škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

HP Ipaq 316 Travel Companion Gps/Bluetooth Navigasyon

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı emrtkn

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.etaelektromarket.com.tr
Double Din almaya karar verdim :)
Onun için sadece 2 ayda bir uzun yolda kullandığım bu cihazı satılığa çıkardım,gerek kalmadığı için.
Cihaz 5-6 ay önce alındı,en fazla 5-6 kere kullanılmıştır.
Hatasız kazasız çiziksiz sorunsuz cihaz ...
Kabloları Cd Kutu bütün aparatları mevcuttur.
İşyerinde olduğum için kendi resimlerini akşam ekleyeceğim ..
Piyasada fiyatı 670 TL ben 5-6 kere kullanım karşılığı 470 TL fiyat diyorum.
Pazarlığa açıktır ;)
Not : Faturası yoktur

Özet bilgiler
Yüklü işletim sistemi Outlook® Mobile özellikli Microsoft® Windows® CE 5.0, HP özel kullanıcı arabirimi ile
İşlemci türü SiRF Titan ARM11 Çift Çekirdekli İşlemci
İşlemci hızı 600 MHz
Ekran türü TFT
Ekran boyutu 4.3"
Görüntü çözünürlüklerinin açıklaması 800 x 480, 65K renk, 16 bit
Standart bellek Uygulamaları çalıştırmak için 128 MB SDRAM ana bellek, 2 GB ROM, kullanıcıya açık bellek yüklü haritalara göre değişir
Kablosuz teknolojileri Entegre GPS alıcısı, Bluetooth® 2.0 ve EDR
GPS alıcısı InstantFix™ ilk konum sabitleme süresi (TTTF) hızlandırma özelliği ile gelişmiş SiRF katıştırılmış GPS alıcı
Ürünle gelen yazılım Metin seslendirme (TTS) ve web tabanlı seyahat planlama özelliği ile HP gezinme yazılımı, dijital video yürütücü, dijital müzik çalar, resim görüntüleyici, oyunlar, Bluetooth eller serbest, dünya saati, Outlook sync. ile kişiler.
Taşınabilirlik
Ekran türü TFT
Ekran boyutu 4.3"
Görüntü çözünürlüklerinin açıklaması 800 x 480, 65K renk, 16 bit
Ağırlık 187 g
Boyutlar (G x D x Y) 11,02 x 1,82 x 8,68 cm
Performans
İşlemci türü SiRF Titan ARM11 Çift Çekirdekli İşlemci
İşlemci hızı 600 MHz
Standart bellek Uygulamaları çalıştırmak için 128 MB SDRAM ana bellek, 2 GB ROM, kullanıcıya açık bellek yüklü haritalara göre değişir
İşaret aygıtı Dokunmatik Ekran ve Stylus
Güç özellikleri Pil: çıkarılabilir/yeniden şarj edilebilir 1700 mAh Lityum İyon (kullanıcı tarafından değiştirilebilir)
Bağlanabililik / GPS
Kablosuz teknolojileri Entegre GPS alıcısı, Bluetooth® 2.0 ve EDR
GPS alıcısı InstantFix™ ilk konum sabitleme süresi (TTTF) hızlandırma özelliği ile gelişmiş SiRF katıştırılmış GPS alıcı
GPS yazılımları ve haritalar HP Navigasyon altyapısı, Metinden Konuşmaya, Haritalar, RDS/TMC trafik bilgi desteği (bazı ülkelerde)
Senkronizasyon araçları Mini USB masaüstü senkronizasyon kablosu
Genişletilebilirlik
Genişletme yuvaları SD yüksek kapasiteli kart yuvası
Harici G/Ç bağlantı noktaları Senkronizasyon ve şarj için 1 adet mini USB konektörü
Bellek yuvaları Yüksek kapasiteli SD, SDHC sınıf 2, sınıf 4 ve sınıf 6 bellek kartlarını destekler
Yazılım
Ürünle gelen yazılım Metin seslendirme (TTS) ve web tabanlı seyahat planlama özelliği ile HP gezinme yazılımı, dijital video yürütücü, dijital müzik çalar, resim görüntüleyici, oyunlar, Bluetooth eller serbest, dünya saati, Outlook sync. ile kişiler.
Çoklu ortam
Ses Yankı gidermeli entegre mikrofon, navigasyon ses seviyesi için 1 büyük hoparlör ve bir 3,5 mm 3 uçlu stereo kulaklık jakı
Çoklu ortam Dijital müzik çalar (Windows Media DRM ile), dijital video oynatıcı, foto. görüntüleyici, oyunlar
Sistem özellikleri
Güç gereksinimleri AC Gücü - AC Girişi: 90~264 Vac, 50/60 Hz, AC Giriş akımı: 0,15 Aac maks (115V), 0,08 Aac maks (230V), Çıkış Voltajı: 5 Vdc (tipik), Çıkış akımı: 1 A (tipik)
Ergonomik özellikler 1 güç düğmesi, 1 sıfırlama düğmesi, tekerlek
Standart garanti bildirimi 2 yıllık onarım ve iade hizmeti, yazılımlar için 90 günlük teknik destek
Çalıştırma nem aralığı %85 göreli nem (RH)
Kutu içeriği Çıkarılabilir/şarj edilebilir Lityum-İyon 1700 mAh pil, araç camına montaj tertibatı, ön panele montaj diski, araç şarj cihazı, AC şarj cihazı, mini USB kablosuz, çanta, HP iPAQ Companion CD'si, belgeler
Çalışma ısısı aralığı 0 - 40° C

