škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

sol arka kapıdan gelen rüzgar sesi... yardım..

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: veracocha;437033
beyler sanki ön kapılardan geliyor gibi yaw , octavia'nın komple fitillerine değiştirsem ön ve arka kaça patlar bana ?

Fitiller eskimiş, yıpranmışsa müdahale gerekebilir. Ayrıca belli aralıklarla temizlik ve bakım yapılırsa uzun süre yumuşak olarak hizmet eder  ;)

Çevrimdışı veracocha

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;437035
Fitiller eskimiş, yıpranmışsa müdahale gerekebilir. Ayrıca belli aralıklarla temizlik ve bakım yapılırsa uzun süre yumuşak olarak hizmet eder  ;)

Aslında yumuşak hocam iyi durumda ama tam yapışmıyor gibi , mesela yolda giderken parmağımla hafif arasını açınca geliyor ses , ne kadardır komple set

Çevrimdışı oreca83

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar benim arabada rüzgar sesi sol ön camdan geliyor aynı uygulama ön camda yapılacak yer yok ona nasıl bir çözüm bulabiliriz. daha 6 aylık araba ama kronik sorunlar küçük ama mide bulandırıyor

Çevrimdışı veracocha

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
skoda octavia için kapı fitillerini nerden bulabilirim skopara sordum yok dediler , bulursam aşağı yukarı 4 kapı için fiyatı nedir sizce ?

Çevrimdışı fmaka

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: oreca83;437704
arkadaşlar benim arabada rüzgar sesi sol ön camdan geliyor aynı uygulama ön camda yapılacak yer yok ona nasıl bir çözüm bulabiliriz. daha 6 aylık araba ama kronik sorunlar küçük ama mide bulandırıyor
sol ön camdan gelen belli hızlardaki ses ise ayna yapıyor ona çözüm yok. bende genellikle 150/180 bandında olan bi ses zaten o hızlarda pek dolaşmadığım için kafa kurcalamıyorum.

Çevrimdışı kent36100

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar bu işlemi erzurumda yaptıran varmı varsa telefon numarası veya bılgı verebılırmı sevırım aynı sorun bende var kars dayım suanda ben yaptıran arkadaşlar fiyatta yazarsanız az cok bılgımız olur tesekuler

Çevrimdışı ykumanda

• Yeni, yenilikçi
  • Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Muhterem dostum;
Slikon iz ya da leke yapmıyor mu_? Görüntü nasıl oluyor acaba?
Foto olsa on numara olur ama :)

Çevrimdışı kent36100

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ykumanda;493167
Muhterem dostum;
Slikon iz ya da leke yapmıyor mu_? Görüntü nasıl oluyor acaba?
Foto olsa on numara olur ama :)
sizdede mi aynı sorun var efendim erzurumda bu işle ilgilenen tanıdınız yer varmı teşekurler

Çevrimdışı ykumanda

• Yeni, yenilikçi
  • Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kent36100;493170
sizdede mi aynı sorun var efendim erzurumda bu işle ilgilenen tanıdınız yer varmı teşekurler

Yüksek hızlarda bi rüzgar sesi geliyor. Erzurum da Yılmaz Yılmazlar var servis ama bilmiyorum yaparlar mı bi arayıp sorun isterseniz. Benim arba içise kendim de silikon sıkarım o sorun değil de acaba silikonu sıkıp fazlayı sildiler mi , fitil altına mı sıktılar silikonu, yoksa öyle bıraktılar mı bilmiyoruz ki. Yaptıran arkadaşlar yaptırdıktan sonraki fotoyu bi koysalar , ya da detay verseler çözeceğiz nasipse.

Şu adrese bi bakın
http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=29766
« Son Düzenleme: 05 Mart 2015, 23:08:28 Gönderen: ykumanda »