škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Neler Lazım. :wsh2:

dynia · 15 · 3316

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı dynia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar bu pazar arabamı kendım yıkamak istiyorum. Daha doğrusu yıkamacı olacak gerizekalı benım olmadıgım bir sırada fırça kullanmak suretıyle cızıkler olustugu ıcın artık kendım yıkamaya karar verdim. Başlangıçda almam gerkenler nelerdır (hiçbir malzeme yok suan :) ) bırde bu sol arka kapımda olusan cızıklerden kurtulmak ıstıyorum cok canımı sıkıyor. Tavsiyeleriniz nelerdir ?:wsh2:

Çevrimdışı emreozukan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
benim aklıma ilk gelenler güzel bir araç şampuanı, yapay sünger, mikrofiber bez, içi içinde irfan beyin önerdiği ürünler vardı onlardan ve alanınız müsaitse ufak bir oto yıkama makinesi.

Çevrimiçi lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Yakında 1 TL atınca çalışan basınçlı yıkama imkanı olan istasyon var mı?

Ben BP'ye giderim, köpük tankım var seyyar, köpük sıkarım, 1 TL verip basınçlı su vurdurup özel kurulama bezimle kurularım  ;)

Çevrimdışı emreozukan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
İrfan bey  köpük tankınız hepsiburada.com'da satılanlardan mı ?

Çevrimdışı dynia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;426192
Yakında 1 TL atınca çalışan basınçlı yıkama imkanı olan istasyon var mı?

Ben BP'ye giderim, köpük tankım var seyyar, köpük sıkarım, 1 TL verip basınçlı su vurdurup özel kurulama bezimle kurularım  ;)

var. kullandıgım akayakıt ıstasyonunda.

Çevrimiçi lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: emreozukan;426194
İrfan bey köpük tankınız hepsiburada.com'da satılanlardan mı ?

Hayır daha özel bir ürün, Epoca Tec Foamer marka.

Ama bahçe ilaçlama pompalarını modifiye edip kullananlar var,  http://www.detailingturkey.net/ forumumuzda bolca paylaşım var.

Pompaya kaliteli bir köpük koyuyorum. Güzel bir mikrofiber kurulama bezi var, Über marka, tek seferde, sıkmadan tüm aracı kurular  ;)

Çevrimdışı emreozukan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;426200
Hayır daha özel bir ürün, Epoca Tec Foamer marka.

Ama bahçe ilaçlama pompalarını modifiye edip kullananlar var,  http://www.detailingturkey.net/ forumumuzda bolca paylaşım var.

Pompaya kaliteli bir köpük koyuyorum. Güzel bir mikrofiber kurulama bezi var, Über marka, tek seferde, sıkmadan tüm aracı kurular  ;)

Teşekkür ederim bilgi paylaşımınız için, sizin için bi sakıncası yoksa  ben İrfan abi diye hitap etmek  istiyorum size.

Çevrimdışı dynia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: emreozukan;426201
Teşekkür ederim bilgi paylaşımınız için, sizin için bi sakıncası yoksa  ben İrfan abi diye hitap etmek  istiyorum size.

ne demek abi ağa diceksin paşa diceksin :kiki::kiki::kiki:

Çevrimdışı dynia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
21 nisan gelmez şimdi :) ben bu alışveriş işini o güne saklıyım en iyisi irfan hocamın yarıdımıyla ufaktan bı temızlık setı yapıcaz artık kendımıze :) polisaj mak. falan da zamanla artık :)

Çevrimdışı emreozukan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bu resimleri görüp konuları okuduktan sonra ilk aklıma gelen şey bu ayda gitti benim telif hakları yine parasız kaldım :D

Çevrimdışı dynia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Buluşmaya ben de geleyim diyorum..., arabayı cilalayıp parlattıktan sonra geri dönerken yolda yine pislenecek...
elde kalan hoş muhabbet, güzel anı olacak...umarım bir manim çıkmaz...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)