škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Aranıza Yeni Katılıyorum bendede fabia 2011 1.2 dinamik var

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sahintan

• Fabia II Hastasıyız DeDe
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
ya süpersin  akif hocam burda 100 lira idi cok tşk ederim simdi benim kafam karıstı biraz mobil1 mi alim castrol mu

aracın motorunun uzerinde castrol simgesi var aacaba castrl daha mı iyi gelir motora 1,2 htp dinamik

Daha ucuz satan yok değilmi  birde bu verdiğiniz site güvenli online alışverişe ?? daha önce online alışveriş yaptınızmı ??

yağı ben alsam normal kendi skoda servisine gitsem indirim yaparlarmı ve baslarından beklesem bi sorun olmaz değilmi onlar için ? yazılım filan güncellerler diye dusundum ? olurmu acaba siz ne diyorsunuz ??

+ bi sorunum daha var ya ben mesela camları acık unuttum anahtar kapıları kilitle diyorum ama camlar niye kendiliğinden kalkmıyor oyle acık duruyor otomatik kalkması gerekmiyormu sizdede böylemi ?? nasıl düzelltirim ?? bilgisi olan yazarmı ?
« Son Düzenleme: 23 Mart 2013, 22:03:54 Gönderen: sahintan »

Çevrimdışı bora-feat

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı sahintan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
bunu yeni öğrendim harbiden kalktı cok tşk ederim ya allah razı olsun bende bu aracta bunu yapmayı unutmuslarmı dicektim :D oldu cidden baska bi fonksiyonu varmı kumandanın bilmediğim baska sırları ??

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: sahintan;426508
bunu yeni öğrendim harbiden kalktı cok tşk ederim ya allah razı olsun bende bu aracta bunu yapmayı unutmuslarmı dicektim :D oldu cidden baska bi fonksiyonu varmı kumandanın bilmediğim baska sırları ??
hayırlı olsun kazasız sürüşler fiyat da makul.mobil 5-30 gayet güzel.man marka orjınaldir filtreler için.yakıt filtresi her bakımda değil bir yıl değişir bir yıl değişmez.diğerleri değişir her bakımda.ayrıca camlar uzun süreli basmada açma modunda açar kapanma modunda kapanır.3 sn basılı tutun yeter.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı sahintan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı bora-feat

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: sahintan;426508

Kumandanın yokta anahtarın var  şöför kapısına tak anahtarı çevir camlar yine iner ve kalkar

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
2011 model ve üzerinde kumandadan camla iner kalkar; sadece yakında ol araca ve açma tuşuna uzun bas  ;)

Çevrimdışı sahintan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
peki su services yazısını silsem ben aracı dısardan bi ustaya gösterdim gerek yok dedi yag değiştiremene iyi dedi yagı bunu sen aracı servise götürüp baktırdın ya onlar bilerek bilgisauardan oyle yapmıslar servise sok diye ? olabilirmi böyle bişi yagı değiştirip değiştirmemekiçin nerden anlıyoruz ??? ben anlayabilirmiyim

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: sahintan;426631
peki su services yazısını silsem ben aracı dısardan bi ustaya gösterdim gerek yok dedi yag değiştiremene iyi dedi yagı bunu sen aracı servise götürüp baktırdın ya onlar bilerek bilgisauardan oyle yapmıslar servise sok diye ? olabilirmi böyle bişi yagı değiştirip değiştirmemekiçin nerden anlıyoruz ??? ben anlayabilirmiyim

Usta yağı neye göre değiştirmene gerek yok dedi? Sadece rengine mi baktı?

Yetkili servis kayıtlarını sor bi servise

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: sahintan;426369
ya süpersin  akif hocam burda 100 lira idi cok tşk ederim simdi benim kafam karıstı biraz mobil1 mi alim castrol mu

aracın motorunun uzerinde castrol simgesi var aacaba castrl daha mı iyi gelir motora 1,2 htp dinamik

Daha ucuz satan yok değilmi  birde bu verdiğiniz site güvenli online alışverişe ?? daha önce online alışveriş yaptınızmı ??

yağı ben alsam normal kendi skoda servisine gitsem indirim yaparlarmı ve baslarından beklesem bi sorun olmaz değilmi onlar için ? yazılım filan güncellerler diye dusundum ? olurmu acaba siz ne diyorsunuz ??

+ bi sorunum daha var ya ben mesela camları acık unuttum anahtar kapıları kilitle diyorum ama camlar niye kendiliğinden kalkmıyor oyle acık duruyor otomatik kalkması gerekmiyormu sizdede böylemi ?? nasıl düzelltirim ?? bilgisi olan yazarmı ?

daha önce siteden alış-veriş yaptım sorun olmadı.
bu yağın vw onayı var, aracınızın üretildiği yıl firma castrol ile anlaşmalı olduğu için öyle bir simge var, örneğin benim arabada shell helix var..
aracınızın garantisi bittiyse yağınızı bagaja atıp yetkili serviste, işçilik ödeyerek değiştirtebilirsiniz..
 kilitleme düğmesine camlar kapanana kadar basılı tutarak deneyin.

Çevrimdışı sahintan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;426663
Usta yağı neye göre değiştirmene gerek yok dedi? Sadece rengine mi baktı?

Yetkili servis kayıtlarını sor bi servise

evet rengine baktı iyi dedi yağı

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: sahintan;426685
evet rengine baktı iyi dedi yağı

Motora konmuş 1 haftalık yağ ile 1 yıllık yağın rengi aynı idi benim aracımda :)

Çevrimdışı sahintan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
hımm anladım abi kesin değiştiricem yagını sizin arabadaki kapı eşiğini gördüm aldıgınızda öylemiydi ? plastik eşik olanı tr de ne kadar ? aliexpress tekini alsam yoksa mikelaj gibi parlayan benim kapı eşikleri biraz kirlide

Çevrimdışı ahmetmeski

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
camları kapatması için kilitleme tuşuna devamlı basman gerekiyor çekersen duruyor ve yakında durman lazım , 1 metre gibi yoksa kapatmıyor . güvenlik amaçlı. aynı şekilde açama dümesine basılı tutarsan 4 ünü birden açar.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: sahintan;426704
hımm anladım abi kesin değiştiricem yagını sizin arabadaki kapı eşiğini gördüm aldıgınızda öylemiydi ? plastik eşik olanı tr de ne kadar ? aliexpress tekini alsam yoksa mikelaj gibi parlayan benim kapı eşikleri biraz kirlide

Ben servisten aldım, 4 tane siyah plastik kapı eşiği 60 TL civarı