škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Rapid Soruları

msami · 112 · 33757

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı msami

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Kapıları açtığımızda arka tarafta aydınlatma açılmıyor. Arka koltuklar kapkaranlık oluyor. Düğmeye basmazsak ışıklar yanmıyor. Hiç o tarafa el atan oldu mu acaba? Yapabilir miyiz bir şeyler?

Çevrimdışı aranel

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: c@n77;446840
Ben sizin yerinizde olsam kabul etmezdim, en azindan birkac bakim hediye etmeleri lazimdi...

Plaka vs çıktığı için değiştirebileceklerini düşünmemiştim ama napalım artık sağlık olsun 3bin km oldu şuanda yakıtından vs memnunum araçtan da memnunum...

Çevrimdışı c@n77

• Mean vRS...
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: aranel;447012
Plaka vs çıktığı için değiştirebileceklerini düşünmemiştim ama napalım artık sağlık olsun 3bin km oldu şuanda yakıtından vs memnunum araçtan da memnunum...

Eğer memnunsanız o zaman sıkıntı yok... keyifle binin o zaman.. :)

Çevrimdışı emre0884

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İnsanlık şu an öyle bir hal aldı ki , 2 kuruş komisyon kazanacağım diye insanları binbir türlü cambazlıklarla kandırmaya çalışıyorlar :/

Çevrimdışı emre0884

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar bugün birşey farkeetim. Rapid i rampada stop ettikten sonra el frenini çekip  vitese taktıktan sonra el frenini indirince araç kaçıyor. Ankarada 2 servisede sordum kompressör kaldırmıyor dediler normaldir dediler, sizce böyle birşey amntıklı mı? Normalde baskı balata tutmaz mı aracı?

Çevrimdışı Emrah Ozan

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
:))) ilk defa duydum, acikcasi hic ihtimal vermiyorum boyle birseyin olabilecegine!!!

Çevrimdışı emre0884

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İlk gittiğim servise inanmadım gittim ötekine o da aynısını dedi.  Yalnız çok garip ya el frenini çekmediğinde sıfır araba rampa aşağı kayıyor :D :D

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yalnış hatırlamıyorsam, bizim külüstürdede aynıydı. Ama el freni çekik 10 saniye gittiğinde aralıksız ötüyor :)

Çevrimdışı Emrah Ozan

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı exclusivethr

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: msami;446986
Kapıları açtığımızda arka tarafta aydınlatma açılmıyor. Arka koltuklar kapkaranlık oluyor. Düğmeye basmazsak ışıklar yanmıyor. Hiç o tarafa el atan oldu mu acaba? Yapabilir miyiz bir şeyler?

çok gıcık bi durum ön aydınlatmadan oraya kablo çekilse ??

Çevrimdışı msami

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: exclusivethr;447402
çok gıcık bi durum ön aydınlatmadan oraya kablo çekilse ??

Aynen büyük eksiklik. Kesin vardır bir çaresi...

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: emre0884;447145
Arkadaşlar bugün birşey farkeetim. Rapid i rampada stop ettikten sonra el frenini çekip  vitese taktıktan sonra el frenini indirince araç kaçıyor. Ankarada 2 servisede sordum kompressör kaldırmıyor dediler normaldir dediler, sizce böyle birşey amntıklı mı? Normalde baskı balata tutmaz mı aracı?
Rampa aşağı park edip de 1. vitese taktıysanız ufak ufak kaçar. Rampa yukarı bırakıp geri vitese takmışsanız da kaçar ufak ufak. Bir kaç yeni model ve sıfır araçta ben de gördüm bu durumu.

Çevrimdışı emre0884

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bahsettiğiniz durumun zıttını yaptım ben rampa aşağı geri vites rampa yukarı 1. vistes ama yinede ufak ufak kaçıyor.

Çevrimdışı wimpir

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: emre0884;447478
Bahsettiğiniz durumun zıttını yaptım ben rampa aşağı geri vites rampa yukarı 1. vistes ama yinede ufak ufak kaçıyor.

El frenini çekeceksin hiçbir yere kaçmayacak. Bunu biliyorum zaten, diyorsan; arabayı denemenin mantığı yok. Yokuştaki her araç ileri veya geri kaçabilir el freni olmadan. Yoksa, adamlar el frenini boşuna mı koymuşlar arabaya?!

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
El freni bunun için var, gereksiz şanzımana yuklenmemek gerekir..