škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

sizce nasıl

dynia · 25 · 5284

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı dynia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bugun ufak bı sapanca yoldulugu yaptım :) dudulludan benzin aıp trip i 0 ladım. ş.içi ş.dışı karışık toplam değer 6.1 . sapanca gıdıs donus 90-110 arası. şehir içi zaten malumunuz :)
bu arada 315 km yaptım :)

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Güzel değer, araç 8-10 bin km devirince biraz daha iyi değerler yakalarsın

Çevrimdışı bora-feat

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
dudulludan benzin aldığınıza göre dudulluya yakınsınız :)  bende o tarafta oturuyorum

Çevrimdışı dynia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kayışdağında oturuyorum kız arkadaşım dudulluda oturuyo sayılır :) shell 95 kullandıgımdan imes petrol yada k.bakkalköy shell kullanıyorum o yuzden ımesden aldım geçtim :)

Çevrimdışı bora-feat

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dynia;425974
Kayışdağında oturuyorum kız arkadaşım dudulluda oturuyo sayılır :) shell 95 kullandıgımdan imes petrol yada k.bakkalköy shell kullanıyorum o yuzden ımesden aldım geçtim :)

yakınmışız bir ara görüşelim  fabişleri yan yana koyalım derim  

Bilirsin belki KADOSAN OTO SANAYİ SİTESİ VAR  orda oturuyorum bende   çok yakınız

Çevrimdışı dynia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ben imesde 1 sene çalıstım kadosan ı avucum gıbı bılırım :) dostum

Çevrimdışı bora-feat

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dynia;426000
ben imesde 1 sene çalıstım kadosan ı avucum gıbı bılırım :) dostum

doğma büyüme  kadosan çevresi bende :)

Çevrimdışı dynia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
o zaman tez zamanda yapalım mini zirveyi :)

Çevrimdışı bora-feat

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bu arada profesyonel ftoraf çekimleride yapıyorum zevk amaçlı aracın prof fotolarını çekeriz  resimlere baktıkça aracına daha fazla bağlanırsın

Çevrimdışı dynia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
yıkattırp geleyım :) malum yagmur falan yedı santıye arabasına dondu bizim maviş :)

Çevrimdışı bora-feat

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dynia;426036
yıkattırp geleyım :) malum yagmur falan yedı santıye arabasına dondu bizim maviş :)

Dün akşam araca bir bir wax atmışız  görmen lazım peşinden farklı bi cila yaptık   aracın kaportada sanki yağ var :D  sabah kalktım garajdan minibüsü çıkartıcam kedi duvardan aracın kaputuna atlıcak çözdüm olayı kediyi gözüme kestirim ama şimdi atlasın diyede bekliyorum  çünki aracın kayganlığını kanıtlamam lazım  

ve o an geldi kedi ön kaputa ayağını değdirmesiyle  tepe taklat oldu  kaputtan yan bi şekilde yere düştü :D  aracı görmen lazım yani  görsen bu ne böyle dersin yani  :)

Çevrimdışı dynia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bu pazar müsaitsen bi bir araya gelelim. Hem ben wax vb. uygulamalarda bılgı sahıbı olayım hatta gidip alışveriş yapalım :)

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Wax almak için acele etmeyin. 21 Nisan'da Kurtköy'de araç boya bakımı - polisaj buluşmamız var. Çokça ürünü deneyip görüp öyle karar verin  ;)

Çevrimdışı dynia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;426064
Wax almak için acele etmeyin. 21 Nisan'da Kurtköy'de araç boya bakımı - polisaj buluşmamız var. Çokça ürünü deneyip görüp öyle karar verin  ;)

Zaten o buluşmayı halatla çekiyorum :) Zira benım araç 2 aylık olmasına rağmen tam kış sezonuna denk gelıp baya yagmur yedi :) bi parlatalım da pasific mavi nin ihtişamı ortaya cıksın dımı ama :):knp:

Çevrimdışı bora-feat

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;426064

Aynen bi bakalım malzemelere