škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeni octavia a7 fiyat listesi

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tekbamatbaa.com
Aynı özellikteki passatla arasında 9000 tl fark var,bu rakam alıcıları octiye yönlendirmek için yeterlimi?Yoksa 66 yı veren 75 ide verebilir mantığımı ağır basar ?

Çevrimdışı Laden

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ringcep;430233
Aynı özellikteki passatla arasında 9000 tl fark var,bu rakam alıcıları octiye yönlendirmek için yeterlimi?Yoksa 66 yı veren 75 ide verebilir mantığımı ağır basar ?

passatın 75bin olanı trent en boş kasası eğer yeni octi kada dolu olsun dersen 95-96 bin gibi bende yeni Octi siparişi geçtim ve kaporamı yatırdım. Allah nasip ederse temmuzda elimde İnş. sipariş geçmeden önce jetta için gittim ve benim istediğim gibi higline 1.6TDI DSG bi-xenon suunrof 18 jant bluthoot koltuk ısıtma karartılmış arka camlar deri döşeme anahtarsız çalıştırma bu şekilde bi jetta 85-90 bin tl arası tutuyordu direk octiye yöneldim istediğim özelliklerde Yeni Octi 70-74 bin arası tutacak ve hemen hemen full + full :)

Çevrimdışı oyunbitti

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Laden;430247
passatın 75bin olanı trent en boş kasası eğer yeni octi kada dolu olsun dersen 95-96 bin gibi bende yeni Octi siparişi geçtim ve kaporamı yatırdım. Allah nasip ederse temmuzda elimde İnş. sipariş geçmeden önce jetta için gittim ve benim istediğim gibi higline 1.6TDI DSG bi-xenon suunrof 18 jant bluthoot koltuk ısıtma karartılmış arka camlar deri döşeme anahtarsız çalıştırma bu şekilde bi jetta 85-90 bin tl arası tutuyordu direk octiye yöneldim istediğim özelliklerde Yeni Octi 70-74 bin arası tutacak ve hemen hemen full + full :)

Deri döşeme opsiyonu için ne kadar ödediniz?

Çevrimdışı dynia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: oyunbitti;429091
Arkadaşlar, otomobillerden pek anlamıyorum, yani acemi sayılırım o yüzden kafama takılan bazı şeyleri size danışmak istiyorum;

Sıfır bir araç almayı planlıyorum ve aylardır da yeni octavianın gelmesini bekliyorum. Acak gördük ki bize gelen araç kırpılarak gelmiş (ya da zaten öyleymiş bilemiyorum). Uygun ışıkta çekilen profesyonel fotoğraflar aracın içini çok hoş gösteriyordu ancak gerçek hiç de öyle değil gibi. O ufacık ekran, dört kollu direksiyon, şaft tüneli vs vs.

Bazı hayati güvenlik unsurları elegance donanımda dahi opsiyonel, bu da ayrıca şaşırtıcı (diz ve arka yan hava yastıkları gibi)

Şimdi benim istediğim opsiyonlarla birlikte bu aracın fiyatı 70 bine dayanıyor. Onun yerine (mesela) aynı fiyatlarda bir c5 e bakıyorum, araç çok üst sınıf, yani ne bileyim içi çok lüks ve konforlu görünüyor. Deri döşeme, kocaman navigasyon, çok şık konsol vs vs.

Aynı fiyata almayı düşündüğüm octavia ise çok sönük kalıyor. Ben bu işi bir türlü çözemedim. Üstelik octaviada bir sürü özellik opsiyonel bile bulunmuyor (mesela şerit takip, kör nokta uyarı, çevresel görüş vs) .

Fikrinizi söylerseniz sevinirim. 70 bine octaviayı mı, yoksa ondan çok daha kaliteli ve şık iç mekana ve diğer güvenlik özelliklerine sahip diğer araçlardan mı tercih etmeliyim?

