škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Aranıza Yeni Katılıyorum bendede fabia 2011 1.2 dinamik var

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sahintan

• Fabia II Hastasıyız DeDe
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Selam Arkadaşlar Aranızda yeniyim

bende 3 gun önce fabia 2011 model 1,2 dinamik htp serisi beyaz boyasız darbesiz fabia aldım 22500 liraya 50Binde km si fiyatı nasıl ??

ve bir kac sorun olacaktı

aracın bakımını yapmak istiyorum sizden öneri istiyorum
yol bilgisayarın oldugu yerde service yazıyorda ondan.
hangi ne marka ne alınacak hiç bilmiyorum sizden yardım istiyorum. :knp:

Çevrimdışı bora-feat

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Aramıza hoş geldiniz  bakımızı yetkili serviste yaptırmanızı öneririm ama derseniz kendim yaptırcam   mobil 5-30 yağ ile  filtre seti almanız yeterli olucaktır

Çevrimdışı sahintan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bora-feat;426265
Aramıza hoş geldiniz  bakımızı yetkili serviste yaptırmanızı öneririm ama derseniz kendim yaptırcam   mobil 5-30 yağ ile  filtre seti almanız yeterli olucaktır

hava filtresi , yag filtresi benzin filtresi polen filtresi alim değilmi ve peki castrol 5 30 mu yoksa mobil 5 30 mu alayım ?? artı filtrelerin kalitelisini nerde bulabilirim online alabilme sansım varmı ??

Çevrimdışı zaferhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
2011 model olan..en kaliteli aracı almışsın o fiyata..bence çok güzel bir seçim..hayırlı olsun..

Çevrimdışı sahintan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: zaferhan;426267
2011 model olan..en kaliteli aracı almışsın o fiyata..bence çok güzel bir seçim..hayırlı olsun..

çok tşk ederim kardeşim

yağ konusunda arastırma yaptım asagıda yazdıgım olurmu benim araca ??
Mobil Super 3000 5w30 Motor Yağ 4 Lt  = 69 TL

Mobil 1 ESP 5W-30 4 Lt     = 108 TL ??
« Son Düzenleme: 22 Mart 2013, 22:40:42 Gönderen: sahintan »

Çevrimdışı bora-feat

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: sahintan;426266
hava filtresi , yag filtresi benzin filtresi polen filtresi alim değilmi ve peki castrol 5 30 mu yoksa mobil 5 30 mu alayım ?? artı filtrelerin kalitelisini nerde bulabilirim online alabilme sansım varmı ??

Ben mobil tavsiye ederim ama castrolda  süper bir marka  ama mobil 1  her zaman 1. dir yani:)

filtrelerin kalitelisi orjinal olanını alıcaksın ama sana tavsiyem aracını yeni almışsın şimdi filtrelerin kalitesini alıcan  yağınıo kaliteli koyucan bunlar içinde işçilik vercen derken iyi bir para hani yetkili servise yaptırsamda  dışardan orj aldığından  pek bişey farketmicek hem aracının mekaniğini expertix ettirisin sıkıntısı varsa çözerler bilgisayara bağlayıp beyindeki bütün hataları yok ederler bir kez de olsun ilk bakıma özel yetkiliye gir derim yani

Çevrimdışı sahintan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bora-feat;426269
Ben mobil tavsiye ederim ama castrolda  süper bir marka  ama mobil 1  her zaman 1. dir yani:)

filtrelerin kalitelisi orjinal olanını alıcaksın ama sana tavsiyem aracını yeni almışsın şimdi filtrelerin kalitesini alıcan  yağınıo kaliteli koyucan bunlar içinde işçilik vercen derken iyi bir para hani yetkili servise yaptırsamda  dışardan orj aldığından  pek bişey farketmicek hem aracının mekaniğini expertix ettirisin sıkıntısı varsa çözerler bilgisayara bağlayıp beyindeki bütün hataları yok ederler bir kez de olsun ilk bakıma özel yetkiliye gir derim yani

Kendi ustam da aynı araba var mersinde ww  ve skoda servisinde bi arkadas var onda yaptırıcam malzemeleri ben alıcam su ikisinden hangisini alayım ??
Mobil Super 3000 5w30 Motor Yağ 4 Lt = 69 TL

Mobil 1 ESP 5W-30 4 Lt = 108 TL ??

birde bana filtreler konusundada yardımcı olurmunuz ??

Çevrimdışı bora-feat

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Kesinlikle obil 1 ESP 5W-30 4 Lt yağı koyduktan sonra motorun sesinden tut performans ına kadar fark edeceksin

Çevrimdışı sahintan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
eywallah abim siz nerden aldınız kac liraya aldınız ? alabileceğim online site varmı ?
filtreler konusundada yardımcı olurmusunuz ??

Çevrimdışı antihacker

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Şahin hoş geldin. Şahin benim elemanım benim araç tan aldık hayirli ugurlu olsun.

Çevrimdışı sahintan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: sahintan;426268
çok tşk ederim kardeşim

yağ konusunda arastırma yaptım asagıda yazdıgım olurmu benim araca ??
Mobil Super 3000 5w30 Motor Yağ 4 Lt  = 69 TL

Mobil 1 ESP 5W-30 4 Lt     = 108 TL ??

Aramıza hoşgeldiniz..Mobil ESP 1 formula otostart.com da daha uygun.. (79 TL)
http://www.otostart.com/index.php?option=com_otostart&task=info&ne=landing_page_28_2_2013
« Son Düzenleme: 23 Mart 2013, 12:18:49 Gönderen: Akif Hoca »