škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Süperb ıı vag-com ile açılan özellikler

umut_as · 92 · 30827

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sudege

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı sudege

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;449757
Necvox bizim araçlarda yol bilgisayarını destekliyor mu ki? Zenec destekliyor diye biliyorum 3. parti cihazlar arasında. Tabii yanılıyor da olabilirim...

evet üstad bende öyle okudum.zetec marka yaparsak peki kesin olacak .veya yapan arkadaşımız varmı acaba

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: sudege;449765
evet üstad bende öyle okudum.zetec marka yaparsak peki kesin olacak .veya yapan arkadaşımız varmı acaba

Ankara Efe Zenec takıyordu. Broşüründe de özellikle belirtiliyordu ve görseli de vardı yol bilgisayarında navigasyon bilgilerinin görünmesine dair.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı waskom

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar bu vag com olayı nedir ? Bir kaç gün önce skoda rapid spaceback aldım. Aracın kumandasına bastığımda follow me home yani sis lambalarının açık kalmasını istiyorum. Aynı zamanda kapıları kumandadan açtığımda yinr sisler yansın istiyorum. Bostancı sanayide bir yer vag com ile açılıyor bu ayar dedi. Hatta istersen amerikan sinyaller de aktive edebilirim dedi ancak 250 TL istiyor bu sisler için.

Otopark geceleri karanlık olduğundan mecbur yaptırmam lazım.
Size danışayım dedim önce. Daha ucuza nasıl hal ederim kaça nerde yaptırabilirim ve garanti sorunu yaşarmıyım ? Sonucta araba 3 günlük daha. Yardımlarınızı bekliyorum.

Çevrimdışı esaddurmaz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
http://m.alibaba.com/product/1810206666/2014_New_Version_VAG_K_CAN.html

Vag com kullanimini da netten biraz ogranirsen bu isi kendiniz bile cok rahat yaparsiniz linkteki kablonun bi tarafi usb bi tarafi araciniza takip yapilyor ama pc bunu takinca asla nete bagli olmasin yoksa seri no hatali diye kabloyu devre disi brakiyo

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: waskom;477757
Arkadaşlar bu vag com olayı nedir ? Bir kaç gün önce skoda rapid spaceback aldım. Aracın kumandasına bastığımda follow me home yani sis lambalarının açık kalmasını istiyorum. Aynı zamanda kapıları kumandadan açtığımda yinr sisler yansın istiyorum. Bostancı sanayide bir yer vag com ile açılıyor bu ayar dedi. Hatta istersen amerikan sinyaller de aktive edebilirim dedi ancak 250 TL istiyor bu sisler için.

Otopark geceleri karanlık olduğundan mecbur yaptırmam lazım.
Size danışayım dedim önce. Daha ucuza nasıl hal ederim kaça nerde yaptırabilirim ve garanti sorunu yaşarmıyım ? Sonucta araba 3 günlük daha. Yardımlarınızı bekliyorum.

Arabada far sensörü yoksa onu aktif edemez ancak sonradan elektronik bir modül ekler aynı yan sanayi alarm takar gibi öyle sağlar

Çevrimdışı kucless

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben birkaç günlüğüne Ankara'dayım. Forumda elinden bu iş gelen arkadaşlar vardı ama mobilden bulmak zor oluyor. Bu konuda Ankarada bana yardımcı olabilecek var mı?

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kucless;481026
Ben birkaç günlüğüne Ankara'dayım. Forumda elinden bu iş gelen arkadaşlar vardı ama mobilden bulmak zor oluyor. Bu konuda Ankarada bana yardımcı olabilecek var mı?

Selçuk bende kablo ve yazılım var, ancak ne yazık ki konuya çok hakim değilim:(

Çevrimdışı kucless

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;481030
Selçuk bende kablo ve yazılım var, ancak ne yazık ki konuya çok hakim değilim:(
Aman abi beyni elimize almayalım sonra...[emoji2] Şaka bi yana sağolasın ilgilendiğin için. Bizden biri olsun istiyorum. Yabancıyla uğraşmayayım.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kucless;481035
Aman abi beyni elimize almayalım sonra...[emoji2] Şaka bi yana sağolasın ilgilendiğin için. Bizden biri olsun istiyorum. Yabancıyla uğraşmayayım.

Dediğin gibi ben de o konularda tırsak olduğum için kabloyu alalı neredeyse 2 yıl olmasına rağmen sadece bluetooth kiti için kodlama yaptım.

Çevrimdışı rertaret

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;481061
Dediğin gibi ben de o konularda tırsak olduğum için kabloyu alalı neredeyse 2 yıl olmasına rağmen sadece bluetooth kiti için kodlama yaptım.
Bluetooth ile hangi programı kullanıyorsunuz. vag-com bluetoothu destekliyormu? bende elm317 mi medir o cihazdan var. torque programı ile kullanıyorum. bununla kodlama yapılabiliyormu?

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rertaret;481064
Bluetooth ile hangi programı kullanıyorsunuz. vag-com bluetoothu destekliyormu? bende elm317 mi medir o cihazdan var. torque programı ile kullanıyorum. bununla kodlama yapılabiliyormu?

Ben orijinal premium bluetooth kit almıştım. Premium modda tüm özellikleri kullanabilmek için üniteyi vag-com üzerinden kodlamak gerekiyoru; mesela gelen mesajın sesli olarak okunması gibi. Ben bunun kodlamasını yapmıştım.

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ender, senin o kabloyla benim de işim var, bir ara buluşursak -müsaitse tabii- alayım da işimi halledeyim haa??
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Engin E.;481098
Ender, senin o kabloyla benim de işim var, bir ara buluşursak -müsaitse tabii- alayım da işimi halledeyim haa??

Engin akşam küçük çaplı buluşuyoruz. Whatss App'ta olmadığın için başka türlü haber verecektim zaten. Akşam sen de gel, kabloyu alır gelirim ben:)