škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bugün Aracınızda Ne Değişiklik Yaptınız?

kadir_ · 1684 · 1026293

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: viperking;573598
Emin artık bi VRS çakarsın sen :) :)
Ibiza Cupra 1.8TSI alacak diyolla!:rm:
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı Muratogretmen25

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur Akar;573630

Octavia dan sonra ibiza biraz ufak gelmez mi?

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Muratogretmen25;573633
1.4 85HP Ibiza kullanıyor zaten.:wnk:
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı noxy44

• Hayaller VRS,hayatlar HTP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: LevenTgb;573389
Bugün yaylandık ;)

35mm Vogtland yaylarımız elimize ulaştı ve montajı yapıldı.

Sonuç; Mükemmel, ben çok beğendim virajlarda salınım bariz miktarda azaldı, konfor olarak çok az bir sertlik oldu ama rahatsız edici değil, görsel olarak yeterince tatmin etti beni jantları büyütünce çok daha iyi olacaktır diye düşünüyorum..

spacer uygulaması daha hoş bi görüntü sağlar diye düşünüyorum :) hayırlı olsun

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: viperking;573598
Emin artık bi VRS çakarsın sen :) :)

Alıntı yapılan: Uğur Akar;573630

Alıntı yapılan: Muratogretmen25;573633

Valla yavru fr kullandığımız doğrudur [emoji23] şaka bir yana muhtemelen seçenekler superb tdi dsg gırtlak opsiyon, c200dizel artık aynı paralara ne kadar dolu oluyosa o kadar dolu donanım. Kısaca Piyasalar,hökümet, peder beyin iş durumu vs vs neyi getirecek neyi götürecek bi kafasını toplması lazım zira dün sorduğumda aslında cruzea bi 10-15bin km da binmesem mi ya falan diyodu [emoji23]

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;573647
Valla yavru fr kullandığımız doğrudur [emoji23] şaka bir yana muhtemelen seçenekler superb tdi dsg gırtlak opsiyon, c200dizel artık aynı paralara ne kadar dolu oluyosa o kadar dolu donanım. Kısaca Piyasalar,hökümet, peder beyin iş durumu vs vs neyi getirecek neyi götürecek bi kafasını toplması lazım zira dün sorduğumda aslında cruzea bi 10-15bin km da binmesem mi ya falan diyodu [emoji23]

SuberB 3 olur heralde dimi tercih?merco da iyi seçim aslında..

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Muratogretmen25;573663
SuberB 3 olur heralde dimi tercih?merco da iyi seçim aslında..

Sıfır olucak tabi hocam superb tucsonu almadan önce bi sipariş listesi oluşturmuştu 135 bin teklif vermişlerdi. 135-140 bandında düşünüyor

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hay maşallah.. yeni kasa çok sportif duruyor hani ben biraz da yaşım itibariyle SuberB 2 yi daha ağır daha makam arabası havasında görüyorum. ya da bir arabaya 135bin TL verecek param olmadığı için kendimi avutuyorum

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Muratogretmen25;573668
Hay maşallah.. yeni kasa çok sportif duruyor hani ben biraz da yaşım itibariyle SuberB 2 yi daha ağır daha makam arabası havasında görüyorum. ya da bir arabaya 135bin TL verecek param olmadığı için kendimi avutuyorum

Meslektaşsınız hocam pederle yaşınızı bilmiyorum ama 47 yaşında bizim peder ihtiyarlık aşamalarına girmeden iyi bir arabaya binsin istiyoruz hayırlısı artık :)

Çevrimdışı DuMaN38

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Muratogretmen25;573668

Alıntı yapılan: Esariipek;573672
Meslektaşsınız hocam pederle yaşınızı bilmiyorum ama 47 yaşında bizim peder ihtiyarlık aşamalarına girmeden iyi bir arabaya binsin istiyoruz hayırlısı artık :)

Ülkemizde öğretmenlerin bu arabalara binebiliyor olması çok sevindirici :)
Bizim pederde öğretmen ama zor güç bela borç harç 2008 auris aldı, yoksa benim peder öğretmenim diye yıllarca beni kandırdımı :confused:
Şaka biryana keşke hepimiz çok daha iyi arabalara binebilsek, ülkemizin o refaha kavuştuğu günleride görürüz inş.

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;573672
Ben 36 yaşındayım 1 yıldır da idareciyim makam arabası istiyorum

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DuMaN38;573677
Ülkemizde öğretmenlerin bu arabalara binebiliyor olması çok sevindirici :)
Bizim pederde öğretmen ama zor güç bela borç harç 2008 auris aldı, yoksa benim peder öğretmenim diye yıllarca beni kandırdımı :confused:
Şaka biryana keşke hepimiz çok daha iyi arabalara binebilsek, ülkemizin o refaha kavuştuğu günleride görürüz inş.
Tek maaş olsam ben de binemem. Ama çok şükür çevremde tek maaş olan öğretmen arkadaşların da kimisi ev sahibi oluyor kimisi 40 bin civarı otomobil. Tabi istanbul ankara  gibi şehirlerde yaşayan meslektaşlarıma üzülmüyor değilim.. Oralar da ev sahibi olmak neredeyse imkansız

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Rskiden hic begenmesem de makyajli kasa, kirmizi c180 veya 220 hosuma gidio bi bak istersen. Hem de lpg uyumlu :)

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: viperking;573689
Rskiden hic begenmesem de makyajli kasa, kirmizi c180 veya 220 hosuma gidio bi bak istersen. Hem de lpg uyumlu :)

Abi babamın huyu sattğı arabadan düşük yılda araba almıyo. Şimdi biraz baktım da 150 den aşağıya eli yüzü düzgünü yok c200d lerin o para vericeksem e180in premium paketi var elektrikli bagajlı falan onu alıp tüp taktırabilirim [emoji23]

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
150 olmuş mu yaw, o paralar olacaksa F30 daha iyi ztn C ye göre

Alcan bi tane 3.16 ied 136hp, yazılımla 180-210hp aralığında binicen ama DÜP olmuo onlara :)