Ürün Teknik Özellikleri:

Yüklü işletim sistemi:Microsoft® Windows® CE 5.0, HP özel kullanıcı arabirimi ile

İşlemci Türü:SiRF Titan ARM11 Çift Çekirdekli İşlemci

İşlemci hızı:600 MHz

Ekran türü:TFT

Ekran boyutu:4.3"

Görüntü çözünürlüklerinin açıklaması:800 x 480, 65K renk, 16 bit

Klavye:Klavye yok (Navigasyon Ekranında Sanal kalavye var)

Standart bellek:Uygulamaları çalıştırmak için 128 MB SDRAM ana bellek, 2 GB ROM, kullanıcıya açık bellek yüklü haritalara göre değişir

Kablosuz teknolojileri:Entegre GPS alıcısı, Bluetooth® 2.0 ve EDR

GPS alıcısı:InstantFix™ ilk konum sabitleme süresi (TTTF) hızlandırma özelliği ile gelişmiş SiRF katıştırılmış GPS alıcı

Ürünle gelen yazılım:Metin seslendirme (TTS) ve web tabanlı seyahat planlama özelliği ile HP gezinme yazılımı, dijital video yürütücü, dijital müzik çalar, resim görüntüleyici, oyunlar, Bluetooth eller serbest, dünya saati, Outlook sync. ile kişiler.

Ekran türü:TFT

Ekran boyutu:4.3"

Görüntü çözünürlüklerinin açıklaması:800 x 480, 65K renk, 16 bit

Ağırlık:187 g

Boyutlar (G x D x Y):11,02 x 1,82 x 8,68 cm

İşlemci türü:SiRF Titan ARM11 Çift Çekirdekli İşlemci

İşlemci hızı:600 MHz

Standart bellek:Uygulamaları çalıştırmak için 128 MB SDRAM ana bellek, 2 GB ROM, kullanıcıya açık bellek yüklü haritalara göre değişir

İşaret aygıtı:Dokunmatik Ekran ve Stylus

Güç özellikleri Pil:çıkarılabilir/yeniden şarj edilebilir 1700 mAh Lityum İyon (kullanıcı tarafından değiştirilebilir)

GPS alıcısı:InstantFix™ ilk konum sabitleme süresi (TTTF) hızlandırma özelliği ile gelişmiş SiRF katıştırılmış GPS alıcı

GPS yazılımları ve haritalar:İgo 2008 arayüz, Başarsoft data

Genişletme yuvaları:SD yüksek kapasiteli kart yuvası

Harici G/Ç bağlantı noktaları:Senkronizasyon ve şarj için 1 adet mini USB konektörü

Bellek yuvaları:Yüksek kapasiteli SD, SDHC sınıf 2, sınıf 4 ve sınıf 6 bellek kartlarını destekler

Ürünle gelen yazılım:Metin seslendirme (TTS) ve web tabanlı seyahat planlama özelliği ile HP gezinme yazılımı, dijital video yürütücü, dijital müzik çalar, resim görüntüleyici, oyunlar, Bluetooth eller serbest, dünya saati, Outlook sync. ile kişiler.

