :(

ayda 100 tl benzın alsam lpg yı dusunmem bıle :)

Çevrimdışı sahintan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dynia;428992
ayda 100 tl benzın alsam lpg yı dusunmem bıle :)

benim gidip geldiğim yer 2km evde işe işten eve :D lpg gerek yok değilmi ?kesin ?
iş yerine varana kadar hararet lambası mavi hep.

Çevrimdışı dynia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bence gerek yok. 2 km de yakıt tuketımını bıraz da fazla olması normal. Motor ısınmadan stop etmıs oluyorsun. Benzınde paşa paşa bin :) ama benım gıbı haftada 200 km yı devırıyosan şart oluyo bı zaman sonra :)

Çevrimdışı sahintan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dynia;429037
bence gerek yok. 2 km de yakıt tuketımını bıraz da fazla olması normal. Motor ısınmadan stop etmıs oluyorsun. Benzınde paşa paşa bin :) ama benım gıbı haftada 200 km yı devırıyosan şart oluyo bı zaman sonra :)

eywallah hocam cok tşk ederim ben araca film cektirmekte istiyorum aslında ama yasal cezası varmı kalktımı ? varsa ne kadar koyulukta ceza veriyorlar. mesela arka cam ve arka kapıları simsiyah yapsam önler acık renk olsa ceza yermiyim ? yine ?

Çevrimdışı dynia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
film yaptırma işi sıkıntılı o yuzden orjınalınde yoksa camın sonadan takanlara genelde yazıyor polisler. Film çekeceğine güneşlikler var onlardan takabilisin.

Çevrimdışı sahintan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dynia;429048
film yaptırma işi sıkıntılı o yuzden orjınalınde yoksa camın sonadan takanlara genelde yazıyor polisler. Film çekeceğine güneşlikler var onlardan takabilisin.

hım bu lazerle cam karartma olayı var onu yaptırsam ?

Çevrimdışı dynia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: sahintan;429117
hım bu lazerle cam karartma olayı var onu yaptırsam ?

tekniği bilmedğim için yanlış bilgiledirme yapmak istemem. Ama takmatik perdeler var. Gayet kullanıslılar 90 Tl falan.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Ben arka yan camlara perde aldım, tam oturuyor, çok memnunum, kışın söküyorum, ferah oluyor içerisi

Çevrimdışı ZaHiR

• No! Gıybet
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • @pump_upp - best crypto pumps on telegram !
Alıntı yapılan: lrfan;429850
Ben arka yan camlara perde aldım, tam oturuyor, çok memnunum, kışın söküyorum, ferah oluyor içerisi

Hocam, net'de aldığınız perdelerden satış varsa link verebilir misiniz?

Geçen hafta Bim'de Disney Oto Gölgeliği vardı, cama vakumlu.. Takılınca cam açma olmayacağı için almadım. Sizin perdeliklerin fotoları olsa benim gibi merak edenlere büyük iyilik etmiş olsursunuz.