škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

5*100 17' jant lastik ?

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı KMLGNS

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
kesinlikle katılıyorum güzel bir hayaldi sadece şimdilik erteledim gibi... ilerliyen aylarda ne olur bilmiyorum.

araç 1.2 tsi olduğu için çok fazla güç kaybımın olacağını sanmıyorum sonuçta teker çapı sabitken yanaktan yiyorum.

yay işine gelince hernekadar antalya şartlarına yay uymasada aracın vrajdaki esnemesinden hoşlanmıyorum jant takmasam bile yay yapıcam sanırım. ayrıca kalkışlarda şuanki lastiklerimde iyi olmasına rağmen tutunmada sorun yaşıyorum sırf bunun hatrına latik genişliği ile oynamaktan mutluluk duycağım :)

bu arada film yaptırdım araca bakalım beğenecekmisiniz.

Çevrimdışı KMLGNS

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skoda_tudor06;428909
Bu jant gercekten cok hos 18 inch sanırım bijon aralıgı 5*100 olanı var mıdır bu audi orjinal jantın ?

sahibindende bakarken 17' bu desen jant görmüştüm

ama bebn 16' bulabilirmiyim bilmiyorum

Çevrimdışı anamarina

• az kaldı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
o audi jantı a1 in jantı var bizim araçlara uygun 1000 tl yazmış replika yani yoksa gidip orjinal almaya kalktığınızda 2300 euro gibi bir bedel istiyorlar

eh tabi bu da replica

http://www.clublexus.com/forums/attachments/the-tire-racks-tires-wheels-and-brakes-forum/168446d1269348732-sevas-s7-wheels-rumor-dsc00308.jpg

Çevrimdışı c@n77

• Mean vRS...
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Genel olarak iyi bir jant diyebiliriz ama çok üst düzey değil... Alınabilecek kalitede diyebiliriz...

Çevrimdışı onur07

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: c@n77;430031
Genel olarak iyi bir jant diyebiliriz ama çok üst düzey değil... Alınabilecek kalitede diyebiliriz...

teşekkürler alınır diyorsunuz yani:) fiyatı sizce nasıl bana uygun gibi geldi bu fiyatta başka var mı tavsiye edeceğiniz marka?

Çevrimdışı c@n77

• Mean vRS...
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu fiyatlara belki birde CMS de olabilir.. Ben şahsen CMS yi tercih ederdim... Benim bildiğim referansları çok, vw ve birçok markaya OEM jant üretiyorlar...

fiyat fena değil gibi, daha ucuza çin malı bulursunuz, ama biraz daha fazla verip bunları almak daha güvenli..

Çevrimdışı onur07

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
yok çin malı kalsın :) 15 inç yeterli olur mu bizim fabialara sizce, 16" taktırmaya kalksam  lastikler değişecek daha var ömürleri kararsız kaldım beklesem mi diye ?

Çevrimdışı c@n77

• Mean vRS...
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Jant tamamen görsellik işidir, 16 hatta 17 bile olur... Arabayı çok değiştirir jant...

Ama birde işin ekonomik boyutu var, eğer elinizdeki lastiklerin ömrü daha varsa beklemekte fayda var, yazık olur düşüncesindeyim... bir seçenekte lastikleri ve çıkan jantları elden satıp, almış olduğunuz 16 jant ve lastiklerin bir kısmını karşılamış olursunuz... ;)

Çevrimdışı onur07

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
çok teşekkür ederim :) aklımdan geçen 16" kararsız kaldım

Çevrimdışı c@n77

• Mean vRS...
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı KRKMZ

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: c@n77;428561
Sahibinden de satilik yesil rs var. Onda iki tane jant takimi var.. biri arabanin uzerinde biri takili degil.. arabayi alana jantlarida verecek.. bence onla bir irtibata gecin bir ihtimal size kullanmadigi jantlari satabilir... boylece orjinal rs jantiniz olmus olur...;)

Hocam merhaba, Siz vrs in jant ve lastik yanak-çap vs konforundan memnun musunuz? Benim de 1.2 Tsi Fabiam var, bahsettiğiniz RS jantları ilgimi çekti acaba alsam mı? Arkadaş satar mı?

Çevrimdışı c@n77

• Mean vRS...
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: KRKMZ;430871
Hocam merhaba, Siz vrs in jant ve lastik yanak-çap vs konforundan memnun musunuz? Benim de 1.2 Tsi Fabiam var, bahsettiğiniz RS jantları ilgimi çekti acaba alsam mı? Arkadaş satar mı?

Ben konfordan memnunum ama cok dikkatli olmak zorundayim her zaman.. bahsetmis oldugum rs in ilani kalkti yanliz... satildi her halde...

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Rs in jant yanakları 40 olması lazım bu da şehir içinde çok dikkat istiyor :) 45 olsa çok daha iyi olurdu :)

Çevrimdışı c@n77

• Mean vRS...
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Evet 40.. ve evet cok dikkat istiyor..:D :D :D :D ama o goruntu icin katlaniyoruz iste.. :D :D :D