škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Can sıkıntısı ama güzel oldu :)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı bora-feat

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Yakından bakıldığında mükemel bir görüntü ve işçilik çıkarttık resimlerdekinden çok çok iyi oldu  iyi seyirler:)

Çevrimdışı bora-feat

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
yaşım 26  bu güne kadar şahsi olarak   kendime ait 30 un üstünde aracım oldu hepsi ile  oynamalar yaptım mekanik olsun kaporta olsun  elektronik olsun ama ilk defa bir aractan bu kadar zevk alıyorum   bide kafamda  suzuki swift var 1,2 motor 92 hp bundan sonrada allahın izni ile onu düşünüyorum  artık kaç ay sonra veya ve kaç sene sonra olur  oynamak amaçlı alıcı olarak oda kafamda yer etti   ama fabianın daha oynananack çok yeri var

Son günlerde coilover da kesmemeye başladı :D
havalı süspansiyon  AİR RİDE işlemi ve komple cam tavan  kafamda yer etti sanayide projeler ve  tasarımlar devam ediyor  bu fabiayı delirtip piyasaya sürücem peşinden  swift artık Allahın izni ile :)

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
.....................
« Son Düzenleme: 27 Mart 2013, 22:33:53 Gönderen: Can »

Çevrimdışı msami

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bora-feat;426871

Yakından bakıldığında mükemel bir görüntü ve işçilik çıkarttık resimlerdekinden çok çok iyi oldu  iyi seyirler:)

Hocam aracı canlandırmışsın valla :ok:

Çevrimdışı umtdrn

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bora-feat;426877
yaşım 26  bu güne kadar şahsi olarak   kendime ait 30 un üstünde aracım oldu hepsi ile  oynamalar yaptım mekanik olsun kaporta olsun  elektronik olsun ama ilk defa bir aractan bu kadar zevk alıyorum   bide kafamda  suzuki swift var 1,2 motor 92 hp bundan sonrada allahın izni ile onu düşünüyorum  artık kaç ay sonra veya ve kaç sene sonra olur  oynamak amaçlı alıcı olarak oda kafamda yer etti   ama fabianın daha oynananack çok yeri var

Son günlerde coilover da kesmemeye başladı :D
havalı süspansiyon  AİR RİDE işlemi ve komple cam tavan  kafamda yer etti sanayide projeler ve  tasarımlar devam ediyor  bu fabiayı delirtip piyasaya sürücem peşinden  swift artık Allahın izni ile :)

Hımm 30'un üzerinde demek . Buradaki insanların hepsi otomobil tutkunu insanlar , onun için buradalar ama sizinki daha farklıymış. Nice 30 araçlara...

Çevrimdışı anamarina

• az kaldı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Çok güzel ve değişik olmuş begendim air ride uygulamasını bende düşünüyorumda coiloverdan daha kullanışlı fakat güvenliği nasıl birde muayinede problem yapıyormu hiçbir bilgim yok.
« Son Düzenleme: 27 Mart 2013, 14:08:45 Gönderen: anamarina »

Çevrimdışı bora-feat

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: anamarina;426883
Çok güzel ve değişik olmuş begendim air ride uygulamasını bende düşünüyorumda coiloverdan daha kullanışlı fakat güvenliği nasıl birde muayinede problem yapıyormu hiçbir bilgim yok.

Güvenlik konusunu bizde masaya yatırdık biraz körüklü bir arac ne kadar iyi yol tutar düşüncesinde  tabiki yay kadar tutmaz  bu bir gerçek bunun için extra güçlendirmeler yapılacak araca  ön kule gergisi arka kule gergisi erka viraj denge çubuğu tarzında çünki aşırı sert kulkanan bir insanım aracı yoldan koparmam çok basit :D

Çevrimdışı bora-feat

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: umtdrn;426882
Hımm 30'un üzerinde demek . Buradaki insanların hepsi otomobil tutkunu insanlar , onun için buradalar ama sizinki daha farklıymış. Nice 30 araçlara...

yeri geldi 1 ay kullandığım araclar oldu ama 1 ay aracla uğraştım içi dışı ile ama 47 ye aldığım 5008 i  60 bine satabildim :)  benim için dış görüntü çok önemli
« Son Düzenleme: 27 Mart 2013, 23:09:59 Gönderen: bora-feat »

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hoş olmuş ama keşke airbagi yapmasaydınız bence daha hoş olurdu.
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı bora-feat

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ugurcnplt;426954
Hoş olmuş ama keşke airbagi yapmasaydınız bence daha hoş olurdu.

Orası aırbag değilki  facebokta da harekez aırbag diyo  üst torpido orası  

görüntü açısından yakından bajınca çok hoş duruyo fotorafta açıkcası bende beğenmedim  ama yakından çok güzel durduğu için  ve işçilik özellikle orda uğraştık  yakından hoş  yani  ama zamanla ilk söküceğim yerde orası :D

Çevrimdışı Birkan

• German Engineering
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
emeğinize sağlık

torpidonun yerine kaplamayı havalandırma peteklerinin çevresindeki plastiklere yapsaydınız daha sade ve dikkat çekici olurdu bana gore.

güle güle kullanın

\'10 Skoda Fabia

1.2 HTP 70 Classic Plus Candy White

Çevrimdışı bora-feat

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
havaladırma peteklerinin etraflarına giricez müsait bi zamanda digital klima  dış plastiğinede giricez  zaman ovalıyoruz şimdilik  zaman yetmedi :D

Çevrimdışı dynia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
tabi yaptırdın bakımı keyfın gıcır :) yarın bırakıyoruz aracı servise :(

Çevrimdışı bora-feat

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dynia;426983
tabi yaptırdın bakımı keyfın gıcır :) yarın bırakıyoruz aracı servise :(

Hayırlısı kardeşim senin kadarda ben üzülüyorum ama o kansızdan da bi şekilde çıkar bu yaptığı