škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Araç Tavsiye ve Yardım :)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı memory42

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Merhabalar öncelikle aranıza yeni katıldım...
Sizden karar vermemize yardımcı olmanızı istiyorum Ben Superb 2013 1.6 dizel (105) elagance prestij düşünmekteyim abim ise Nissan qashqai 2013 1.5 dizel platinium paket düşünüyor sizce hangisi tercih edilmeli yada sizin baska önerileriniz var mı biz ÖTV den muaf bir şekilde alacagimiz için en az 5yıl bu arabaya bineceğiz o yüzden kusursuz bir araç düşünüyoruz.yukarıda verdigim karşılaştirmada nissan minimum 3-4 bin daha pahalı buna göre sizin Tvsiyelerinize bırakıyorum gerisini.Birde acaba 2013 octavia beklenmeli mi?

Şimdiden Teşekkür Ederim.. (Satmadan önce octavia 2001 elegance binmekteydik)

Çevrimdışı dynia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Süperb herşeyi ile bir araba. Lakin kullanım şartlarınız ve tercıhlerınız de önemli.

Çevrimdışı MuhammedSaid

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Tabiki süperb. Nissan eskiden daha iyiydi son zamanlarda çok iyi değil. Japon düşünüyosanız CRV alın.

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.schumici.simplesite.com
Superb derim kesinlikle. Bunu Nissan Qashqai'yide araştırmış biri olarak söylüyorum

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: memory42;427872
Merhabalar öncelikle aranıza yeni katıldım...
Sizden karar vermemize yardımcı olmanızı istiyorum Ben Superb 2013 1.6 dizel (105) elagance prestij düşünmekteyim abim ise Nissan qashqai 2013 1.5 dizel platinium paket düşünüyor sizce hangisi tercih edilmeli yada sizin baska önerileriniz var mı biz ÖTV den muaf bir şekilde alacagimiz için en az 5yıl bu arabaya bineceğiz o yüzden kusursuz bir araç düşünüyoruz.yukarıda verdigim karşılaştirmada nissan minimum 3-4 bin daha pahalı buna göre sizin Tvsiyelerinize bırakıyorum gerisini.Birde acaba 2013 octavia beklenmeli mi?

Şimdiden Teşekkür Ederim.. (Satmadan önce octavia 2001 elegance binmekteydik)

Kesinlikle 10-15 gün daha bekleyin. Yeni dingil ve aks mesafesiyle Octavia yı görmeden karar vermeyin..
Arabalar gemide, geldi gelecek..
Hele ki muafiyet var, dizel-elegance tadından yenmez:)

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Akif abinin dediği gibi yeni octavia derim. quasqai yi arabadan saymıyorum yanında. Superb ideal boyutların dışına kaçıyor,gemi gibi araba :)
-------------------------------------------------

Çevrimdışı dynia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gokcen59;427893
Akif abinin dediği gibi yeni octavia derim. quasqai yi arabadan saymıyorum yanında. Superb ideal boyutların dışına kaçıyor,gemi gibi araba :)

gibisi fazla sanki :)

Çevrimdışı MuhammedSaid

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Octavianın yenisini beklemeyin bence eskisi de olsa superb.İlla bekleyecekseniz süperbin yenisini bekleyin.

Çevrimdışı memory42

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dynia;427874
Süperb herşeyi ile bir araba. Lakin kullanım şartlarınız ve tercıhlerınız de önemli.

Sadece yüksek olmasında dolayı abim düşünüyor şahsen :)

Çevrimdışı memory42

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Akif Hoca;427880
Kesinlikle 10-15 gün daha bekleyin. Yeni dingil ve aks mesafesiyle Octavia yı görmeden karar vermeyin..
Arabalar gemide, geldi gelecek..
Hele ki muafiyet var, dizel-elegance tadından yenmez:)

Aynen çok heyecanlıyım kac gündür rüyamda araba görüyorum kafayı yiyeceğim gelmedi gitti onlarda ne gelişmiş yaa valla :-) fakat superb in ayrı bi ağırlığı var şahsen bindikten sonra başka arabaya bakmaz oldum :-)

Çevrimdışı memory42

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: MuhammedSaid;427908
Octavianın yenisini beklemeyin bence eskisi de olsa superb.İlla bekleyecekseniz süperbin yenisini bekleyin.

Bekleyelim de yeni kaşasi minimum 2014 diyorlar uzun değil mi?

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: memory42;427912
Aynen çok heyecanlıyım kac gündür rüyamda araba görüyorum kafayı yiyeceğim gelmedi gitti onlarda ne gelişmiş yaa valla :-) fakat superb in ayrı bi ağırlığı var şahsen bindikten sonra başka arabaya bakmaz oldum :-)

ikisini de şehiriçi ve şehirdışı kullanmış biri olarak sürekli uzun yolda binilecekse superb derim, şehiriçi yoğun, şehirdışı az ise kesinlikle octavia dan daha çok memnun kalırsınız.. üstelik yeni octavia mevcut octavia ya göre daha uzun daha geniş..

Çevrimdışı memory42

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Akif Hoca;427914
ikisini de şehiriçi ve şehirdışı kullanmış biri olarak sürekli uzun yolda binilecekse superb derim, şehiriçi yoğun, şehirdışı az ise kesinlikle octavia dan daha çok memnun kalırsınız.. üstelik yeni octavia mevcut octavia ya göre daha uzun daha geniş..

Sehir ici binilecek arada bir sehir disina cikariz...Eskiside genislik anlaminda gayet iyidi dediginiz gibi hic suphem yok octavia dusunuyorduk fakat gec gelmesi ve superbe fiyat olarak yakin gelmesi bizim acimizdan kaymamiza sebep oldu :)

Çevrimdışı skoda2

• Skoda Pilotu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.otomobilucargider.com/
Superb ile çok konforlu sürüşler yapabilirsiniz ben sizin yerinizde olsam madem bukadar para veriyorum hiç düşünmez Superb derdim

Çevrimdışı fmaka

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
önce zevk sonra para konuşur.ihtiyacınızı ve konya trafiğini düşünerek karar verin.
ben şahsen yeni octiye bakmadan karar vermezdim konya trafiğini düşünerek.ama superb ayrı bi havalı.oda makyajlanacak yakında haberiniz olsun