škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

usb çalar

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı hunter

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
aux çıkışına takılam, fm transmitter, mp3 player vs sesi normalden çok az çıkıyor. ve harici takılan aygıttan kontrolü sağlanıyor.

Çevrimdışı B.fabia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
takılacaksa kesinlikle usb adaptör derim. ses kalitesi cd kalitesinde.

Çevrimdışı sahintan

• Fabia II Hastasıyız DeDe
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
dediğiniz cihazı buldum 130 TL den satıyorlar alibaba da daha ucuz ama kargo meselesi cıkıyor :(( burdan almak daha iyi alibaba da 66 Dolar + kargo hesap edin.

Çevrimdışı vedat

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Daha uygun fiyata denk gelir mi acaba? Amerikaya arkadasin anne babasi tatile gitti.  Onlarin oradaki adresine yonlendirme yaparak gumruktu kargoydu ugrasmada olmaz.

Çevrimdışı sahintan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: vedat;428927
Daha uygun fiyata denk gelir mi acaba? Amerikaya arkadasin anne babasi tatile gitti.  Onlarin oradaki adresine yonlendirme yaparak gumruktu kargoydu ugrasmada olmaz.

hacı ucuza getirebiliyorsa bi 20 tane getirsin bizde ucretini verelim ? banada lazım  mersinde 3 kişi garanti alacak benle beraber ?

Çevrimdışı B.fabia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
satıcıyla baglantıya geçilip kargo ortak getirilirse belki ucuzlar kiş başaı. bakmak lazım.

Çevrimdışı ekol25

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: sahintan;428930
hacı ucuza getirebiliyorsa bi 20 tane getirsin bizde ucretini verelim ? banada lazım  mersinde 3 kişi garanti alacak benle beraber ?

bendede 2011 ibiza var uyarsa bende alacağım mersinde teşşekürler

Çevrimdışı vedat

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Torunları var o yuzden hemen gelmezler :) sabrederim derseniz bir organizasyon yapmaya calisiriz elbet.  Gerci bunlar pimpirikli insanlar 20 adet dersem korkabilirler :)) once ebayda bizim araclarimiza uygun ve fiyat olarakta memnun edecek cihaz bulmaliyiz

Çevrimdışı sahintan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: vedat;429051
Torunları var o yuzden hemen gelmezler :) sabrederim derseniz bir organizasyon yapmaya calisiriz elbet.  Gerci bunlar pimpirikli insanlar 20 adet dersem korkabilirler :)) once ebayda bizim araclarimiza uygun ve fiyat olarakta memnun edecek cihaz bulmaliyiz

evet aynen tr de satan var bunu 130 tlden siteyi unuttum isteyen varsa siteyi bulup link atarım.

Çevrimdışı ahmet1221

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar bende bir mp3 çaları ara kablo ile aux a bağladım ses geliyor ama kaliteli değil çok boğuk ve bazende cızırtılı. yapacak birşey var mı neden böyle oluyor?

Çevrimiçi lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Cızırtı hiç yapmaması lazım, başka bir mp3 playerla dene

Çevrimdışı ahmet1221

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
peki sesdeki boğukluk normal mi irfan bey yani cd deki kadar kaliteli olmaz mı hiçbir zaman ses

Çevrimiçi lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: ahmet1221;429174
peki sesdeki boğukluk normal mi irfan bey yani cd deki kadar kaliteli olmaz mı hiçbir zaman ses

CDdeki kadar net değil ama kötü de değil, başka bir mp3 çalar ya da telefonla dene, bakalım aynı kalitede mi?

Çevrimdışı sahintan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ahmet1221;429150
arkadaşlar bende bir mp3 çaları ara kablo ile aux a bağladım ses geliyor ama kaliteli değil çok boğuk ve bazende cızırtılı. yapacak birşey var mı neden böyle oluyor?

sanırsam kullandıgın mp3 calar kalitesiz philips veya sony mp3 calar dene iyi ses alıcaksın özellikle sony dene suan fiyatı 90 tl oldu :( sony nwz b172 veya

philips raga al derim oda iyidir.

Çevrimdışı B.fabia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
cızırtı muhtemelen kablodan kaynaklıdır. beimki gibi iki tarafı 3.5 mm adaptor uclardan alın ses kalitesi düzelir.

mesela bunu elektroworldden aldım zamanında. adaptör takımı 12 tl. idi. bu uç için takımını almak zorunda kaldım.
« Son Düzenleme: 15 Nisan 2013, 10:07:32 Gönderen: B.fabia »