škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

araç tavsiyesi

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fozcann

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar 25 küsür liram var , 2000 model de oktavia 1.6 glx i aracım var.

Yani toplamda 40 küsür lira ediyor.Sıfır bir araç almak istiyorum.

Oktavia ya alıştım gemi gibi araba..

Yeni fiestaya baktım 40 küsür liraya full 1.6 benzinli power shift 6 ileri otomatik vites ve xp ve güvenlik paketi titanyum fiesta alabiliyorum. Ama oktavia konforunu da yakalayacağımı düşünüyorum.

Oktavia 1.6 active manuel vitesli 38 lira kampanya fiyatı bir kaç özellik ekletip acaba yine bunumu düşünsem sizce

tavsiyelerinizi yazabilirmisiniz ?.

Çevrimdışı palandoken

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Fatih Bey öncelikle kararınız hayırlı olsun.

Skoda sitesindeki octavia fiyatları 2012 model fiyatları ve galiba şu an bayilerde 2012 model octavia yok. Çıkacak yeni kasa octavianın fiyatlarıda henüz belli değil.

40.000 TL-45.000 TL aralığında 2010-2011 model 1.4 TSI elegance octavia bakmak daha iyi olur bence.
« Son Düzenleme: 12 Mart 2013, 09:22:26 Gönderen: palandoken »

Çevrimdışı MuhammedSaid

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bence mpi motoru düşünmeyin.Yeter 50 senelik teknoloji.Tsi düşünmelisiniz.

Çevrimdışı dynia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
herşeyden önce dizel düşünün 3 lira fazla olsun dizel olsun :) biz benzinli aldık da ne oldu :) pompacı her gorusunde abı genemı sen dıyo :)

Çevrimdışı fozcann

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dynia;425015
herşeyden önce dizel düşünün 3 lira fazla olsun dizel olsun :) biz benzinli aldık da ne oldu :) pompacı her gorusunde abı genemı sen dıyo :)

:)
3 Lira fazla olursa tabiki dizel olsun ama 10 lira fark var diye biliyorum , geçen hesapladım dizel ile benzinli arasında 10 lira fark olursa ,10 liralık benzin ile  100.000 km gidiyorum.( 60000 şehir dışı  + 40000 şehir içi ).

Tsi motor fikri çok mantıklı geldi banada , ama kimse tercih olarak bir şey söylememiş , 40. liraya fiesta titanyum 1.6 otomatik vites ( çift şansuman ) ve full sıcak bakıyorum ama dediğim gibi tek korkum konforu yakalayamamak.

Çevrimdışı dynia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
korkunuzda haklısınız zira octi deki konforu fiestadan beklemek zaten başlı başına hata olur. Segment farkı var herseyden önce. Önceki aracınızda octiyse alışmanız baya zor olur. Kara sizin.

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
benzinli otomatik Fiestanın yakıt olarak yüksek oldugunu duymustum, Istanbul sehiricinde 10 tl gibi yaktıgı söyleniyor,
ayrıca konfor rahatlık genislik olarakda tabiki Octiyi aratır,

Çevrimdışı MuhammedSaid

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fozcann;425099
:)
3 Lira fazla olursa tabiki dizel olsun ama 10 lira fark var diye biliyorum , geçen hesapladım dizel ile benzinli arasında 10 lira fark olursa ,10 liralık benzin ile  100.000 km gidiyorum.( 60000 şehir dışı  + 40000 şehir içi ).

Tsi motor fikri çok mantıklı geldi banada , ama kimse tercih olarak bir şey söylememiş , 40. liraya fiesta titanyum 1.6 otomatik vites ( çift şansuman ) ve full sıcak bakıyorum ama dediğim gibi tek korkum konforu yakalayamamak.
Bence Alman ya da japon.Forddan vazgeçin derim.Tsi sizin için en iyisi vw grubu için.

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
TSI Leon ya da octavia iyi tercih olur..

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Octaviadan sonra fiesta ufak gelecektir.Özellikle boyunuz 1.80+ ise arkanıza oturacak kişi çok sıkıntı yaşayacaktır :)

Çevrimdışı fozcann

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mustisahin;425106
benzinli otomatik Fiestanın yakıt olarak yüksek oldugunu duymustum, Istanbul sehiricinde 10 tl gibi yaktıgı söyleniyor,
ayrıca konfor rahatlık genislik olarakda tabiki Octiyi aratır,

Kac km de 10 tl yakiyo diye duymustunuz ?

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fozcann;425351
Kac km de 10 tl yakiyo diye duymustunuz ?

100km de:wnk:

Çevrimdışı etms

• Platonik ST Üyesi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mustisahin;425355
100km de:wnk:

10 lt olacak sanırım. Yazım hatası olabilir..

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı vospar34

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://vospar.com/
Hocam fiesta için geçen sene kırşehir bayii 43 küsür çekti fulüne bir arkadaş aracılığı ile aydın bayii 36 küsür çekti.0 araç alırken her yere sormaya çalışın bence.