škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

lpg yağlama sistem hk.

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ufy1905

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
merhaba arkadaşlar

geçen hafta aracıma landi renzo lpg sistemi taktırdım. bide yanında manuel subab yaglama sıstemı taktılar.

1- sizce bu sistem gercekten faydalı mı?
2- hazneden cıkan yagı lpg yakıt borusuna t atıp o sekılde bagladılar bu sızce dogru mu?
3-yag bıttıgınde ne yapacagım dıye sordugumda on numara yag ile takvıye yapın sıkıntı olmaz denıldı mantıklı mı sızce?
4-ayar olarakta ortalama 20-25 sn de 1 damla yag atacak sekılde ayarladım usta o sekılde tarıf etmıstı kendısı ayarı tamamen kapatmıs bugun kendım ayarladım.

bu konuda yardımcı olabılırsenız cok sevınrım :) :wsh:

Çevrimdışı antihacker

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
O ne ya. Atiker kullanıyorum öyle yağla falan hikaye bence sokun normal yağsız kit takib

Çevrimdışı B.fabia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
landirenzo subap erimesi yapan araçlara ( mesela opelin a16 motor kodlu araçları yanlışsam düzeltin) bu sorunu ötelemek için kullandığı sistem. bizim araçlarda bildiğim kadarıyla böyle bir sıkıntı yok. zararı olur mu onu da motor ustalarımız söyler.

Çevrimdışı bora-feat

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Faydalı bir parça subapları soğutmaya yarıyor  içine 2 zamanlı motor yağ koyucaksınız  

Bu parça olmasada olur lpg li bir aracta ama bu parça olursa daha iyi olur  ben sonradan taktırdım

Çevrimdışı ufy1905

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bora-feat;425572
Faydalı bir parça subapları soğutmaya yarıyor  içine 2 zamanlı motor yağ koyucaksınız  

Bu parça olmasada olur lpg li bir aracta ama bu parça olursa daha iyi olur  ben sonradan taktırdım

lpg yi takan ustamız yag bitince 10 numara yag ile doldurun sıkıntı olmaz dedi ama siz hangi yağı kullanıyorsunuz veya hangi yagğı kullanmak daha faydalı.

Çevrimdışı taner_octavia

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
bende octaviaya taktırmısdım landirenzo sisteme.ama cogu yer gereksiz oldugunu soyledi octavia icin.cruze falan takılıyormus ama octavia icin gereksiz dediler.benim yag bitti bidada doldurmadım.bende arastırmıstım bi ara

Çevrimdışı bora-feat

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ufy1905;425578
lpg yi takan ustamız yag bitince 10 numara yag ile doldurun sıkıntı olmaz dedi ama siz hangi yağı kullanıyorsunuz veya hangi yagğı kullanmak daha faydalı.

Opet in iki zamanlı motor yağını kullanıyorum