škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeni octavia a7 fiyat listesi

0 Üye ve 9 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Yücel Er

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;428537
Fonksiyonel direksiyon, CC, Sis farı gibi ucuz donanımları bile 40 küsür lira saydığınız arabada vermemesi VAG grubunun çok büyük bi ayıbı bence de. Diğer markalar senelerdir bu özellikleri bedavaya veriyor. Kaldı ki bu üç donanımın üreticiye maliyeti 300 tl'yi geçmez. Sırf milleti enayi yerine koyma olayı başka bi şey değil. Sonra arabayı alıp tamamlamaya uğraş işin yoksa.

Not : Başlığı A7 değil de A6 olarak değiştirsek mi? Önceki kasa 5.5 (FL) olduğuna göre bunun A6 olması lazım.

katılıyorum

Çevrimdışı canmert2005

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
8 yıllık bir skoda kullanıcısı olarak fiyatları biraz yüksek buldum.
ama fiyatlardan çok üzüldüğüm nokta,octavialarda bağımsız süspansiyon olmaması oldu.
golf bile 14.tsi modelinde bağımsız süspansiyon kullanırken,skoda sadece 1.8 tsi ına bağımsız süspansiyon koymuş,o da bize gelmiyor.
güvenlik torsiyon çubuklu olan octavia da elektronik desteklerle arttırılmış olsa bile,konfora olan olumsuz etkisini göz önüne almak lazım.
en alınası donanım seçeneği ise elegance .1.4 tsi elegance modelinede 58-59 bin vermektense insanlar başka alternatiflere yönelebilir.
ama yinede öncelikle hafif bozuk yollarda ve arka koltukta test etmek,ve skoda mühendislerinin nasıl iş çıkardığını görmek lazım.
bu durum inşallah satışlara negatif olarak yansımaz
« Son Düzenleme: 09 Nisan 2013, 11:29:15 Gönderen: canmert2005 »

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Octavia sayfasını yenilemişler. Donanımlar vs. yayınlanmış. Aynen yukarıda paylaşılan tablodaki gibi.
http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=24281
http://www.octavia.com.tr/donanim.html

Çevrimdışı oyunbitti

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
İlginç bir forum sitesiymiş, şu ana kadar sorduğum hiç bir soru için yardımcı olacak arkadaş çıkmadı. Bari opsiyon fiyat listesini yayınlayayım da ihtiyacı olan bir arkadaşım faydalansın...(donanımhaberden alınmıştır)

« Son Düzenleme: 10 Nisan 2013, 00:25:11 Gönderen: oyunbitti »

Çevrimdışı oyunbitti

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Dikkatimi çeken şey, golf 7 highline da anahtarsız çalıştırma 550 TL iken octavia elegance da 1600 TL. Saçma ötesi bişey olmuş...

fabialife

• Ziyaretçi
skoda kendini audi sanıyor diyorum inanmıyorsunuz.:vur:

Çevrimdışı josefsalvatini

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Yüce auto da az önce çektiğim resimler henüz daha araç showroom a girmemişti

fiyatlarda indirim yok trafik hediye diyorlar maximum
« Son Düzenleme: 10 Nisan 2013, 10:38:22 Gönderen: josefsalvatini »

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İç plastik kalitesi, koltuklar vs. nasıl? Biraz bilgi verir misiniz :)

Çevrimdışı josefsalvatini

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Araba başarılı olmuş kalite ve koltuklar başarılı dsg sadece suan dizelde var Benzinlide yok
Arka diz mesafesi çok iyi bagaj zaten büyük. Baktığım araç Elegance di donanım olarak eksikleri olsada güzel
Rakam dizel at c+bir araç için makul bir performansın sağlanması seviyede

Çevrimdışı oyunbitti

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: josefsalvatini;428713
Araba başarılı olmuş kalite ve koltuklar başarılı dsg sadece suan dizelde var Benzinlide yok
Arka diz mesafesi çok iyi bagaj zaten büyük. Baktığım araç Elegance di donanım olarak eksikleri olsada güzel
Rakam dizel at c+bir araç için makul bir performansın sağlanması seviyede

Merhabalar. Bu araçtaki direksiyon ve lcd ekran ile altta resmini paylaştığım araçtaki direksiyon ve ekran farklı görünüyor. Bize gelen direksiyon 4 kolluyken, resimdeki direksiyon 3 kollu. Bir de alttaki resimde ekran çok daha büyük görünüyor.

Nedenleri ne olabilir?

Çevrimdışı ugurdemirel

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Skodanın kendi sitesinde de böyle 2 farklı direksiyon seçeneği ile resim var . Neden böyle bir şey yaptılar ki acaba

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Elegance ile bitmiyor ki. Ekstra donanımlar var opsiyonel ;)

Keza özel serileri de çıkar yakında L&K, Colelction, Business vs ;)

karatekamil

• Ziyaretçi
rapid den hallice olmuş gibi geldi bana. dış tasarım zaten benziyordu, iç tarafının da rapid den çok farkı yok gibi..

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: karatekamil;428728
rapid den hallice olmuş gibi geldi bana. dış tasarım zaten benziyordu, iç tarafının da rapid den çok farkı yok gibi..

Açıkcası şaşırdım, Rapid in içine bakmıştım.
Bu güne kadar ki Octavia elegance larla yakından uzaktan ilgisi yoktu..
Yeni Octavia nın iç malzemelerinin daha da kaliteli olmasını bekliyordum..
Gerçi kişiden kişiye görüş farklılıkları oluyor. Gidip kendim görsem daha iyi olacak..

Çevrimdışı oyunbitti

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Demek ki octavia alıp tecrübeli arkadaşlardan yardım için buraya başvursak yandık valla. Daha sorduğum hiç bir soruya yanıt alamadım. Skodanın ruhu kullanıcılara da geçmiş galiba :)