škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Lpg taktırdım

0 Üye ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı bora-feat

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ahmetmeski;426051
bora ya katılıyorum ( bu gün çok katıldım sana :)  ) biraz daha sakin kullanabilirsin. ayrıca o kullanıma 20 tl ile 70 km oldukca iyi ,ben 30 tl almıştım 150 km de şu anda ama sanırım yarın bitecek

Bundan sonra çok katılırız birbirimize öle gözüküyor  bende sana katılıyorum

Çevrimdışı antihacker

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ben ikinizede katılıyorum. Ahmet bence sen çok sakin kullanıyorsun o yuzden bence cok gidiyor en son ben 65 tl lpg fullendim 27 lt fazla basmadim devrinde kullandim 300 km gidebildim. Gecen yıl memlekete gittim 425 benzine geçti klima açık ti. Ben son denemei yapip orjinal filtreyi takacagim kliprosyone girecegim giderken ararım seni.herkese iyi geceler tatlı rüyalar

Çevrimdışı antihacker

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Selam gençler. 20 tl gaz ile çok sakin kullandım basmadim. 2500 deviri gelmedim 85 km şehir içi gittim ariza lambam bir ara gazi kökledim yandi ?

Çevrimdışı zaferhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
40 tl ye ful şehir içi dur kalk 100 km gidiyorum benzinde..lpg verilerinize bakılırsa..nerdeyse iki katınız yakıyorum..kafam karışıyor ama bir yandan da korkuyorum..lpg li araçların sanayiden çıkmadığı flan gibi sözler nette dolaşıyor..sadece masrafı değil..yine kendini çok rahat kurtarır ama..arızalı bir araç ile uğraşmak dert..zaman ister..max 60 bin km sonra sekman, sibop, enjektör değişimi gerekiyormuş.. tabi bu bilgi netten okuduklarım..tecrubem değil..

Çevrimdışı antihacker

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Benzinmmi.benzin adamin ocağını söndürur.:)

Çevrimdışı ahmetmeski

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
beim corsam 15 yaşındaydı 16 v. çok noktadan enjeksiyonlu ecotech motordu 6 sene tüp lpg debindim. notor hiç bir zaman arıza vermedi. lpg ile alakası olmayan arızalrı oldu. sattığımdada 200 bindeydi o laflara kulak asma bence. bakımları zamanında ve orjinal malzeme kaliteli yağ kullanarak yaparsan  hiç bir şey olmaz . basmıceksin sakin kullaneceksin. hepsi bu .. 30 liralık benzin ile 160 km gittim en son

Çevrimdışı zaferhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ahmetmeski;426406
.. 30 liralık benzin ile 160 km gittim en son

LPG ile demek istediniz sanırım..muhtemelen uzun yoldur...yinede çok iyi

Çevrimdışı zaferhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Şöyle bir durum var..LPG de 3000- 4000 devire çikmayacaksın..ilk şart derler..mantıklı açıklamaları da var.... iyide bizim HTP 3000 i devirmezsen 100 e çıkmaz ki.. istanbul tekirdağ arası otobanda gider gelirim..benzinde bile tırlara yol vermekten gına geldi..

Çevrimdışı ahmetmeski

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
:) pardon lpgde 30 lira ile 160 km gittim :)

ve şehir içinde :)

Çevrimdışı ahmetmeski

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
bu kadar beğenilmiş  bir konu sabit olmalı bence :)

Çevrimdışı antihacker

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
P.tesi orjinal filitreyi takacagim. Saat 16. Gibi güven oto lpg ugruyacagim gelirsen sevinirim. Ahmet?

Çevrimdışı antihacker

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
P.tesi orjinal filitreyi takacagim. Saat 16. Gibi güven oto lpg ugruyacagim gelirsen sevinirim. Ahmet?

Çevrimdışı ahmetmeski

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
eğer  osaatte merkezde olursam yani beldelere gidİyorum çoğunlukla gelirim tabiki . senin yanında çalışan arkadaşada almışsınız fabiş hayırlı uğurlu olsun güle güle kullansın ..

Çevrimdışı antihacker

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Tşkler. Aldık elemana fabia. Sulalece fabiyaciyiğ :) giderken ararim seni lpgye

Çevrimdışı sahintan

• Fabia II Hastasıyız DeDe
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
tşk ederim ahmet abi allah razı olsun :D bir cok sorum olacak ama :D keske benim fabia yı görseniz yorumlarınızı alsam  :D neyim eksik filan gibisinden ? bakımını yaptırayaım gelcem insallah yerinize :))

bakımı nı yetlisi serviste mi yaptırayım yoksa iyi bi ustada :) ?? mı