škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bagaj Havuzu

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı wimpir

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rapidci;438230
arkadaşlar bence rapid alırsanız 1.6 TDİ ELEGANCE alın derim çünkü yakıt sorununuz olmaz rampalarda ve düz yollarda her arabayı rahatça sollyabilirsiniz yokuş kalkş sistemi park sensörü hız sabitleyici ve sürücü yorgunluk sistemiyle yolculuklarınızı güvenli ve rahat yapabilirsiniz.geniş bagaj hacmi kolaylık sağlar tam bir aile arabası..

Ben öyle yaptım :)

Çevrimdışı scinkose

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Merhabalar. Yaklaşık 1 hafta önce eşime Rapid 1.2 TSİ aldık. Şimdilik araçtan çok memnunuz. Eşim aracı çocukla kullanacağı için, çoçuğun araç gereçleri oyuncakları v.s için bagaj havuzu bizim için önemliydi ama aracı teslim alırken opsiyonlu olduğunu söylediler. Yaklaşık yarım saat önce arka kapılara hoparlör taktırmak istediğim için servisi aradığımda bagaj havuzunun yüce otoya geldiğini yaklaşık fiyatının da 110 TL olduğunu söylediler. kavuçuk paspaslar da 100 TL imiş. Bu arada arka kapılara hoparlör meselesinde detaylı bilgileri yokmuuş. Kabloların çekili olup olmadığı bilmediklerini söylediler. Benden önce başka biri de sorduğundan Yüce oto ile görüştüklerini araç yeni olduğundan şimdilik bu konuda yardımcı olamayacaklarını ancak ileride muhtemelen bu konunun çözüme kavuşacağını söylediler.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Hoparlör olmayan kapıda hat olmuyor Skoda'da  ;)

Çevrimdışı professor

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rapidci;438230
arkadaşlar bence rapid alırsanız 1.6 TDİ ELEGANCE alın derim çünkü yakıt sorununuz olmaz rampalarda ve düz yollarda her arabayı rahatça sollyabilirsiniz yokuş kalkş sistemi park sensörü hız sabitleyici ve sürücü yorgunluk sistemiyle yolculuklarınızı güvenli ve rahat yapabilirsiniz.geniş bagaj hacmi kolaylık sağlar tam bir aile arabası..

Bende de aynı araba var fakat sürücü yorgunluk sisteminin olduğunu sanmıyorum benim bildiğim o sadece octavia da var

Çevrimdışı westwint

• ÇİFTE RAPİD SAHİBİ
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: scinkose;438497
Merhabalar. Yaklaşık 1 hafta önce eşime Rapid 1.2 TSİ aldık. Şimdilik araçtan çok memnunuz. Eşim aracı çocukla kullanacağı için, çoçuğun araç gereçleri oyuncakları v.s için bagaj havuzu bizim için önemliydi ama aracı teslim alırken opsiyonlu olduğunu söylediler. Yaklaşık yarım saat önce arka kapılara hoparlör taktırmak istediğim için servisi aradığımda bagaj havuzunun yüce otoya geldiğini yaklaşık fiyatının da 110 TL olduğunu söylediler. kavuçuk paspaslar da 100 TL imiş. Bu arada arka kapılara hoparlör meselesinde detaylı bilgileri yokmuuş. Kabloların çekili olup olmadığı bilmediklerini söylediler. Benden önce başka biri de sorduğundan Yüce oto ile görüştüklerini araç yeni olduğundan şimdilik bu konuda yardımcı olamayacaklarını ancak ileride muhtemelen bu konunun çözüme kavuşacağını söylediler.

Yüce otonun servis konusunda bilgili olmadığına kendim de bizzat şahit oldum, Aileme iki adet sıfır Rapid'i yüce den aldım, Rapid TDI-ELEGANCE'mda ufak bir hortum contası sorunu yaşadım, karşılamalarından,servis tutumlarından birinin söylediğini diğeri arkasını dönüp gerek yok deyip onaylamamak isteyişlerinden tutun da neler neler, mekanik bölümüne girip kendi bilgimin mekanik sorumlusundan fazla olduğunu bilmek açıkçası hoşuma gitmedi değil, hiçbir zaman hiçbir yerde ne kendimi över üstün tutan bir yanım vardır nede herhangi bir zat'a tabiri cazi ise afedersiniz yalakalık yapma gibi nefret ettiğim nede bir huyum..Kısacası o alanın mesleki gerekliliklerini bilen, öğrenimini o alan üzerine yapmış teorik bilgiye sahip kalifiye elaman yüce oto da yok çalıştırmıyor. mekanik sorumlusuna sormuş olduğum sual in bana cevabı ise, gayet lakayıt, sen bu araç hakkında ne biliyorsan bende onu biliyorum oldu !!
Bu lafından sonra tebrübe ve bilgi yetersizliğinin olmadığı düşüncesiyle, yüce otoya bir daha uğramama kararı aldım.
Hiç bir alıp verememe yada herhangi bir husumet akıllara gelmesin lütfen, kendi nacizane fikrim bu, ve paylaşmak istedim.
Rapid - Octavia A7 - Scala Premium

Çevrimdışı westwint

• ÇİFTE RAPİD SAHİBİ
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;438501
Hoparlör olmayan kapıda hat olmuyor Skoda'da ;)

Ah bunu SKODA servisi olarak Yüce oto da bir bilse, nedense hiç bir bilgileri yok, mars tan çıkageldi bu Rapid ler :aman:
Rapid - Octavia A7 - Scala Premium

Çevrimdışı black_rain

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Arka kapı Hoparlör sorununu aşan arkadaş varmı acaba

Çevrimdışı scinkose

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bagaj havuzu ve paspas almak için Atik Otonun Rami'deki servisine gittim. Oradaki servis elemanları gayet güler yüzlüydü ve beni güzel karşıladılar. Gitmişken arka kapılara hoparlör meselesini de sorayım dedim. Servis görevlisi, kapı döşemeleri sökülürken klapelerin zarar gördüğünü ve sonrasında kapılardan rahatsız edici ses geldiğini, bu nedenle tavsiye etmediğini söyledi. Birkaç kişiden daha aynı yorumu duymuştum. Şimdilik hoparlör işini rafa kaldırdım.

Çevrimdışı c@n77

• Mean vRS...
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Duzgun iş yapılırsa bence hiçbirşey olmaz.. Bence fazla ugraşmak istemediklerinden dolayı böyşe söyluyorlardır... Risk var ama usta faktoru burda cok onemli...

Çevrimdışı bomax01

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Servislerin umursamazlığı, vurdumduymazlığı, iş bilmezliği çok.

Antalya servise kauçuk paspas için gittim. Dedim Yeti'de hava üfleme sıcakta kalırsa, soğuğa getirmeden sıcak üflemiyor, yazılım güncellemesi ile hallediliyormuş dedim. Adam suratıma baktı. Öyle bir sorun mu var dedi. Tamam sorunu bilmiyor olabilir. Yazılım güncellemesi yok. Siz zaten 2012 aralıkta almışsınız dedi. :((