škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

usb çalar

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sahintan

• Fabia II Hastasıyız DeDe
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bahtsız fabia;428472
100 tl gibi bir maliyeti göze alan 20-30 daha koyar adaptör alır rahat eder derim.pil kablo ugraşmaz bir montajdan sonr.

abi yok ya 60 tl mp3 calar 5 tl de jarj aleti desen 65 tl ile bu iş biter. arabanın hiçbiryeriyle oynamıyacak.

Çevrimdışı B.fabia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
biter de verim konusunda en güzeli usb adaptör. adaptör hazı soketiyle geliyor. teybin arkasında cd changer çıkışına takılıyor. montaj çok kolay. delmeye de gerek yok.

Çevrimdışı antihacker

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Peki usb adaptörü mp3 değiştirme tuşu üzerindemi yoksa cd değiştirme teyp deki yuvarlak tuskarmi ? Eger teyp den değişiyorsa 200 tl eder hemen link verin alacam

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Tüm kontroller mevcut ses sistemi üzerinden ve varsa direksiyon kumandası üzerinden yapılıyor, full orijinal yani...sahibinden.com ve benzeri sitelerden bakabilirsiniz..
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı sahintan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
hocam bahsettiğiniz ürün adı filan verseniz ben bi araştırsam piyasayı ismi olmayınca ne diye arastırıcam bilmiyorum :D

araç jarj kitini buldum resmi eklim dedim 6,5tl fiyatı
sony mp3 caların da resmini eklim kampanyası bitti ama 60 tl idi

müziği değiştirmek istediğiniz de mp3 çalardan değiştirmeniz gerekiyor sadece tek sıkıntı bu başka bi sıkıntı yok.

Çevrimdışı B.fabia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: antihacker;428572
Peki usb adaptörü mp3 değiştirme tuşu üzerindemi yoksa cd değiştirme teyp deki yuvarlak tuskarmi ? Eger teyp den değişiyorsa 200 tl eder hemen link verin alacam
engin bey açıklamış. kontroller teyipten yapılır. varsa direksiyondan. usb adaptörü torpidoya koyar flashı da takarsın bir daha şarkı yükleyene kadar görmezsin bile.

hızlıca aradım buldum. benzeri adaptörler var. arama yapablirsiniz. swing e uyumlu olanlara bakarsınız. daha ucuzu da olabilir. araştırırn. 12 pin ve swing uyumlu olcak
 http://www.ebay.com/itm/XCARLINK-Car-USB-SD-Adaptor-For-Skoda-Fabia-Octavia-Superb-Roomster-SKU1085-/270920815608?pt=UK_In_Car_Technology&hash=item3f142393f8
« Son Düzenleme: 09 Nisan 2013, 15:46:11 Gönderen: B.fabia »

Çevrimdışı antihacker

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar tr satan linki gönderirseniz

Çevrimdışı B.fabia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
türkiyede sahibinden de bulunablir ama kimisi 100 euro bile istiyo. ebaydan alırsanız beklersiniz ama fiyatı oldukça uyguna gelir. ebayda araştırın derim biraz. yatour, xcarlink vs markalarda var. biraz araştırın derim. kendiniz de tatmin olucaksınızdır.

Çevrimdışı B.fabia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
saticjyla uyumluluk konusunda mutlaka gorusun.

Çevrimdışı antihacker

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar fm transfer alirsam kulaklık Çıkışı aux takarsam işimi görürmu? irfan baba

Çevrimdışı sahintan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
fm tranmitteri taktın diyelim aracın kendi sarkı değiştirme tuşu calısıcakmı :D ?? bana göre çalışamaması lazım aslında bizim showtv de ki xalit abi baksa bizdeki usb adaptrlerini ayarlayamazmı ??

Çevrimdışı B.fabia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
fm transmitter direksiyondan ve teyipten kontrol edilemez. kendi kumandası vardır.

Çevrimdışı vedat

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Fm transmitterde sarkiyi ancak kendi ustunden yada kendi kumandasindan degisir. Daha once birkac tane farkli cihazi denemistim pratik bir cozum olmasına ragmen hic birisinin ses kalitesi tatmin etmedi beni. Tercih meselesidir ama alip kullanmaya degecek bir cihaz degil sahsi fikrim