škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Sahibinden

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı bora-feat

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Düşündürücü bi fiyatı var  tırmalanmış gibi duruyor  kendim expertiz yapmam lazım  düşünüyorum bu tip bişey

Çevrimdışı B.fabia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
tatli bisey. masallah. motoru nasildir acep.

Çevrimdışı bora-feat

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bu öğlen kendi aracımı servise bıraktım 15,000 lik bakım için  bir  vatandaşla tanıştım sarı fabia rs si var  biraz konuştum  biraz havalı  bi vatandaştı kendisi  uçuyo kopuyo tarzında konuştu  ben kullandığımda  180 hp lik bir zevk alamadım dediğimde  senin bindiğin arac  1,4  atmosferik 85 liktir dedi:D    1,2 motor 3 silindir aracla geldim ya  bakıma  acemi sannetti beni   zamanımız vardı   mahallemin garajına  götürdüm  

1,4 turbo unomuz var  86 model aracın üstünde yapılan işlemler:D
MEGASQUİRT  2 BEYİN---WÖSSNER PİSTON---HAFİF KOLL---KRANK ÖZEL  GETİRTTİM----DERECELİ EGZANTİRİK---external wastegate--TURBO CT 20---AEM  WİDE BAND---DRAG ŞANZUMANI VE ÖZEL AKS ları var

arac sağlıklı 220 hp :)  baktı araca güldü  hurda çöp dedi :)

1,4 tsı +yazılım  225 hp aldığını sölemişti arkadşa bana

şile yolunda  rolling yaptık   2, vites  60  ta başlayıp  240 ta biticek dedim  
60  ta başladık 150 de 10 boy  240 ta 25 boy  5 tır arası kadar fark açıldı  durduğumuzda  benim anlatmak istediğim buydu dediğimde haklısın dedi  
 fabia  rs --cupra-gtı   bu araclar 180 hp in tam olarak hakkını nedense  veremiolar benim gözümde  ve aracın motorun soğumasını bekledik  aracı  yağ eksiltmiş fabia rs nin  çok kasınca yağ eksiltme sorunu yaşatıyo 1,4  tsı da stock 180 hp likl bir güç  sıkıntı galiba bide yazılmlı dahada  agresif motora binen yük çok çok fazla  dahada  yağ yakma oranını  yükseltiyo demekki  daha yaeni bir arac yeni bir motor neden yağ  eksiltirki

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
O fiyata satıldığına göre bir derdi var  :D

Çevrimdışı ahmetmeski

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
daha pahalı olması mı gerekiyor .. bence çok para bizim 1.2 lerle kasa aynı göğüs aynı hatta benim tamponum onun kinden daha heybetli duruyor :)  neden 2 katı para vereyim ... gerek yok bence..

Çevrimdışı ahmetmeski

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
kedi ciğer ilişkisi değil , gerçekten çok para zaten benzin olmuş 5 lira biz lpg de bile km sayarken 18 bg arabaya binmek ekonomi işi değil. en azından bizim gibi orta gelirli insanlar için .. yada benim gibi diyeyim

Çevrimdışı antihacker

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı bora-feat

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ahmetmeski;426706
kedi ciğer ilişkisi değil , gerçekten çok para zaten benzin olmuş 5 lira biz lpg de bile km sayarken 18 bg arabaya binmek ekonomi işi değil. en azından bizim gibi orta gelirli insanlar için .. yada benim gibi diyeyim

Bu 1, tsı 180 hp olduğuna bakma uzun yolda hız sabitlemede eminim 1,2 nin benzinlisinden az yakar  ama gazı diplerse  km başına 1 tl ye kadar çıkıyo tabiki bide o yanı var

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bora-feat;426634
Bu öğlen kendi aracımı servise bıraktım 15,000 lik bakım için  bir  vatandaşla tanıştım sarı fabia rs si var  biraz konuştum  biraz havalı  bi vatandaştı kendisi  uçuyo kopuyo tarzında konuştu  ben kullandığımda  180 hp lik bir zevk alamadım dediğimde  senin bindiğin arac  1,4  atmosferik 85 liktir dedi:D    1,2 motor 3 silindir aracla geldim ya  bakıma  acemi sannetti beni   zamanımız vardı   mahallemin garajına  götürdüm  

MEGASQUİRT  2 BEYİN---WÖSSNER PİSTON---HAFİF KOLL---KRANK ÖZEL  GETİRTTİM----DERECELİ EGZANTİRİK---external wastegate--TURBO CT 20---AEM  WİDE BAND---DRAG ŞANZUMANI VE ÖZEL AKS ları var

60  ta başladık 150 de 10 boy  240 ta 25 boy  5 tır arası kadar fark açıldı  durduğumuzda  benim anlatmak istediğim buydu dediğimde haklısın dedi  
 fabia  rs --cupra-gtı   bu araclar 180 hp in tam olarak hakkını nedense  veremiolar benim gözümde  ve aracın motorun soğumasını bekledik  aracı  yağ eksiltmiş fabia rs nin  çok kasınca yağ eksiltme sorunu yaşatıyo 1,4  tsı da stock 180 hp likl bir güç  sıkıntı galiba bide yazılmlı dahada  agresif motora binen yük çok çok fazla  dahada  yağ yakma oranını  yükseltiyo demekki  daha yaeni bir arac yeni bir motor neden yağ  eksiltirki

Bahsettiğiniz Yılmaz abi olmasın :D

Çevrimdışı YGZ96

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Yok ben değilim, uzun saçlı orta yaşlarda bir amcadır o kesin...
Yolda ifadesi alınmıştır zamanında :D

Ayrıca bende aynı paralara veriyorum aracı benimkini demekki havada kapılması gerekiyor ama işin gerçeği öyle değil işte...

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: YGZ96;426820
Yok ben değilim, uzun saçlı orta yaşlarda bir amcadır o kesin...
Yolda ifadesi alınmıştır zamanında :D

Ayrıca bende aynı paralara veriyorum aracı benimkini demekki havada kapılması gerekiyor ama işin gerçeği öyle değil işte...

Sarı RS chipli 225 beygir falan deyince aklım sana gitti abi :D

Senin araba zaten çok enteresan yahu,en sonunda deli olup galeriye bırakacaksın gibi geliyorr bana :)

Çevrimdışı msami

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bora-feat;426634

Kesinlikle bende kullandım rs'yi hiç de 180 hp gibi değil benim rapid 122 hp o bile daha iyi performans olarak...

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.schumici.simplesite.com
Alıntı yapılan: msami;426866
Kesinlikle bende kullandım rs'yi hiç de 180 hp gibi değil benim rapid 122 hp o bile daha iyi performans olarak...

O kadarda öldürmesek iyiydi :)

Çevrimdışı msami

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: schumici;426867
O kadarda öldürmesek iyiydi :)

Bilemiyorum bana öyle gibi geldi, belki de psikolojiktir  :D