Güvenlik yönetimi:Güvenlik yönetimi içermez

Ses:Yankı gidermeli entegre mikrofon, navigasyon ses seviyesi için 1 büyük hoparlör ve bir 3,5 mm 3 uçlu stereo kulaklık jakı

Çoklu ortam:Dijital müzik çalar (Windows Media DRM ile), dijital video oynatıcı, foto. görüntüleyici, oyunlar

Güç gereksinimleri:AC Gücü - AC Girişi: 90~264 Vac, 50/60 Hz, AC Giriş akımı: 0,15 Aac maks (115V), 0,08 Aac maks (230V), Çıkış Voltajı: 5 Vdc (tipik), Çıkış akımı: 1 A (tipik)

Ergonomik özellikler:1 güç düğmesi, 1 sıfırlama düğmesi, tekerlek

Standart garanti bildirimi:1 yıllık onarım ve iade hizmeti, yazılımlar için 90 günlük teknik destek

Çalıştırma nem aralığı:%85 göreli nem (RH)

Kutu içeriği:Çıkarılabilir/şarj edilebilir Lityum-İyon 1700 mAh pil, araç camına montaj tertibatı, ön panele montaj diski, araç şarj cihazı, AC şarj cihazı, mini USB kablosuz, çanta, HP iPAQ Companion CD'si, belgeler

Çalışma ısısı aralığı:0 - 40° C

Hp bu ürünü ile klasik PDA cihazlarının içinde navigasyonu çalıştırma prensibinden vazgeçip, başlı başına bir navigasyon cihazı olan Hp ipaq 316'yı piyasaya sürdü. Ürün fiziksel olarak diğer Hp el cihazlarının aksine çok ergonomik bir yapıda tasarlanmış. Öncelikle cihazın üzerindeki tuşları, girişleri tanıyıp işlevlerini öğrenelim.

Ön Yüz:

1 NUMARA:Hp 316'yı Aç/Kapa özelliğinin yanında renkleri itibariylede; sürekli Kehribar renkte pil doluyor anlamında, sürekli yeşilde pil tam dolu ve cihaz açık anlamında.

2 NUMARA:Bluetooth ışığı. Mavi renkte Bluetooth sürekli açık anlamında.

3 NUMARA:Mikrofon. Bluetooth ile telefonunuzu senkronize ettiğinizde telefonla konuşmalarınızda sesinizin karşı tarafa iletilmesi için.

Arka Yüz:

1 NUMARA:Kalem. Dokunmatik ekranı ellekullanmak istemeyen kullanıcılar için.

2 NUMARA:Arka Hoparlör.

3 NUMARA:Arka kapak. Kapağın altında cihazın pili bulunmaktadır.

Üst Taraf:

1 NUMARA:Mikrofon.

Yan Taraf:

1 NUMARA:Çok işlevli tekerlek. Kısayollar menüsünü açmak için basılı tutulur, menüde gezmek için çevirilir.

2 NUMARA:3.5 mm'lik kulaklık girişi.

3 NUMARA:Şarj ve bilgisayar bağlantı noktası.

4 NUMARA:Reset tuşu.

5 NUMARA:Sd kart yuvası
« Son Düzenleme: 17 Eylül 2009, 10:47:50 Gönderen: emrtkn »
[SIGPIC][/SIGPIC]

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı satışlar..

Gösterme bana böyle böyle ürünleri dayanamıyorum :kiki:
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı emrtkn

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;35521
Hayırlı satışlar..

Gösterme bana böyle böyle ürünleri dayanamıyorum :kiki:

Teşekkür ederim abi ;)
[SIGPIC][/SIGPIC]

Çevrimdışı Antalyalogy

• Antalya Aşığı
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.citliyo.com

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hayırlı satışlar...
" ALLAHIM GÖNLÜMDE OLANI HAKKIMDA HAYIRLI EYLE, HAKKIMDA HAYIRLI OLANA GÖNLÜMÜ RAZI EYLE..."[SIGPIC][SIGPIC]

Çevrimdışı emrtkn

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Antalyalogy;36303
Hayırlı satışlar..Buna xp ya da linux kurulabiliyormu?

Kendi işletim sistemi var ama,bilmiyorum hiç denemedim.
[SIGPIC][/SIGPIC]

Çevrimdışı Mesdi

• ST Aile Ferdi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.seatclubturkey.com/plaka/plaka_olustur.php?text=34+UDD+63
hayırlı satışlar.keşke benimde param olsada double dın alabilsem
2006 GOLF PLUS

www.hobi.forummum.com

Çevrimdışı selchuk

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle