škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Araç Tavsiye ve Yardım :)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı dynia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: memory42;427911
Sadece yüksek olmasında dolayı abim düşünüyor şahsen :)

yüksek olacak o para olacaksa Transporter Carevelle öneririm :) çok baba araçtır :)

Çevrimdışı MuhammedSaid

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: memory42;427913
Bekleyelim de yeni kaşasi minimum 2014 diyorlar uzun değil mi?
O zaman mevcut süperb alın.Yüksek istiyosanız CRV düşünün.

Çevrimdışı memory42

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dynia;427934
yüksek olacak o para olacaksa Transporter Carevelle öneririm :) çok baba araçtır :)

Degil mi;)

Çevrimdışı memory42

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Vallaaa ben superb de takildim yaptiginiz yorumlari onunla paylasacagim ve buyuk etkisi olacaktir keskee simdi makyajlasalardi  cok guzel olurdu :) birde sehir ici octavia ve superb farkeder mi dusunecek kadar ?

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: memory42;427962
Vallaaa ben superb de takildim yaptiginiz yorumlari onunla paylasacagim ve buyuk etkisi olacaktir keskee simdi makyajlasalardi  cok guzel olurdu :) birde sehir ici octavia ve superb farkeder mi dusunecek kadar ?

Farkeder sürekli şehiriçi kullanım için park etme, uygun yer bulma, manevra kabiliyeti, pratiklik, koca arabayı kaldırıp durdurma kolay olmaz..
Yani octavia kesinlikle bakın.. Fiyatı Superb e yakın olsada, ebatlarının büyümüş olması, muhtemelen daha fazla donanıma sahip olacak olması, güncel kasası avantaj olacaktır. Araca en az 5 sene bineceğinize göre 3 Ay sonra Superb makyajlanıp 2 sene sonra kasa değiştirince keşke diyebilirsiniz..

Çevrimdışı MuhammedSaid

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Büyük araba daha iyi manevra yapar.Her türlü süperb şehiriçi dahil:)

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Tercih meselesi, yorum yapabilmek için direksiyonuna geçmek gerekir..

Çevrimdışı memory42

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Akif Hoca;427964
Farkeder sürekli şehiriçi kullanım için park etme, uygun yer bulma, manevra kabiliyeti, pratiklik, koca arabayı kaldırıp durdurma kolay olmaz..
Yani octavia kesinlikle bakın.. Fiyatı Superb e yakın olsada, ebatlarının büyümüş olması, muhtemelen daha fazla donanıma sahip olacak olması, güncel kasası avantaj olacaktır. Araca en az 5 sene bineceğinize göre 3 Ay sonra Superb makyajlanıp 2 sene sonra kasa değiştirince keşke diyebilirsiniz..

Yeni kasanın dediğiniz gibi bariz aavantajı oolacaktır kesinlikle  ama octavia resimlerde ki gibi vahşi durmadı gibi haksızlığın ? Birde bu superb ne zaman makyajlancak belli mi kesinnn..

Çevrimdışı memory42

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Akif Hoca;427967
Tercih meselesi, yorum yapabilmek için direksiyonuna geçmek gerekir..

Valla kısa sürede olsa geçtim çok hoşuma gitti gerçekten :-)

Çevrimdışı umtdrn

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Suberb nin kalitesi ve konforu tartışılmaz , lakin büyük araba. Büyük olmasının kanımca park sıkıntısı dışında hiç ama hiçbir eksisi yok , hatta artısı çok.

Nissan Qashqai , Renault'un cimri ve sağlam 1.5 dcı motoru ile Türkiye şartlarında tercih edilebilecek bir otomobil. Zaten son yıllarda çok tercih edilen otomobillerden biri oldu.

Bu iki araba arasındaki tercih tamamen kişisel beğeni veya beklentilerle alakalı olur. Çünkü Qashqai hiç bir zaman Suberb ye alternatif bir araba olamaz, farklı sınıflarda iki araç .

Çevrimdışı memory42

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: umtdrn;428280
Suberb nin kalitesi ve konforu tartışılmaz , lakin büyük araba. Büyük olmasının kanımca park sıkıntısı dışında hiç ama hiçbir eksisi yok , hatta artısı çok.

Nissan Qashqai , Renault'un cimri ve sağlam 1.5 dcı motoru ile Türkiye şartlarında tercih edilebilecek bir otomobil. Zaten son yıllarda çok tercih edilen otomobillerden biri oldu.

Bu iki araba arasındaki tercih tamamen kişisel beğeni veya beklentilerle alakalı olur. Çünkü Qashqai hiç bir zaman Suberb ye alternatif bir araba olamaz, farklı sınıflarda iki araç .

Kesinlikle katılıyorum aynı sınıf arac değil kesinlikle fakat konforda superb görselde süperb bana göre digerinin tek artısı yüksek bir arac motora gelince superbin motoruda bence cimri o kasaya göre ve 400binde bile sıkıntısız devam ettigini duymustum...

Çevrimdışı ZaHiR

• No! Gıybet
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • @pump_upp - best crypto pumps on telegram !
Hemşerim, bence iki araçın da test sürüşünü yapmadan karar vermeyin. Bir de yeni octavia'ya sanırım bayiilere gelmek üzere onuda bekleyin derim. Bir diğer husus Konmar tok satıcıdır diğer bayilereden teklif mutlaka alın. Ben araçı almadan önce tüm bayileri aramıştım.

Çevrimdışı memory42

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ZaHiR;428324
Hemşerim, bence iki araçın da test sürüşünü yapmadan karar vermeyin. Bir de yeni octavia'ya sanırım bayiilere gelmek üzere onuda bekleyin derim. Bir diğer husus Konmar tok satıcıdır diğer bayilereden teklif mutlaka alın. Ben araçı almadan önce tüm bayileri aramıştım.

Kesinlikle tok satici cunku arada 4 bin lira oynadi yazik valla okadar farki duyunca dudagim ucukladi gercekten....

Çevrimdışı ZaHiR

• No! Gıybet
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • @pump_upp - best crypto pumps on telegram !
Alıntı yapılan: memory42;429101
Kesinlikle tok satici cunku arada 4 bin lira oynadi yazik valla okadar farki duyunca dudagim ucukladi gercekten....

Konmar böyle... Adamlar 2012 yıl sonu Yüce Oto indirim yapmıştı. İnanın telefonla aradım; merkezleri indirim yapmasına rağmen indirimsiz fiyattan aşağı olmaz dediler. Bir de telefonda öyle bir konuşma oldu ki sanki Yüce Oto'nun indirim yapmasına üzülmüşler gibi tavır yaptılar!!!

Skoda'ya karar verirseniz ve vaktiniz varsa yıl sonunu beklemenizi  tavsiye ederim. Benim tahminim kotaları tutturamazlarsa 4, 5 binlira  düşebilirler.

Geçen yıl şu an 1.2 optimal liste fiyatı 33.716  lira olan fabia'yı 28.800 kadar sattıklarını bizzat bir bayideki satış  temsilcisi söylemişti. Yani işin rengi yıl sonu satış rakamlarını  tutturmalarına bağlı...

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
nissan qashqai kuzenimde var nissan mal olarak kaliteli yolda yüksekten bakıyorsun. ama işe dokunur bir özelliği yok ve odun gibi bir araba radyosu orjinal cd harici başka cd çalmaz. süspansiyon sert, koltuk sert. içi dar bagaj dar. tarlaya sürmezsen zevk alınacak tarafı yok. diğer yandan onda olmayan her konfor ve kullanışlılık superbde var. uzun olması sebebiyle park konusunda sıkıntılı. ama superbe niyetlenirsen yeni modeli bekle derim. öte yandan nissanda yeni model 1.6 motor ve otomatik vitesti diye hatırlıyorum.