Fransızlar'ın (peugeot,citroen,renault ve dacia) arabasına binmem yalnız dediğin gibi C5 hariç. C5 benımde cok hosuma gıden durusu ıc tasarımı ıle gercekten cok sağlam bir araç görüntüsü veriyor. Citroen formu biraz gezip hakkında bilgi toplamak da fayda var. Otom. Dizel olursa tadından yenmez o alet :)

Çevrimdışı Laden

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: oyunbitti;430276
Deri döşeme opsiyonu için ne kadar ödediniz?

1500tl

Çevrimdışı oyunbitti

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Laden;430325
1500tl

Çok iyi bi fiyat. Sanıyorum a5 te bu opsiyon 5000 liraydı. Mahsuru yoksa hangi bayii olduğunu pm atar mısınız?

Çevrimdışı genious61

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Laden;430247

Ekstradan hangi donanımları sipariş verdiniz yazabilir misiniz? Bana Trabzon'daki bayide deri döşeme opsiyonundan hiç bahsedilmedi. Adaptif sunroof'u özellikle istediğimi belirttim. Fiyatının henüz belli olmadığını Temmuz ayını beklememi söylediler. Şimdiden sipariş vermemiz mümkün mü? Temmuzu beklesek araç anca Eylüle gelir.

Çevrimdışı genious61

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı yako

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
bence ocravia ile test sürüşü yapın sonra almayı düşünğn. ben bugun 1.6 tdi yeni octaviamı aldım. yol tutuşundan ve araç süereken aldım histen menmun kalamadım. ama donanım ve konfor çok iyi.

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.schumici.simplesite.com
Alıntı yapılan: yako;430452
bence ocravia ile test sürüşü yapın sonra almayı düşünğn. ben bugun 1.6 tdi yeni octaviamı aldım. yol tutuşundan ve araç süereken aldım histen menmun kalamadım. ama donanım ve konfor çok iyi.

lastik havalarını kontrol edin. fazla basılmış olabilir

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tekbamatbaa.com
Yeni Octide 1.6 TDİ nin 110 Bg..de varmış..

•   1.2 litrelik TSI, 86 beygir ve 160 Nm tork gücünde
•   1.2 litrelik TSI Green tec, 105 beygir ve 175 Nm tork gücünde
•   1.4 litrelik TSI Green tec, 140 beygir ve 250 Nm tork gücünde
•   1.8 litrelik TSI Green tec, 180 beygir ve 250 Nm tork gücünde
Tercihler arasında ayrıca turbolu dizel motorlar da bulunuyor:
•   1.6 litrelik TDI, 90 beygir ve 250 Nm tork gücünde
•   1.6 litrelik TDI Green tec, 105 beygir ve 250 Nm tork gücünde
•   1.6 litrelik TDI GreenLine, 110 beygir gücünde
•   2.0 litrelik TDI Green tec, 150 beygir ve 320 Nm tork gücünde
Hangi motorun tercih edildiğine bağlı olarak, sistem beş vitesli manuel aktarıma, altı vitesli manuel aktarıma veya yedi vitesli DSG aktarım sistemine bağlanabiliyor olacak.
Bu motorlar ayrıca Volkswagen firmasının yen, EA211 (benzinli) ve EA288 (dizel) ailesine ait sayılabilir. Bu da şu anlama geliyor ki söz konusu motorlar hafif ağırlık yapımından yararlanırken indirgenmiş içsel sürtünme ve optimize edilmiş ısısal yönetime sahip olacak.

Çevrimdışı c@n77

• Mean vRS...
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Birine green tec otekisine greenline demisler... pazara gore motor yapiyorlar...

Çevrimdışı msami

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skoda2;428896
1250 kg civarı

Hocam bizim Rapid 1250 kg hemen hemen emin misin? :blm: Bence daha fazladır...

Çevrimdışı octaviaman

• Skystar SSS
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: c@n77;430574
Birine green tec otekisine greenline demisler... pazara gore motor yapiyorlar...

Greenline ekonomik ve çevreci anlayışla kendine has motor ve donanımla üretilen özel bir model.Yerden yüksekliğinden tutun lastiklerine varasaya farklı.

Green tec ise greenline da kullanılan motor mekanik ekipmanın bir kısmının diğer araçlara uygulanmış hali.S&S,fren enerjisi kazanımı v.b. gibi.