škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Arkadaşlar ilandaki araç için acil yorum ve önerilerinize ihtiyacım var

Ziyaretçi · 24 · 6461

0 Üye ve 8 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: schumici;427522
Abi 2 yıla yakın Easytronic kullandım hiç bu dediğin başıma gelmedi. A konumunda gaza yumuşak basarsan erken vites atıyor, diplersen redline'a kadar devir yükseliyor. Senin dediğin belki eski nesil Easytronic'te oluyor olabilir ama son nesilde böyle bi sıkıntı yok
Bilmiyorum benm kullandığım böyleydi. 2009 veya 2010 model olması lazımdı. Belki de gaz pedalını sonuna kadar basmamışımdır net hatırlamıyorum o kadarını.

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;427535
Bilmiyorum benim kullandığım böyleydi. 2009 veya 2010 model olması lazımdı. Belki de gaz pedalını sonuna kadar basmamışımdır net hatırlamıyorum o kadarını.
Ekonomi modunda aynen dediğin gibi...babamın 2012 puntosu var ondan biliyorum, ben kullandığımda ekonomi modunu iptal ediyorum...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: blackswords;427536
Citroen dusunurmusunuz bilmiyorum ama yakitta sorun olmazsa tam bir ögrenci arabasi.
Alıntı yapılan: fabialife;427509
...sıfır 1.2 corsa aesytronic beyaz jant kapaklı aracın pazarlığını bitirip sözleşmesini imzaladık...
Araç alınmış zaten.:wnk:

Çevrimdışı blackswords

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Evet mesajlari attiktan sonra fark ettim :kiki:
Hayirli olsun kazasiz belasiz insallah.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Alıntı yapılan: fabialife;427509

İlker, akşam oğlanla senin yorumu okuyunca ben güldüm, oğlan; helal olsun vallahi baba forum arkadaşların da aynı senin gibi.
hepiniz de hafiye gibisiniz, arabanın vidasına kadar incelemiş dedi.:kiki:

Hehe :rm: hastayız biz...

Corsa aldığınız iyi olmuş, güle güle binin,

bu hzvenk kasko firmaları 38'den kasko yapınca, arabaya bise olunca 38'i ödüyolar mıymış peki?

fabialife

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: turker;427546
Hehe :rm: hastayız biz...

Corsa aldığınız iyi olmuş, güle güle binin,

bu hzvenk kasko firmaları 38'den kasko yapınca, arabaya bise olunca 38'i ödüyolar mıymış peki?

bir yıl içerisinde araç perte çıkarsa aynı aracın sıfır parası neyse onu veriyorlarmış, daha sonra da piyasa fiyatını veriyorlardı.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Alıntı yapılan: fabialife;427554
bir yıl içerisinde araç perte çıkarsa aynı aracın sıfır parası neyse onu veriyorlarmış, daha sonra da piyasa fiyatını veriyorlardı.

Allah kaza bela vermesin...