škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Netten sorunsuz film izlemek

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaslar led tv alaldan buyana takilmadan sorunsuz agiz tadiyla film izleyemedim,bildiginiz siteler varsa paylasirsaniz sevinirim.ya reklam oluyor ya link pasif oluyor.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.schumici.simplesite.com
En güzeli hd kalitede indirip (yada bluray imkanı varsa daha iyi) takıp izlemek :)

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: schumici;426162
En güzeli hd kalitede indirip (yada bluray imkanı varsa daha iyi) takıp izlemek :)
tv de bu olmuyor sanirim

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;426165
tv de bu olmuyor sanirim

Arkadaşın tv'de yapıyorduk biz. Harici harddiski takıp izliyorduk içinden seçerek. Sizde usb girişi yok mu?

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: schumici;426167
Arkadaşın tv'de yapıyorduk biz. Harici harddiski takıp izliyorduk içinden seçerek. Sizde usb girişi yok mu?

usb girişi var ama film indirmeden direkt izlenenler var.you tube nasıl direkt girip izleniyorsa aynen öyle,bir iki ay önceleri ekran büyümüyordu şu an tam ekran oluyor,ama indirmek zaman alıyor epey.led tv de wi-fi özelliği var gerek duymuyorum indirme işlemi için.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
En güzeli HDD'ye indirip TV'ye bağlayıp izlemek.. Ben öyle yapıyorum..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;426178
En güzeli HDD'ye indirip TV'ye bağlayıp izlemek.. Ben öyle yapıyorum..
Gökhan bu epey zahmetli iş,daha kestirmeden direk açarak izlemiştim geçenlerde ama web adresini kaydetmemiştim takılmadan hemde geniş ekranda

Çevrimdışı atonal

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Yüksek çözünürlüklü hd özelliğine sahip tvlerde internetten direk film izlemek pek mümkün değil.Çünkü yüksek çözünürlüklü bir film ortalama 10-30gb civarında bir büyüklüğe sahip oluyor. İnternet sitelerindeki online izlenebilen filmler de mp4 gibi düşük çözünürlüklü küçük boyutta oluyor. Ben bir kaç torrent sitesine üyeyim. Genelde en güncel filmler anında farklı seçeneklerde sunuluyor. İndirip harici bir bellek ile izliyorum. ;)

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: atonal;426259
Yüksek çözünürlüklü hd özelliğine sahip tvlerde internetten direk film izlemek pek mümkün değil.Çünkü yüksek çözünürlüklü bir film ortalama 10-30gb civarında bir büyüklüğe sahip oluyor. İnternet sitelerindeki online izlenebilen filmler de mp4 gibi düşük çözünürlüklü küçük boyutta oluyor. Ben bir kaç torrent sitesine üyeyim. Genelde en güncel filmler anında farklı seçeneklerde sunuluyor. İndirip harici bir bellek ile izliyorum. ;)
bir kaç tane anca buldum ama filme başlayana kadar reklamı defenedene kadar uykum geliyor.

Çevrimdışı atonal

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;426333
bir kaç tane anca buldum ama filme başlayana kadar reklamı defenedene kadar uykum geliyor.

Dediğim gibi kardeş,sen bir torrent sitesine üye olacaksın ve kısa sürede filmi indirip keyifle izleyeceksin ;)

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: atonal;426367
Dediğim gibi kardeş,sen bir torrent sitesine üye olacaksın ve kısa sürede filmi indirip keyifle izleyeceksin ;)
:syg::thank:örnek link verirmisiniz nasıl bişi torrent?

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;426553
:syg::thank:örnek link verirmisiniz nasıl bişi torrent?

Bilgisayarınıza utorrent gibi bi torrent programı kurun, internetten torrent linki bulup indirin. Misal google'a 'hızlı ve öfkeli 1080p torrent' diye arattığınızda torrent siteleri çıkar karşınıza, ordan istediğiniz kalitede olanı indirirsiniz. 20-30 kb gibi küçük bi boyuta sahip olurlar zaten. İnen linke çift tıklayıp kurduğunuz programla çalıştırırsınız, sonrasında otomatik olarak bilgisayarınıza inmeye başlar

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: schumici;426556
Bilgisayarınıza utorrent gibi bi torrent programı kurun, internetten torrent linki bulup indirin. Misal google'a 'hızlı ve öfkeli 1080p torrent' diye arattığınızda torrent siteleri çıkar karşınıza, ordan istediğiniz kalitede olanı indirirsiniz. 20-30 kb gibi küçük bi boyuta sahip olurlar zaten. İnen linke çift tıklayıp kurduğunuz programla çalıştırırsınız, sonrasında otomatik olarak bilgisayarınıza inmeye başlar
:ok:iyide ben pc den değil led tv den izlemek istiyorum,ara kablosu hdmı kablosu aldım onunla çalıştıramadım.akşam izledim bir film donmadan geniş ekran.ama bulup seyredene kadar 1 saatim gitmiştir.o zaman senin dediğine göre pc ye değil pc den direk harddisk ve flaş belleğe atmam gerek.

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;426566
:ok:iyide ben pc den değil led tv den izlemek istiyorum,ara kablosu hdmı kablosu aldım onunla çalıştıramadım.akşam izledim bir film donmadan geniş ekran.ama bulup seyredene kadar 1 saatim gitmiştir.o zaman senin dediğine göre pc ye değil pc den direk harddisk ve flaş belleğe atmam gerek.

Aynen bilgisayara indirdikten sonra flaş belleğe yada harici hdd' ye atıp onu tv'ye bağlayacaksınız. Uğraşmalı görünüyor belki ama internetten online izleyeceğiniz filmlerden çok daha kaliteli izleyeceksiniz bu yöntemle. O televizyonda kaliteli görüntü izlemek için var zaten, yanlış mıyım :)

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: schumici;426570
Aynen bilgisayara indirdikten sonra flaş belleğe yada harici hdd' ye atıp onu tv'ye bağlayacaksınız. Uğraşmalı görünüyor belki ama internetten online izleyeceğiniz filmlerden çok daha kaliteli izleyeceksiniz bu yöntemle. O televizyonda kaliteli görüntü izlemek için var zaten, yanlış mıyım :)
:syg::syg: