škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Süperb ıı vag-com ile açılan özellikler

umut_as · 92 · 30825

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Servisler VAS ile işlem yaptıkları için çok sık bu taleple karşılaşmıyorlar, bahsettiğiniz değişim vcds denen cihazlarla daha pratik yapılıyor

Çevrimdışı emre0884

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam servis dışı vagcom müdahalesi garanti dışı yapıyor mu bilginiz var mı? Ya da bu cihaz bağlandıktan sonra servisteki cihaz farkedebilir mi?

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yoo, farkedilmiyor. Hatta uygun kabloyu bulup sen bile yapabilirsin. Ama leptop şart :ok:

Çevrimdışı emre0884

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
o zaman iyi bahsedilen oğuzhan beyden yaptırablirim o zaman ;)

Çevrimdışı rertaret

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: alperen;444930
Yoo, farkedilmiyor. Hatta uygun kabloyu bulup sen bile yapabilirsin. Ama leptop şart :ok:
Bu konuda daha fazla bilgi nerede var acaba? Uygun kablo nedir? Arabanın neresine bağlanacak, yazılım nasıl temin edilecek, kullanım kılavuzları gibi...

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yurt dışından çok daha ucuza mal edilebilir aslında.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı emre0884

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Tavsiyelerinize göre dün Oğuzhan Beyle görüştüm ve birkaç özellik açtırdım. Tavsiyeleriniz için teşekkürler.

Çevrimdışı seco33

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı rertaret

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: seco33;445235
yeni superb de otomatik yanan kısa far var mı?
Far sensörü (Eve geliş, evden çıkış, tünele giriş, gündüz lambası)S S  S
3 donanım seviyesinde de var görünüyor.

http://www.superb.com.tr/donanim.html

Çevrimdışı seco33

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rertaret;445251
Far sensörü (Eve geliş, evden çıkış, tünele giriş, gündüz lambası)S S  S
3 donanım seviyesinde de var görünüyor.

http://www.superb.com.tr/donanim.html

Var görünüyor fakat kullanım kılavuzunda da bulamadım uzundan kisaya geçme olayını

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: seco33;445261
Var görünüyor fakat kullanım kılavuzunda da bulamadım uzundan kisaya geçme olayını
Diğer tarafa da yazdım, sizin bahsettiğiniz far asistanı özelliği, ancak bizim araçlarda o özellik yok. Bizimkilerde sadece normal far sensörü mevcut.

Çevrimdışı sudege

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
merhaba arkadaşlar . 5,6 yıldır forumları takip ederim ama şimdi yazmaya fırsatımız oldu .daha önceden 2011 model comf.1,6tdı aracım vardı ama şimdi 2012 1,6tdı elegans aracım var onunla devam etmekteyim.cumartesi defterini tuttuğum vw.servisinde VAS ile özelliklerini tarama yaptırdık.benim aradığım asıl navigasyon yön bilgisini mdf ye aktarmaktı .19 dan girip 37 nolu nav bilg.güncelledik ama herhalde nav cihazın özelliğinde yoktu mfd ye aktarma başaramadık.Necwox 939hd cihaz bu arada) ama media diye özellik açtık onda ise mfd de toplam km sayacı yürüdükten sonra kayboluyor.yerine cruise control özelliğinin dijital resmi geliyor .tabiki ünlem işareti var yanında hata kodu ile .ama  güzel duruyor.resmini eklemeye çalışcam nasıl yükleme yapılırı okuduktan sonra.Yalnız cruıze control işareti olmadığını öğrendim netten çünkü ACC hata diyor .yani Adaftif Hız kontrol olduğu anlaşıldı .tabiki bizim araçta bu özellik yok.
Konuyu dağıttım mı bilmiyorum ama değişiklik olsun istedim.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: sudege;449753
merhaba arkadaşlar . 5,6 yıldır forumları takip ederim ama şimdi yazmaya fırsatımız oldu .daha önceden 2011 model comf.1,6tdı aracım vardı ama şimdi 2012 1,6tdı elegans aracım var onunla devam etmekteyim.cumartesi defterini tuttuğum vw.servisinde VAS ile özelliklerini tarama yaptırdık.benim aradığım asıl navigasyon yön bilgisini mdf ye aktarmaktı .19 dan girip 37 nolu nav bilg.güncelledik ama herhalde nav cihazın özelliğinde yoktu mfd ye aktarma başaramadık.Necwox 939hd cihaz bu arada) ama media diye özellik açtık onda ise mfd de toplam km sayacı yürüdükten sonra kayboluyor.yerine cruise control özelliğinin dijital resmi geliyor .tabiki ünlem işareti var yanında hata kodu ile .ama güzel duruyor.resmini eklemeye çalışcam nasıl yükleme yapılırı okuduktan sonra.Yalnız cruıze control işareti olmadığını öğrendim netten çünkü ACC hata diyor .yani Adaftif Hız kontrol olduğu anlaşıldı .tabiki bizim araçta bu özellik yok.
Konuyu dağıttım mı bilmiyorum ama değişiklik olsun istedim.

Necvox bizim araçlarda yol bilgisayarını destekliyor mu ki? Zenec destekliyor diye biliyorum 3. parti cihazlar arasında. Tabii yanılıyor da olabilirim...