škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

octi ile kaza yaptım

fenomen · 86 · 21455

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
gözün aydın Hocam, sagına soluna iyi bakda, eksik gedik kalmasın, sonra yaptırmak daha zor olur,

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mustisahin;428060
gözün aydın Hocam, sagına soluna iyi bakda, eksik gedik kalmasın, sonra yaptırmak daha zor olur,
evet servis elemanı hocam bu kadar kıl olduğun için nazar oluyor diyor boşver diyor ama boşverebilsem olacak ama kendime sözgeçiremiyorum.irfan hocamla karşılaşsa sanırım kovar
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı skodaizm

• Ormareşal
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Gözünüz aydın. Hızlı bir onarım süreci olduğundan şanslısınız. Sigorta ödeme çıkartır ise aracınız bitiğine göre  teslim alırsınız.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar nihayet biraz önce aldım geldim servisden.araç 8 sinyalizasyon hatası veriyormuş hepsinide yeniden kodlamışlar.aku ölçümü yapılmış,fabrika ayarları gözden geçirilmiş,LBS sensörü yeniden aktifleşmiş.far o biçim olmuş.yurt dışından gelecek olan malzeme sabahleyin gelmiş ve takılmış.anahtar henüz gelmemiş geldiğinde bi uğra dedi.gerçekten süper olmuş komple cıla çekilmiş.tavşanımız vardı o klıma kablosunu yemiş onuda tamir etmişler.bir araca ne yapılması gerekiyorsa yapılmış.
Anlamadığım bişi var;servis yetkili elemanına sordum bu kazadan dolayı ne kadar masraf oldu diye sormama rağmen söyletemedim.Hocam bin sağlıkla gerisini dert etme dedi.Ayrıca sadece sompo sig.ait bu hasardan dolayı poliçeniz delinmedi hasarsızlığın devam ediyor dedi.ama ben inanmadım.sig.soracağım.Aracımı özlemişim.

Çevrimdışı fmaka

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hocam geçmiş olsun.
Kaskoda delinme teminatı benzeri bişey var.onu kullanmışlardır

Çevrimdışı westwint

• ÇİFTE RAPİD SAHİBİ
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Çok Çok geçmiş olsun, ALLAH beterinden saklasın, hayırlı, kazasız, belasız ve cezasız yolculuklar dilerim.
Rapid - Octavia A7 - Scala Premium

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar tamponun değişeceğini söylediydi servisci ama rektefeden geçirmişler kabaran yerler vardı gayet güzel işçilikle halletmişler,tamponun altına bakmasam değiştiğine inanırdım.şu an hoşuma gitmeyen sadece skoda amblemi var üstü çizik duruyor..

Çevrimdışı skodaizm

• Ormareşal
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Güle güle kullanınız. Yeni olmuş artık aracınız. En kısa sürede resimleri paylaşırsınız inşallah.
Bu arada hasarsızlığın nasıl delinmediğini öğrenip yazarsanız bizler için de faydalı olur.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skodaizm;428265
Güle güle kullanınız. Yeni olmuş artık aracınız. En kısa sürede resimleri paylaşırsınız inşallah.
Bu arada hasarsızlığın nasıl delinmediğini öğrenip yazarsanız bizler için de faydalı olur.
eyvallah teşekkürler dilekleriniz için.bende hala inanamıyorum bunun için sigortaya yazdım p.tesi cevap verecekler.

Çevrimdışı ZaHiR

• No! Gıybet
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • @pump_upp - best crypto pumps on telegram !
Hocam tekrar geçmiş olsun.

Rabbim kazadan, beladan, nazardan ve kem gözlerden korusun..

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar değişen parçalar listesi elime geçti  16 adet küçüklü büyüklü parçalar işçilikle birlikte 5 bin tl ye yakın fatura çıkmıış.ama hasarsızlığım devam ediyormuş.hem sig şirketi hem servis hemde sigortam.net elemanları söyledi.hatta yılda 2 defa ne kadar hasar açarsam açayım yine delinmiyormuş.perte çıkmazsa ve yılda 2 defa hasar ödemesi oluyormuş.Bu sadece sompo japan sig.varmış.EHOM express hasar onarım merkezi anlamına gelen bir sistemmiş.gelecek yıl yine %30 indirimden faydalanacakmışım ama aynı sig.olması koşuluyla imiş.Gerçekten süper ötesi bişey.sevdim ben bu sompo'yu.Birde telefon veya mail attığım zaman gün içinde 3 en az 4-5 defa arıyorlar.çokda memnunum.halk sig.vardı beni delirtmişti.