škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

sizce nasıl

dynia · 25 · 5278

0 Üye ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı bora-feat

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dynia;426065
Zaten o buluşmayı halatla çekiyorum :) Zira benım araç 2 aylık olmasına rağmen tam kış sezonuna denk gelıp baya yagmur yedi :) bi parlatalım da pasific mavi nin ihtişamı ortaya cıksın dımı ama :):knp:

Aracın boyası mükemmel  bu boyaya öyle bir malzeme kullanırızki  aracın güneşte milleti kör eder yani

Çevrimdışı dynia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bora-feat;426080
Aracın boyası mükemmel  bu boyaya öyle bir malzeme kullanırızki  aracın güneşte milleti kör eder yani

valla bu konularrda biz acemiyiz üstad sizsiniz kardeşim :):blg:

Çevrimdışı guven

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dynia;425974
Kayışdağında oturuyorum kız arkadaşım dudulluda oturuyo sayılır :) shell 95 kullandıgımdan imes petrol yada k.bakkalköy shell kullanıyorum o yuzden ımesden aldım geçtim :)

Ata akaryakit shell yakinimindir bende universitede okurken 1,5 sene kadar orda calistim her turlu guvenerek yakit alabilirsiniz ayrica eski meslegim kimya muh. oldugundan her tanker geldiginde gelen analiz raporlarini kendimde inceliyordum gelen yakitin tum degerleri tse nin istedigi degerlerin oldukca ustundedir. Tavsiye ederim.  ;)

Çevrimdışı ahmetmeski

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
buluşmanın sonuçlarını ve tavsiyelerinizi bekliyoruz , biz gelemediğimizden :)))

Çevrimdışı bora-feat

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bir gün bakarsınız şehirler arası ortak bir noktada buluşma olur :)

Çevrimdışı dynia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: guven;426134
Ata akaryakit shell yakinimindir bende universitede okurken 1,5 sene kadar orda calistim her turlu guvenerek yakit alabilirsiniz ayrica eski meslegim kimya muh. oldugundan her tanker geldiginde gelen analiz raporlarini kendimde inceliyordum gelen yakitin tum degerleri tse nin istedigi degerlerin oldukca ustundedir. Tavsiye ederim.  ;)

ata akaryakıt evime 3 dakika mesafede genelde orayı kullanıyorum zorunlu olmadıkça. İmes petrollede eskiden çalıştıgım firmadan bildiğim için alıyorum yoksa onlarla da işim olmaz dı :) Shell e devam :):heo:

Çevrimdışı dynia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Daha bizim de buluşup buluşmayacağımız muallak :) Bora dan ses çıkmıyo artık pazar günü işi mi vardır nedir ;)

Çevrimdışı bora-feat

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dynia;426177
Daha bizim de buluşup buluşmayacağımız muallak :) Bora dan ses çıkmıyo artık pazar günü işi mi vardır nedir ;)

şu an iş yerindeyim yazını gördüm hemen döneyim dedim :)

black_musti23@hotmail.com   yaz facebook a beni ekle  istediğimiz zaman buluşuruz  kardeşim

Çevrimdışı dynia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bora-feat;426215
şu an iş yerindeyim yazını gördüm hemen döneyim dedim :)

black_musti23@hotmail.com   yaz facebook a beni ekle  istediğimiz zaman buluşuruz  kardeşim

ekleyemıyorum zira arkadas ekle yı kaldırmıssın :)

https://www.facebook.com/ahmet.acarol sen ekle beni :)

Çevrimdışı bora-feat

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dynia;426218
ekleyemıyorum zira arkadas ekle yı kaldırmıssın :)

https://www.facebook.com/ahmet.acarol sen ekle beni :)

Aynen aklıma kalmamış kaldırdım evet ekliyorum hemen