škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Kangoo mu satıp Roomster alıcam

exitus · 42 · 11063

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı exitus

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
hımm hayırlısı olsun bende senin maviş gibi bi romster istiyorum hayırlısıyla ama bulabilirsem inş mavi yakışıyor arabaya bide beyaz dier renkleri pek sevemedim

Çevrimdışı Dr.SKULL

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: exitus;425619
gökhan bey baya inceledim yazdıklarını resimlerede baktım şimdi şehir içi ne kadar yakıyor acaba onlar eski yazılar gaz fiyatları malum baya değişti bide elazığdayım burda öle montaj ustasını bırak normal usta bulmak bile zor ama gidip malatya yada ankarada montaj yaptırım elazığdan usta çıkmaz çünki.

gökhan bey sizden ricam şimdiki yakıt verisi nedir acaba bi sölermisini yani şimdi gaz 2,60 ortalama km de ne kadar yakıyor yani kaç kuruş

Sayın exitus bende 1,2 HTP 2011 model roomster var. İstanbul'da şehir içi trafikte 2,64 lpg ile 24 kuruş yaktı. Zavoli kit ile uyum içerisinde çalışıyor. Araç sıfır alındı. Alındığında LPG taktırıldı 25,000 km dir lpg kaynaklı bir sorun yaşamadım.

Çevrimdışı exitus

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Dr.SKULL;425698
Sayın exitus bende 1,2 HTP 2011 model roomster var. İstanbul'da şehir içi trafikte 2,64 lpg ile 24 kuruş yaktı. Zavoli kit ile uyum içerisinde çalışıyor. Araç sıfır alındı. Alındığında LPG taktırıldı 25,000 km dir lpg kaynaklı bir sorun yaşamadım.

çekiş olarak bi sorun yok demi  araçta bende o tarz bi araç alıcam 1,2 alıcam panoramik tavan olsun başkada bi şey istemiyorum.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
1.2 motorun dişli oranları çok güzel, keza torku da. 0-50 km hızlanma verileri de iyi, çekiş sorunu olmaz. Mutlaka 1.2 motorlu bir Skoda test et. Fabia bile olur, Roomster ile Fabia arasında 100 kg fark var, bariz bir ağırlık farkı yok denebilir.

Çevrimdışı exitus

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
elazığda test araçları ellerinde yoktu bakayım fabia varmı varsa onu deneyim bi nasılmış

Çevrimdışı Dr.SKULL

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: exitus;425715
çekiş olarak bi sorun yok demi araçta bende o tarz bi araç alıcam 1,2 alıcam panoramik tavan olsun başkada bi şey istemiyorum.

Çekişten kastınız LPG'nin çekişi azaltıp azaltmadığı ise aradaki farkı ben hissetmiyorum. Ancak 1,2 arac yokuşlarda çok üzmesede ani hızlanmak gereken durumlarda üzdüğü oluyor. Aynı aracın 1,6 sı babamda var onun aracını da kullanırken benzeri hisleri yaşıyorum. Bence test sürüşü yapmadan kesinlikle 1,2 HTP almayınız.

Çevrimdışı Bülent41

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
merhaba, ben yeni roomster kullanıcısıyım. (bende 1,2 benzinli var) araç almadan önce piyasadaki neredeyse tüm araçları araştırdım. aile tipi olarak bahsedilen araçları özellikle inceledim. roomster fiyat olarak benzer araçların çok altında olmasına rağmen, özellik, konfor, sağlamlık olarak en cazip araç.. almadan önce ve aldıktan sonra çok fazla aracım için kötü yorum yapan oldu fakat, aracıma bindikten sonra kötü yorum yapanların bir çoğu araçlarını satıp, bu aracı almak istiyor.. ben bukadar kaliteli bir aracın neden bukadar ucuz olduğunu anlayamadım, ama iyiki de almışım...

Selamlar,

Çevrimdışı gakgoskentli

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
tavsiye ederim Roomster güzel araba.Konfor rahatlık sürüş keyfi olarak çok güzel.Zaten roomster fiyatına bu özelliklerde başka araba yok bence.Performansı da tatminkar düzeyde.Tamam elbette çok iyi değil zaten aile arabası.Yanlız şunu belirteyim bir kısım 1.6  araçlardan performans olarak çok daha iyidir.Bir test etmenizde fayda var eminim memnun kalacaksanız.

Çevrimdışı exitus

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gakgoskentli;426442
tavsiye ederim Roomster güzel araba.Konfor rahatlık sürüş keyfi olarak çok güzel.Zaten roomster fiyatına bu özelliklerde başka araba yok bence.Performansı da tatminkar düzeyde.Tamam elbette çok iyi değil zaten aile arabası.Yanlız şunu belirteyim bir kısım 1.6  araçlardan performans olarak çok daha iyidir.Bir test etmenizde fayda var eminim memnun kalacaksanız.

sanırım sende elazığlısın bende elazığda oturuyorum kaportacıya bu gün verdim kangımu satılsın bakalım romsterdan başka bi şey almayı düşünmüyorum temiz ikinci el bulursam alıcam almadan önce buraya koyarım zaten saolun fikirleiniz için

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Dizeli yakmıyor resmen kokluyor denemişliğimiz var 4.2 lt idi 120 km hız yapmamıza rağmen.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı gakgoskentli

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Aynen Elazığlıyım. roomster güzel araba tavsiye ederim.Hız konusunda genel düşünceye katılmıyorum.Zira roomster gaza yüklenince devrinide iyi aldımı gayet iyi gidiyor.1.2 araca göre gayet başarılı bence.

Çevrimdışı agasarca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
1.5 yıldır 1.2 kullanıyorum. İlk başlarda biraz kassa da şimdilerde alıştım. Hatta bir ara satılığa bile koymuştum bu yüzden. Şu anda sadece şehir dışı yollarda rampa kısımlarda zorlanıyorum.

Çevrimdışı exitus

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı berhan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: exitus;427915
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-hatasiz-49600-kmde-boyasiz-muayyer-bir-aractir-park-otomotiv-120585417/detay

bakarmısınız sizce nasıl style demiş ama ön göğüsü ve teyibi active gib geldi sizce nasıl bakarmısınız

bu paraya 2008-2009 1.4Tdi alırım rahatıma bakarım gerek yakıt tüketimi gerek çekişi 1.2 den iyi

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: exitus;427915
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-hatasiz-49600-kmde-boyasiz-muayyer-bir-aractir-park-otomotiv-120585417/detay

bakarmısınız sizce nasıl style demiş ama ön göğüsü ve teyibi active gib geldi sizce nasıl bakarmısınız

Bu en baz donanım. Yani yeni adıyla active. . Cam tavan ve alaşım jant extrasi var sadece. .

Aslında fiyat fena değil. Kırmızı olmasi ve 49.000 km sebebiyle,  fiyatın 23000 tl civarında olmasi daha iyi olur sanırım. Tabi kazası yoksa. .
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI