škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

fabia deri direksiyon kaplama

hunter · 33 · 19325

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı KRKMZ

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;428286
İstanbulda Art Car firması yapıyor.Tek yapmanız gereken direksiyonu onlara kargolamanız :)

Yollamada sorun olmaz ama sıkıntı şurada, direksiyonu arabanın olduğu yerde nasıl sökeceğim ve geri geldi diyelim nasıl geri takacağım :D Yoksa o seçeneği düşünmedim değil ama elimde ne gerekli alet edevat var, ne de daha önce direksiyon söküp takmışlığım var? :D :vay:

Çevrimdışı Shaft

• nightdriver
  • Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: KRKMZ;428335
Yollamada sorun olmaz ama sıkıntı şurada, direksiyonu arabanın olduğu yerde nasıl sökeceğim ve geri geldi diyelim nasıl geri takacağım :D Yoksa o seçeneği düşünmedim değil ama elimde ne gerekli alet edevat var, ne de daha önce direksiyon söküp takmışlığım var? :D :vay:

hocam sokup takma riskini ben olsam almam. yolun duserse istanbula 5 saat kadar suruyor islem. farkli farkli deriler var. hem deri tonunu secersin, delikli deliksiz detayini ve duz deri delikli deri kullanilacak yerleri secersin, dikis rengini vs. secersin. arabayi teslim alirken de bir guzel kontrol edersin. pazarligini da is bittikten sonra yaparsin. en az 30-40 lira cebinde kalir.

nacizane tavsiyem budur. art car veya altinuc a ugramadan en az 2 gun once ara ve randevu al cunku bu iki firma ciddi ciddi yogun calisiyorlar.

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Deri direksiyon işi usta ellerde yapılınca çok iyi iş çıkartıyorlar beyler korkunuz olmasın. Yumuşak daha dokulu bir direksiyon kullanmak cok keyifli. İyiki zamanında arkadaşların tavsiyesine uyup yaptırmışım :)
-------------------------------------------------

Çevrimdışı hunter

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Emeğinize sağlık ama olmamış direksiyon :(
-------------------------------------------------

Çevrimdışı hunter

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
kullandığım deri ince deri olmadığı için fazla geremiyorsun, deri kalın olduğu için de biraz potluklar oluştu. ama eski halinden de iyidir.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Gökçen'in yaptırdığı gibi Artcar'a gideceğim bir gün.

Öte yandan Artcar deri kaplama fiyatına ebay'de orijinal olarak hazırları var, onları da kovalıyorum.

Çevrimdışı c@n77

• Mean vRS...
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Benim araca aslinda yesil dikisli yari deri yari alkantra yaptirsam cok guzel olur diye dusunuyorum... bir fiyat almak lazim...:)

Çevrimdışı B.fabia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
fiyat degismez sanki. gerci pazarlik kabilyeti onemli. yesil dikisli de hos olur. ben orjinal fonksiyonel kirmizi dikisli olanlarda alicam. kafaya koydum.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Gayet güzel olmuş..Direksiyon eskiyince bende  yapmayı düşünüyorum Doblô'ya..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı özkan82

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Doğrusunu söylemek gerekirse orjinal bi iş çıkmamış. Benim içime sinmezdi, ama siz beğendiyseniz sorun yok.

Çevrimdışı hunter

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
orjinal olmadığını biliyorum. orjinal bir iş için 1 saatten çok daha fazlası gerek. en azından direksiyonum eskimiyor. etrafımda oğlum ortalığı karıştırırken ancak bu kadar oluyor...:)